יום שני, 28 בנובמבר 2022, ד' כסלו ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

לרגל יום המאבק הבינ"ל באלימות נגד נשים ויצו מפרסמת את סקר המודעות לאלימות במשפחה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

לרגל יום המאבק הבינ"ל באלימות נגד נשים ויצו מפרסמת את סקר המודעות לאלימות במשפחה

לרגל יום המאבק הבינ"ל באלימות נגד נשים, ויצו מציגה את ממצאי סקר המודעות לאלימות במשפחה בשיתוף מכון "מדגם" ובאמצעות הפאנל האינטרנטי Ipanel, מהם עולה תמונה מצב מטרידה ומקוממת לגבי מוכנותם של צוותי החינוך לטפל בילדים שחוו אלימות בבית, וכן לגבי התמודדות הילדים עם האלימות – דרך כמה וכמה נתונים מדאיגים.

המונדיאל ה - 22, האירוע הכי גדול בעולם מתחיל היום בקטאר - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

המונדיאל ה - 22, האירוע הכי גדול בעולם מתחיל היום בקטאר

מונדיאל 2022, טורניר הגביע העולמי ה-22 במספר שמתקיים בקטאר, שונה מכל מה שהכרנו. מעבר לכך שזהו המונדיאל האחרון שכולל 32 נבחרות, מכיוון שבמונדיאל הבא שייערך בארצות הברית, קנדה ומקסיקו ב-2026 כבר יתחרו 48 נבחרות, זהו המונדיאל הראשון שנערך בחודשי החורף, ולאורך 28 ימים בלבד, מה-20 בנובמבר עד ה-18 בדצמבר.

"אאורה" משיקה בבת ים מגדל יוקרה, אייקון עיצובי ייחודי ואקסקלוסיבי בן 32 קומות - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

"אאורה" משיקה בבת ים מגדל יוקרה, אייקון עיצובי ייחודי ואקסקלוסיבי בן 32 קומות

במסגרת הבנייה ייהרסו 23 דירות וייבנה מגדל יוקרתי בן 32 קומות עם 120 דירות מיוחדות. למגדל יש היתר בנייה מלא והסכם ליווי חתום.  הבנייה תחל ברבעון ראשון לשנת  2023 המגדל בעיצובו של אדריכל העל אילן פיבקו. יוקם באמצעות חברה משותפת של חברת "אאורה" ואילן פיבקו.

"בשנה הבאה הרווח יעלה על 200 מיליון ש"ח, תוך 3-4 שנים חברה כמו אאורה צריכה להרוויח 300 מיליון ש"ח" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

"בשנה הבאה הרווח יעלה על 200 מיליון ש"ח, תוך 3-4 שנים חברה כמו אאורה צריכה להרוויח 300 מיליון ש"ח"

מניית "אאורה" ירדה פחות ממניות יזמיות הבנייה האחרות, מה הסיבה? מה מיוחד בתחום ההתחדשות העירונית, לכמה יגיעו מחירי הדירות במורשה שברמת השרון ובאיזה תשואות נסחרות אגרות החוב של "אאורה"? ראיון עם עו"ד יעקב אטרקצ'י-מבעלי ומנכ"ל חברת "אאורה ישראל-התחדשות עירונית." הראיון פורסם לראשונה אתמול (ראשון) בביזפורטל, ע"י דור עצמון.

היום לפני 84 שנה התרחש פוגרום "ליל הבדולח" ברחבי גרמניה ובאוסטריה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

היום לפני 84 שנה התרחש פוגרום "ליל הבדולח" ברחבי גרמניה ובאוסטריה

הלילה שבין 10-9 בנובמבר 1938: פוגרום "ליל הבדולח" - שריפת 101 בתי כנסת והריסת עוד 76, אלימות פרועה נגד חנויות (7,500 חנויות יהודיות הרוסות) ובתים יהודיים, אלימות כלפי יהודים ואף רצח: 92 יהודים נרצחו ומאות נפצעו. 30,000 גברים יהודיים נלקחו למחנות ריכוז. השלטון נותן להמון המשתולל לעשות כרצונו, וכך נוצר הרושם של התפרצות ספונטנית.

קבוצת בהרי תובעת את עדי צים: "משך עשרות מיליוני שקלים מהחברה המשותפת" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

קבוצת בהרי תובעת את עדי צים: "משך עשרות מיליוני שקלים מהחברה המשותפת"

שנה וחצי לאחר המיזוג, סכסוך קשה בצים בהרי: משפחת בהרי טוענת ל"התנהלות דורסנית ומקפחת" של בעל השליטה עדי צים, שכוללת קבלת החלטות בסתר, שימוש במשאבי החברה להשגת פרויקטים לחברה אחרת שבבעלותו, ואי תשלום של מאות אלפי ש"ח. צים: "אגיב כשאקבל את התביעה." הכתבה פורסמה לראשונה ב"מרכז הנדלן" היום 9.11.22 בשעה 07:00 ע"י סתיו שאולוב

"אאורה" מסיימת את הפינוי והריסת הבניין שקרס לפני כשנה ברחוב סרלין בחולון  - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

"אאורה" מסיימת את הפינוי והריסת הבניין שקרס לפני כשנה ברחוב סרלין בחולון 

הוועדה המקומית אישרה להפקדה את התב"ע שהוגשה ע"י "אאורה" והעבודות יתקדמו ברצף.  הבעלים ומנכ"ל "אאורה" יעקב אטרקצ'י: " אנו שמחים להשלים היום את הריסת הבניין שקרס והיווה סכנה לציבור. לאחר מכן וברצף, בתיאום עם העירייה, נתחיל את החפירה והבנייה כדי שדיירי הבניין שסבלו כל כך הרבה, יקבלו את הדירות  הטובות ביותר, בסטנדרט הגבוה ביותר ובמהרה יחזרו מאושרים לדירות חדשות."

מרצ, הבית היהודי ובל"ד שהיו מיוצגות בכנסת היוצאת, לא עברו את אחוז החסימה. - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מרצ, הבית היהודי ובל"ד שהיו מיוצגות בכנסת היוצאת, לא עברו את אחוז החסימה.

ועדת הבחירות פרסמה את הנתונים הבאים: מספר המשתתפים בבחירות עמד הפעם על 4,763,641 שמהווים 70.6 אחוז מבין 6,788,804 האזרחים בעלי זכות ההצבעה. כל מנדט שווה 36,213 מצביעים.  418,055 קולות, ניתנו למפלגות שלא עברו את אחוז החסימה מרצ, הבית היהודי ובל"ד שהיו מיוצגות בכנסת היוצאת, לא עברו את אחוז החסימה.