יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

האם   מוסדות החינוך ברמלה ולוד מסכנים את הילדים? - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

האם  מוסדות החינוך ברמלה ולוד מסכנים את הילדים?

בעוד כחודש יחזרו הילדים ובני הנוער למוסדות החינוך ושנת הלימודים החדשה תיפתח. הדרך לבית הספר וסביבתו מהווים נקודת תורפה מרכזית לילדים ולבני נוער. במקרים רבים מעברי החציה אינם צבועים , אין פסי האטה או מעקה בטיחות מול בית הספר ומפגעי דרך רבים נמצאים בסביבת בית הספר.

הרב  הראשי ללוד: "ברוך השם, הבשר הטרף לא הגיע ללוד!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הרב  הראשי ללוד: "ברוך השם, הבשר הטרף לא הגיע ללוד!"

הרב הראשי ללוד הגאון הרב  שמעון מאיר ביטון שליט"א, הצטער מאוד לשמוע את הודעת לשכת הרבנות הראשית בדבר הימצאותו של בשר טרף במפעל "הכהנים" בנהריה, יחד עם זאת ובמסגרת מהפיכת הכשרות אשר מוביל הרב בעיר    שמח הרב לשמוע כי הבשר הטרף ב"ה לא הגיע לאף מסעדה או אולם אירועים או איטליז בלוד והרב מברך את בעלי העסקים אשר נצמדים להנחיות היוצאות מלשכת הרבנות בלוד.

לפני כולם, החל מהיום: קופ"ח מאוחדת ערוכה למתן חיסון שלישי לבני 60 ומעלה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

לפני כולם, החל מהיום: קופ"ח מאוחדת ערוכה למתן חיסון שלישי לבני 60 ומעלה

קופ"ח מאוחדת ערוכה למתן החיסונים החל מהיום (שישי) בכל אחד מאתרי החיסונים הנמצאים בפריסה ארצית. לקוחות מאוחדת, מעל גיל 60 העומדים בקריטריונים שהוגדרו על ידי משרד הבריאות - חוסנו במנה השנייה לפני למעלה מ-5 חודשים ולא מוגדרים כמחלימים או מאומתים – יכולים להזמין תור לחיסון באופן ידידותי, נוח וקל באמצעות האפליקציה או באתר.

רמלה מדורגת עשירית,  לוד  מדורגת במקום ה-25 במסוכנות לילדים בחודשי הקיץ - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

רמלה מדורגת עשירית, לוד  מדורגת במקום ה-25 במסוכנות לילדים בחודשי הקיץ

ב-12 ביולי 2021 נהרגה פנינה משה ז"ל בת הארבע כאשר כבאית פגעה ברכב שבו נסעה עם אימא שלה בלוד. פנינה נפצעה קשה אך מתה זמן קצר לאחר הגעת כוחות ההצלה. לפני כשלושה שבועת הסתיימה שנת הלימודים והילדים הצטרפו לבני הנוער ויצאו לחופש הגדול. חודשי הקיץ והחופש הגדול הם תקופה שבה הסיכון של ילדים להיפגע בתאונות דרכים הולך וגדל בעיקר בשל היעדר מסגרת אשר תגן עליהם במהלך היום. 

מחדל הבדיקות בנתב"ג: אלפים בלי תוצאות, תורי ענק ותשובות רק אחרי יומיים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מחדל הבדיקות בנתב"ג: אלפים בלי תוצאות, תורי ענק ותשובות רק אחרי יומיים

כ-3,000 ישראלים שחזרו מחו"ל לא קיבלו תשובה לבדיקות בגלל תקלה, במשרד הבריאות טוענים: כולם לא נדבקו • תוצאות הבדיקות למי שחוזרים מחו"ל מגיעות רק אחרי יומיים, ובזמן הזה החוזרים מסתובבים חופשי והנגיף עלול להתפשט • עוד פרצה שלא נסגרה: מטוסים פרטיים טסים למדינות אסורות ונוחתים ללא פיקוח. האם ייתכן מצב בו הממשלה החדשה תחליט להחזיר את השליטה על נתב"ג לעיריית לוד?

נסגר התיק נגד ח"כ ותושב רמלה לשעבר אמנון כהן, שנחשד בקבלת שוחד מיני - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

נסגר התיק נגד ח"כ ותושב רמלה לשעבר אמנון כהן, שנחשד בקבלת שוחד מיני

הפרקליטות החליטה לסגור בחודש שעבר את התיק נגד חבר הכנסת לשעבר אמנון כהן מש"ס, שנחשד בקבלת שוחד מיני וכספי ובמרמה והפרת אמונים. זאת בעקבות קשיים שעלו בגיבוש הראיות. כהן נחשד כי במסגרת תפקידו כחבר כנסת קידם את ענייניו של איש העסקים דניאל מולקנדוב, וזאת בתמורה להטבות בעלות אופי מיני. גם תיקו של מולקנדוב בגין מתן השוחד נסגר בהתאמה.