יום רביעי, 04 באוקטובר 2023, י"ט תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

שר העבודה יואב בן צור יוזם הקלה נוספת להורים במעונות היום - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

שר העבודה יואב בן צור יוזם הקלה נוספת להורים במעונות היום

לקראת החג שר העבודה יואב בן צור יוזם הקלה נוספת להורים שטרם קיבלו דרגות סבסוד, משרד העבודה יעביר תשלומי מקדמות לארגונים המפעילים את מעונות היום בכדי שיאפשרו להורים תשלום מופחת עד קבלת דרגת הסבסוד הסופית ויקלו על הנטל הכלכלי שמוטל על ההורים ערב החג.

הורים לילדים אוטיסטים: מתקשים ליצור קשר ישיר עם הסייעת - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הורים לילדים אוטיסטים: מתקשים ליצור קשר ישיר עם הסייעת

תחקיר "שווים" מעלה עשרות תלונות של הורים, הטוענים כי נאסר עליהם לדבר עם הסייע/ת של ילדם – זאת בניגוד גמור להנחיות משרד החינוך שמאפשר ואף מעודד זאת. "הסייע נתן לי את המספר שלו והמנהל צעק עליו שזה אסור." מאת אביחי חיים - יליד 1991. נשוי פלוס אחד. נולד עם שיתוק מוחין קל. בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול. היה כתב צבאי בדובר צה"ל, עורך באתר one וכתב אתר השקמה מרשת שוקן. במקביל לעבודתו ב"שווים" מגיש תוכנית ספורט ב"רדיו סול" ומשמש עורך משנה באתר "ישראל ספורט".

מבצע חיסוני הקורונה יחל ב- 8 באוקטובר, מיד אחרי חג סוכות - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מבצע חיסוני הקורונה יחל ב- 8 באוקטובר, מיד אחרי חג סוכות

לפני מספר ימים עדכן משרד הבריאות כי מבצע חיסוני הקורונה יחל בכל רחבי הארץ מיד לאחר חג הסוכות "משרד הבריאות עוקב כל העת אחר מגמות התחלואה ווריאנטים של קורונה. נכון לרגע זה, ניכרת בישראל עלייה במספר החולים המאושפזים והחולים הקלים ואף הקשים. גם בישראל וגם בעולם יש מספר וראינטים שגורמים לתחלואה, והווריאנטים הדומיננטיים בישראל הם תתי-זנים של האומיקרון" – כך נמסר בהודעה מטעמו. פורסם לראשונה ב"mako" ע"י מיכל קורן קריב. 

שר הפנים והבריאות דורש מראשי הרשויות לאפשר אירועים בהפרדה כדין. - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

שר הפנים והבריאות דורש מראשי הרשויות לאפשר אירועים בהפרדה כדין.

על רקע העימותים בכיכר דיזנגוף בערב יום הכיפורים ועתירת "ראש יהודי" נגד עיריית ת"א, פנה שר הפנים והבריאות, משה ארבל, לראשי הרשויות המקומיות: "יש לפעול בהתאם להנחיות היועמ"ש מ-2019 ולאפשר אירועים בהפרדה", כתב השר, שהסתמך על הנחיה הנוגעת לאירוע במעורבות הרשות המקומית, בניגוד למקרה בת"א.

 בכוחות משולבים - לוחמי משמר הגבול עצרו חוליית פורצים לאחר מרדף - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

בכוחות משולבים - לוחמי משמר הגבול עצרו חוליית פורצים לאחר מרדף

בסוף השבוע האחרון, לוחמי החטיבה הטקטית של משמר הגבול נערכו בעקבות מידע מודיעני שהתקבל בתחנת מטה יהודה של מג״ב בעניין חולייה שביצעה מספר רב של פריצות באזור מרכז הארץ. לאור המידע, כוחות מבצעיים ומודיעיניים של החטיבה הטקטית שכללו לוחמים, בלשים, דסק מודיעני ובתוכו צוות סיור מודיעין שהוקם לטובת האירוע נערכו למעצר החולייה.

עו"ד יעקב אטרקצ'י מאמין בלוד וברמלה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

עו"ד יעקב אטרקצ'י מאמין בלוד וברמלה

 נפגשנו עם טייקון הנדל"ן, עו"ד יעקב אטרקצ'י, בעל השליטה ומנכ"ל חברת "אאורה" הנסחרת בבורסה בתל אביב בשווי של כ- 2.3 מיליארד ₪, כשהיא נסחרת בשני המדדים המובלים "מדד ת"א 90" ו-125 החברות הכי גדולות במשק הישראלי, "אאורה" כיום מעורבת בלמעלה ממאה פרויקטים בהיקף של כ 48  אלף יחידות דיור ונמצאת בביצוע בפועל של 15 פרויקטים בהיקף למעלה מ 3500 יח"ד. הריאיון התקיים במשרדיו של אטרקצ'י, במרומי מגדלי עזריאלי בתל אביב, על מנת להבין מקרוב מדוע הוא בוחר להתמקד דווקא באזורינו, ולשמוע את דעתו לאן פונים מחירי הדירות. ריאיון חג  עם עו”ד יעקב אטרקצ’י הבעלים ומנכ”ל "אאורה": 

מדריך בטיחות של מד"א לקראת חג הסוכות - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מדריך בטיחות של מד"א לקראת חג הסוכות

כמדי שנה, מפרסם מגן דוד אדום מדריך בטיחות לקראת חג סוכות, במהלך בניית הסוכה שנהוג להתחיל לבנותה מיד בצאת יום כיפורים ובעת אירוח בני המשפחה בסוכה עם ישראל יחגוג בסוף השבוע (29.9) את חג הסוכות באירוח אושפיזין בסוכה ויצאו בהמוניהם לטיולים ברחבי הארץ; בשמורות הטבע, פארקים לאומיים וחופי רחצה. מגן דוד אדום מפרסם את מדריך הבטיחות, על מנת לקיים את החג בבריאות וללא נפגעים. בשבוע שעבר הפראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח גבר בן 43 שנפגע באורח בינוני לאחר שנפל מגובה כשגזם עץ דקל.

סיכום פעילות מד"א במהלך יום הכיפורים תשפ"ד - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

סיכום פעילות מד"א במהלך יום הכיפורים תשפ"ד

כמדי שנה, צוותי מגן דוד אדום היו עמוסי עבודה ביום הכיפורים. החובשים והפאראמדיקים של מד"א הוזנקו להעניק טיפול רפואי ל- 3,025 בני אדם ברחבי הארץ,  מתוכם 2,069 בני אדם פונו להמשך טיפול בבתי החולים, מהם: 295 התעלפו, התייבשו וחשו ברע עקב הצום. בלוד ילד בן 8 נפצע באורח קשה מירי, חודשיים בלבד לאחר שאביו נרצח ביריות. באותו מקרה נפצע גבר נוסף מירי, וגם מצבו מוגדר קשה.