יום שבת, 03 ביוני 2023, י"ד סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

חדשות חבל מודיעין

בכפר חשמונאי הייתם? חייבים לבקר בכפר לפחות פעם אחת בחיים! - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

בכפר חשמונאי הייתם? חייבים לבקר בכפר לפחות פעם אחת בחיים!

זוהר ברעם, הוא גיאוגרף - הסטורי, מייסד ומנהל כפר חשמונאי המשוחזר במושב שילת לפני 44 שנים, יחד עם רעייתו נעמי ז"ל. כפר חשמונאי הינו אתר תיירות חינוכית, שממחיש באתרי המשנה שלו: נווה מדבר, הכפר של נח, הכפר החשמונאי והפארק הארכאולוגי המציגים את אורח החיים הקדום בארץ ישראל בעת העתיקה.

מורים יהודים מצפון אמריקה יגיעו ללמד אנגלית בכפר הנוער בן שמן - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

מורים יהודים מצפון אמריקה יגיעו ללמד אנגלית בכפר הנוער בן שמן

סאמר סקול בינלאומי שיביא מאות צעירים לעלות לישראל - על רקע המחסור החמור למורים באנגלית בישראל ובמטרה לצמצם את הפערים החברתיים בערים השונות, זו השנה השביעית בה תלמ"א- התכנית הלאומית למצוינות באנגלית, יזמה הבאה של 300 מורים יהודים צעירים לישראל.

למעלה מ-30 אלף ליטר חלב נשפכו בשדה בכפר הנוער בן שמן, הפעם כן בכו על החלב שנשפך! - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

למעלה מ-30 אלף ליטר חלב נשפכו בשדה בכפר הנוער בן שמן, הפעם כן בכו על החלב שנשפך!

משאית גדולה אשר הובילה מיכלית עם עשרות אלפי ליטרים של חלב, התהפכה שלשום לתוך תעלה בכפר הנוער בן שמן, כנראה בגלל פגעי הגשם הכבד. המיכלית שהיתה רתומה למשאית, היתה אמורה לאסוף את החלב מהרפת שבכפר הנוער. גלעד גבאי, המורה לחקלאות והאחראי על הרפת שהמתין למשאית, מיהר לצלם את ההתרחשות שהדהימה אותו ושמה קץ לקלישאה המפורסמת: "לא בוכים על חלב שנשפך!", כך סיפר גלעד היום בבוקר בערוץ 12 לניב רסקין.גלעד הוסיף וסיפר כי ברשתות החברתיות, הסרטון שהוא צילם נעשה ויראלי, כי זו הפעם הראשונה שמיכלית חלב שופכת כתוצאה מהתהפכות, למעלה משלושים אלף ליטר חלב בשדה שבו גידלו וקצרו תירס. תגובות בין התגובות הרבות והחכמות בלטו שתיים: "...פופקורן בטעם חמאה ישר מהאדמה..." . "...קורנפלקס עם החלב בפנים...".