יום שני, 22 באפריל 2024, י"ד ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות גזר ברמלוד נט

חדשות גזר

עדכון: נקבע מותו של גבר בן 28 שחולץ ללא סימני חיים.

עדכון לאירוע בבריכה בכרמי יוסף: לאחר פעולות מורכבות וממושכות של צוותי החילוץ פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בן 28 שחולץ ללא סימני חיים.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

ג'אק שיטרית

רמלודנט באר יעקב

במסיבת בריכה שנערכה בבית פרטי בכרמי יוסף נפתח בולען מתחת לבריכה ,במקום היו 2 לכודים אחד יצא בכוחות עצמו, 
הגבר השני בן 28 חולץ כשהוא בלי רוח חיים.

הנעדר בבריכה בכרמי יוסף שנשאב לבולען הענק שנפער, חולץ ללא רוח חיים. מדובר בצעיר בן 28. נפתחה חקירת משטרה. מבדיקה עולה כי כנראה לבריכה, שקיימת מזה 20 שנה, לא היה היתר בניה.


צוותים של חילוץ מיוחד בדרכם למקום. 
כרגע הצוותים מבצעים סריקות,  חשש לבולענים נוספים וקריסת קרקע. 

צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה

חובש רפואת חירום במד"א אורי דמארי שהגיע למקום רכוב על אופנוע מד"א סיפר: "מדובר באירוע חריג מאוד. כשהגעתי למקום ראיתי בור שנפער בתחתית הבריכה הריקה. אנשים שהיו במקום סיפרו לי שלפתע נפער הבור ובתוך שניות בודדות כל המים של הבריכה נשאבו פנימה. גבר בן 34 שחילץ את עצמו מתוך הבור ישב מחוץ לבריכה כשהוא נסער. הוא סבל מחבלות קלות בראשו ובגפיים ולאחר טיפול רפואי פינינו אותו לבית החולים. האנשים שהיו במקום מכירים אחד את השני ודיווחו לנו שיש אדם אחד שנעדר וכוחות מיוחדים של הכיבוי פועלים כרגע על מנת לאתר ולחלץ אותו מתוך הבור."

מאיר זנדר חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בזירה מורכבת ולדברי המתרחצים אחד הנפגעים נעדר ועדיין לכוד בהרס הרב שנגרם מקריסת הבריכה לתוך הבולען שנפער".

מרדכי כהנא חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "הענקנו סיוע לנפגע יחיד שנחבל ומצבו קל. כמו כן: צוותי חוס"ן - היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה מעניקים סיוע למספר נפגעי חרדה עקב אופי האירוע".

חיפושים אחר נעדר בבולען כרמי יוסף 

כרגע אופי החילוץ מקשה על פעולות החילוץ.במקום נפער בבולען ממנו מסתעפים מנהרות ותעלות משנה שיכולות לגרום לקריסה משנית והן משפיעות על החילוץ. 
 לוחמי יחידת להבה בפתח הבולען מנסים לחתור למגע במקביל פועלים לבניית תומכות לקרקעית הבריכה כדי למנוע קריסתה על המחלצים. כלבי חילוץ הוזנקו לדירה והם צפויים  להיכנס לפירים ולהשתתף במאמצי החילוץ.  

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: