יום שני, 22 באפריל 2024, י"ד ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

חדשות חבל מודיעין

לוחם ופראמדיק צה"ל ומתנדב מד"א, סמ"ר איתמר שמן ז"ל, נפל בקרב בעזה "הציל חיים של המון בני אדם - גם במ

מגן דוד אדום כואב את נפילתו של לוחם ופראמדיק צה"ל ומתנדב מד"א סמ"ר איתמר שמן (21) הי"ד, תושב לפיד, שנפל בקרב בדרום רצועת עזה ביום שבת 23.12.23. איתמר ז"ל הותיר אחריו הורים ושתי אחיות ונטמן ביום ראשון בבית העלמין הצבאי במודיעין.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: סמ"ר איתמר שמן ז"ל

לוחם ופראמדיק צה"ל ומתנדב מד"א, סמ"ר איתמר שמן ז"ל, נפל בקרב בעזה, הציל חיים של המון בני אדם - גם במד"א וגם בצה"ל

מגן דוד אדום כואב את נפילתו של לוחם ופראמדיק צה"ל ומתנדב מד"א סמ"ר איתמר שמן (21) הי"ד, תושב לפיד, שנפל בקרב בדרום רצועת עזה ביום שבת 23.12.23.
איתמר ז"ל הותיר אחריו הורים ושתי אחיות ונטמן ביום ראשון בבית העלמין הצבאי במודיעין.

איתמר ז"ל התגייס למסלול פראמדיק צבאי, במטרה להגיע לתפקיד משמעותי ולהציל חיים. במסגרת ההכשרה השתלם איתמר ז"ל בניידות לטיפול נמרץ של מגן דוד אדום, ולאחר שהוסמך כפראמדיק, הקפיד להתנדב במשמרות בתחנת מד"א ולהמשיך להציל את חייהם של רבים. גם בזמן שלחם בעזה במסגרת מלחמת 'חרבות ברזל', איתמר ז"ל התנדב בניידות טיפול נמרץ של מד"א בעת שיצא להתרעננויות קצרות בביתו.

פראמדיק מד"א וחברו מבית הספר, דניס סבצ'נקו, ספד לו: "קשה לי לדבר על איתמר בלשון עבר. הוא היה אדם טוב לב, חיובי וחייכן שתמיד עמד לצד המטופל וגרם לו לסמוך עליו, גם ברגעים הכי קשים. הוא היה מאוד אכפתי וקשוב למטופלים ולצוות והיה בעל לב ענק. הוא הציל חיים של המון בני אדם - גם במד"א וגם במסגרת תפקידו הצבאי. הוא הגיע לעולם הרפואה כי חלם לשרת בתפקיד משמעותי ולעזור - גם על מדים".

פראמדיקית מד"א ליהי גולן: "איתמר ז"ל היה תמיד אופטימי וחייכן. לפני שבועיים כשיצא להתרעננות קצרה בבית מהלחימה בעזה הוא הגיע לתחנה למשמרת ולא ויתר על אף הזדמנות לתרום לכל מי שזקוק לסיוע. הוא היה בעל יחסי אנוש מדהימים עם המטופלים שלו, שאהבו אותו מאוד וידעו שניתן לסמוך עליו. יהי זכרו ברוך".

מנהל מרחב איילון במד"א, אפי בר, ספד לאיתמר שמן ז"ל:
"מגן דוד אדום וצה"ל איבדו לוחם ופראמדיק שבכל מסגרת בה פעל ביקש להגיש עזרה ולהציל חיים. אנו כואבים את לכתו ושולחים למשפחתו ויקיריו תנחומים בשעה קשה זו. הוא יחסר לכולנו. יהי זכרו ברוך".

יהי זכרו ברוך.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: