יום שישי, 08 בדצמבר 2023, כ"ה כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

חדשות חבל מודיעין

מאי בראון, מתיכון אמית נחשון חבל מודיעין, נבחרה לתכנית ח"ץ היוקרתית - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

מאי בראון, מתיכון אמית נחשון חבל מודיעין, נבחרה לתכנית ח"ץ היוקרתית

לאחר מיונים רבים של תלמידים רבים מרחבי הארץ, נבחרה מאי בראון, תלמידת תיכון אמית נחשון חבל מודיעין, לאחת מתוך עשרה תלמידים שהתקבלו לתכנית ח"ץ היוקרתית. תכנית ח"ץ - חוקר צעיר היא תוכנית ייחודית במרכז הרפואי שיבא תל השומר, שמטרתה להכשיר תלמידי תיכון מצטיינים הלומדים במגמת מערכות בריאות, למחקר רפואי, כבר במהלך לימודיהם בתיכון.

תלמידי "אמית נחשון חבל מודיעין" זכו בפרס בתחרות יזמות להנגשה של נכי צה"ל - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

תלמידי "אמית נחשון חבל מודיעין" זכו בפרס בתחרות יזמות להנגשה של נכי צה"ל

אושרית קולטון, מנהלת מסלול המייקרז ברשת אמית: "האור בעיניים שראיתי אצל המורים והתלמידים, יחד עם ההתרגשות של הפצועים שמתמודדים יום יום עם השלכות הפציעה - שנבעה מהאכפתיות של התלמידים ומהרצון הכנה למצוא פתרון  - היא חוויה שקשה לתאר במילים. אנחנו חשים שהחזרנו את חדוות הלמידה לקדמת הבמה".

מיכל מאיה סלע מאמית נחשון חבל מודיעין: אשת החינוך המצטיינת לשנת 2023 - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

מיכל מאיה סלע מאמית נחשון חבל מודיעין: אשת החינוך המצטיינת לשנת 2023

בנימוקי אגף החינוך של המועצה, נכתב כי מיכל מאיה סלע ראויה לשבח על היותה מקצועית ויסודית ביותר ובנכונותה לסייע בכל פנייה ולכל דורש. "טובת התלמידים וטובת בית הספר תמיד לנגד עיניה והיא מלאה רעיונות כרימון לקידום בית הספר. מיכל יזמה והקימה בבית הספר את מגמת מקצועות החרום ההולכת ותופסת תאוצה, ובזמנה הפנוי היא מתנדבת כנהגת אמבולנס".

ניצן מסקלצ'י מאמית נחשון בחבל מודיעין, המצטיינת המחוזית של משרד החינוך! - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

ניצן מסקלצ'י מאמית נחשון בחבל מודיעין, המצטיינת המחוזית של משרד החינוך!

במסגרת מעורבות חברתית, פעלה ניצן כנציגה במועצת התלמידים הבית ספרית, קפטן נבחרת הכדורשת בבית ספר, אירגנה תחרויות בית ספריות ושפטה בתחרויות רבות מטעם מגמת ספורט. ניצן גם פעילה בצוות נחשון בסניף בני עקיבא גמזו, בנוסף בחגים הולכת להתנדב בפרויקט כרובית שמכינים שם מארזי מזון לנזקקים. 

המשטרה גילתה 6 טון מזון מקולקל ולמעלה מחצי מיליון ש"ח במס' משקים במושב אחיסמך - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

המשטרה גילתה 6 טון מזון מקולקל ולמעלה מחצי מיליון ש"ח במס' משקים במושב אחיסמך

המבצע נערך בפיקוד תחנת  משטרת לוד ויחידת מתפ"א ובהובלת פרקליטות מחוז מרכז (אזרחי), יחד עם ק' חילוט והלבנת הון מחוז מרכז, בהשתתפות גופי אכיפה אזרחיים רבים, בהם: רשות המיסים (מס הכנסה ומע"מ), המרכז לגביית קנסות, משרד הבריאות, משרד החקלאות- יחידת הפיצו"ח, משרד האנרגיה – מינהל הדלק והגז, משרד האנרגיה - אגף מחצבות ומכרות, הוצל"פ – רשות המיסים, משרד הכלכלה , כבאות והצלה, רשות מקרקעי ישראל, משרד התחבורה, משטרה ירוקה וסיירת ירוקה. 

מעילת הענק שהפילה את מושב אחיסמך, שליד לוד! - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט

מעילת הענק שהפילה את מושב אחיסמך, שליד לוד!

יום אחד, לפני חודש, רעדה האדמה במושב השלו אחיסמך שליד לוד, ועד עכשיו נדמה כי היא עדיין רועדת. המשטרה הגיעה ועצרה את מי שעד אותו רגע היה במשך למעלה מעשרים שנה מבכירי המושב, בחשד שבמשך שנים מעל בכספי החברים. עד היום לא ברור בדיוק כמה כסף היה מעורב בהונאה הזו וסכומים שונים נזרקים לאוויר, ההערכות מדברות על כך שיותר מ-100 מיליון ש"ח נעלמו. הכתבה התפרסמה לראשונה, אתמול (חמישי) בערב בערוץ 12 ע"י יוגב כרמל.