יום חמישי, 30 ביוני 2022, א' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות גזר ברמלוד נט באר יעקב

חדשות גזר

טייסת קרב, סגן י', תושבת אזורנו- בוגרת קורס מס' 182 של חיל האוויר

את הקורס סיימו 39 לוחמי צוות אוויר, מתוכם 4 לוחמות, שעתידים להוביל את הפעילות המבצעית של חיל האוויר בשנים הבאות ולהוות את חוד החנית המבצעית של צה"ל. הטקס התקיים בסימן 40 שנים למבצע ׳אופרה׳, במעמד נשיא המדינה, מר ראובן (רובי) ריבלין, ראש הממשלה, מר נפתלי בנט, שר הביטחון, מר בני גנץ, סגן הרמטכ״ל, אלוף אייל זמיר, מפקד חיל האוויר, אלוף עמיקם נורקין, מפקדים, ראש המועצה האזורית גזר, הגב' רותם ידלין, משפחות הבוגרים ואורחים נוספים.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

הכירו את סגן י', טייסת הקרב בוגרת קורס 182 של חיל האוויר.סגן י' בת 22, מתגוררת במועצה אזורית גזר. אחות לשתי אחיות. בתיכון הרחיבה פיזיקה וביולוגיה והייתה חניכה בתנועת הנוער העובד והלומד עד התיכון.

סגן י' התגייסה לקורס 180, ומספרת כי התהליך היה ארוך מאוד. לקראת סוף הקורס בצעה תפקידי פיקוד שונים בבית הספר לטיסה, ולאחר מכן חזרה לקורס 182, אותו היא מסיימת היום (ה'), בתחושה שהיא נמצאת במקום הנכון.סגן י' מסכמת 4 שנים בקורס: "מסלול של 4 שנים קשות ומאוד מפתחות, בשורה התחתונה – מה שלא הורג מחשל. אני שמחה שיצא לי לחוות את כל מה שחוויתי במהלך הקורס, לטוב ולרע. אני מרגישה שהתפתחתי והשתנתי לטובה בצורה שלא יכולתי להשיג במקום אחר ואני מרוצה מאוד מהמסלול שבו בחרתי."

עם סיום הקורס, סגן י' ממשיכה בדרכה כטייסת קרב בחיל האוויר הישראלי. אנחנו גאים בך, ישר כח ובהצלחה!

ראש המועצה האזורית גזר, הגב' רותם ידלין, פרסמה אתמול בפייסבוק, את הפוסט הבא, עם באהבה ועם הרבה גאווה:

"על מגרש המסדרים בבסיס חצרים מקבלת כנפיים בשעה זו, סגן י׳, תושבת שלנו, בוגרת תיכון הרצוג ובית ספר יסודי שדות איילון. שוחחתי הבוקר עם סגן י׳ ועם אמא שלה, לברך אותן על ההישג המרשים - סגן י׳ היא טייסת הקרב החמישית בלבד בתולדות חיל האוויר. סיפרתי להן שכמי שהתגייסה לקורס טיס, אך לא הצליחה לסיים את הקורס, אני מתרגשת כפליים וגאה בה על ניפוץ תקרת זכוכית משמעותית. הלב ממריא מגאווה!"

קרדיט צילום: דובר צה"ל

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: