יום חמישי, 30 במרץ 2023, ח' ניסן ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

חדשות חבל מודיעין

מעילת הענק שהפילה את מושב אחיסמך, שליד לוד! - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

מעילת הענק שהפילה את מושב אחיסמך, שליד לוד!

יום אחד, לפני חודש, רעדה האדמה במושב השלו אחיסמך שליד לוד, ועד עכשיו נדמה כי היא עדיין רועדת. המשטרה הגיעה ועצרה את מי שעד אותו רגע היה במשך למעלה מעשרים שנה מבכירי המושב, בחשד שבמשך שנים מעל בכספי החברים. עד היום לא ברור בדיוק כמה כסף היה מעורב בהונאה הזו וסכומים שונים נזרקים לאוויר, ההערכות מדברות על כך שיותר מ-100 מיליון ש"ח נעלמו. הכתבה התפרסמה לראשונה, אתמול (חמישי) בערב בערוץ 12 ע"י יוגב כרמל.

אתמול הוארך מעצרו של החשוד במעילת 120 מיליון ש"ח במושב אחיסמך - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

אתמול הוארך מעצרו של החשוד במעילת 120 מיליון ש"ח במושב אחיסמך

בית משפט השלום בראשון לציון האריך אתמול (שלישי) בשמונה ימים את מעצרו של גבר בן 54 ממושב אחיסמך, החשוד במעילת כספי אגודה שהיו בוועד המושב, בסכום של כ-120 מיליון שקלים. חוקרי יחידת ההונאה של משטרת מחוז מרכז ביקשו להאריך ב-12 יום את מעצרו מחשש שישבש את החקירה, ומנגד סנגוריו טענו כי נסחט ואוים: "הוא לא לקח אגורה לכיסו".

קבוצת צעירים יהודים ממערב אירופה ביקרו בכפר החשמונאים במושב שילת - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

קבוצת צעירים יהודים ממערב אירופה ביקרו בכפר החשמונאים במושב שילת

 זוהר ברעם סיפר לאורחים מאירופה, כי בימיה האחרונים של  מלחמת יום הכיפורים אשר בה נלחם יחד עם קבוצת חיילים ליד תעלת סואץ. היה זה בערב הראשון של חנוכה, כאשר זוהר לקח תרמיל של פגז, מילא אותו בסמרטוטים ומעט סולר, וכך הדליק נר ראשון של חנוכה.

המשטרה חוקרת חשד למעילה בקופת חקלאי מושב אחיסמך - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

המשטרה חוקרת חשד למעילה בקופת חקלאי מושב אחיסמך

לאחר תלונות של תושבים שלטענתם "נקלעו לחובות" מסיבה לא ברורה, פתחה המשטרה בחקירת היעלמותם של כספים מקופת החקלאים במושב שליד לוד • תושבים ששוחחו עם N12 חושדים כי מדובר במעילת ענק: "יום אחד הצ'קים חזרו, מדובר בחובות של מיליונים" • "בוקר אחד מגלים שלא נשאר כלום. אנשים עבדו שנים והיום הם מרוששים", אמר אחד מהם. פורסם אתמול (שני) לראשונה בחדשות N12 ע"י אור רביד.