יום שבת, 16 באוקטובר 2021, י' חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

ברמלה נפגעים מדי שנה 11 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים בממוצע, עשרה נפגעים בלוד - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ברמלה נפגעים מדי שנה 11 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים בממוצע, עשרה נפגעים בלוד

לרגל יום האזרח הוותיק הבינלאומי החל באוקטובר, בעמותת אור ירוק ניתחו את נתוני ההיפגעות של אזרחים וותיקים (65+) בתאונות דרכים במהלך חמש השנים האחרונות (2016-2020) בהשוואה למספר האזרחים הוותיקים בכל עיר מעל 50 אלף תושבים. מטרת הבדיקה היא להצביע על "ערים אדומות" עם היפגעות גבוהה של אזרחים וותיקים, וזאת במטרה להניע את ראשי הערים לקחת אחריות ולטפל באופן מיוחד באוכלוסייה אשר נמצאת בסיכון גבוה להיפגע בתאונת דרכים.

ראש עיריית באר- שבע על הפשיעה:  "היום זו באר שבע, מחר אלו עכו, לוד ויפו." - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ראש עיריית באר- שבע על הפשיעה: "היום זו באר שבע, מחר אלו עכו, לוד ויפו."

לאחר המפגש ביום חמישי האחרון, עם ראש הממשלה נפתלי בנט, ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' הגיע ל"אופירה וברקוביץ'" ומצהיר כי לא יעצור עד שהביטחון יוחזר לתושבי העיר - אפילו אם יהיה צורך בהפגנות. "אנחנו נעשה הכל, גם אם צריך למרר את החיים." ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ', באולפן אצל "אופירה וברקוביץ'" הצהיר כי לא ירפה עד שהממשלה תתעורר ותעשה שינוי משמעותי.

מגייסים מיליונים כביכול למען נכים ואומללים אך את רוב הכסף הם משלשלים לכיסיהם העמוקים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מגייסים מיליונים כביכול למען נכים ואומללים אך את רוב הכסף הם משלשלים לכיסיהם העמוקים

תעשיית העושק המשגשגת מאחורי "אמא לשניים", "יוכבד חולת כליות" ו"יוסי שזקוק לניתוח לב" מאחורי קמפיינים קורעי לב, שמצליחים לגייס עשרות מיליוני שקלים להצלת יתומים, חולי כליות, נכים ואומללים אחרים — פועלת תעשייה שלמה של עסקנים, עיתונאים ושדרנים שחולבים את עמותות הצדקה ומחלקים ביניהם את השלל. במקרה הטוב, הפירורים שנותרים הולכים לנזקקים. כתבת תחקיר ארוכה אך מאוד מעניינת שפורסמה ב"דה-מרקר" בשבוע שעבר.

בית מלון שיכלול 400 חדרים ייבנה בנתב"ג - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

בית מלון שיכלול 400 חדרים ייבנה בנתב"ג

קבוצת מלונות בראון, בשיתוף קבוצת סימבה-לוי, יקימו את המלון הראשון בנתב"ג. המלון יהיה ממוקם בצד המערבי של טרמינל 3, ישתרע על שטח של 7.5 דונם, ויכלול 400 חדרים. היקף ההשקעה בפרויקט מוערך ביותר מ-100 מיליון שקל. הבנייה צפויה להתחיל במהלך 2022, ולהימשך כשנתיים. כעבור 25 שנה יעבור המלון לידי רשות שדות התעופה.

מנכ”ל אל על לאוצר: "להחלטות הממשלה השפעה הרסנית על החברה ועל הענף כולו!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מנכ”ל אל על לאוצר: "להחלטות הממשלה השפעה הרסנית על החברה ועל הענף כולו!"

אביגל שורק למנכ"ל האוצר: "ממשלות ברחבי אירופה קיבלו החלטה לתמוך בענף התעופה ולהגן עליו מפני קריסה, ולעומתן ההתנהלות הישראלית הופכת את אל על לבעלת חיסרון תחרותי בתקופה קריטית זו. לממשלה אינטרס עליון בייצובו של ענף התעופה בתקופת הקורונה, ובוודאי נדרשת התערבותה כאשר מתקיימים כשלי שוק קיצוניים…. אין זה סוד כי חברת אל על נמצאת במשבר העמוק בתולדותיה. משבר זה אילץ אותנו בחודשים האחרונים לנקוט בצעדים דראסטיים. על מנת להבטיח את הישרדות החברה ביצענו בין היתר פיטורים של קרוב ל-2,000 עובדים (כ-1/3 מכוח העבודה), הפחתות שכר דרמטיות, התייעלות, סגירת קווים ועוד. אך אלה אינם מספיקים כלל וכלל”.

צמצום צי המטוסים ופיטורי 1,500 עובדים נוספים בחברת "אל-על" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

צמצום צי המטוסים ופיטורי 1,500 עובדים נוספים בחברת "אל-על"

הרוחות סוערות באל על: ההנהלה מבקשת למכור כ-16 מטוסים ולפטר כ-1,500 עובדים. ואכן, נדמה שאל על בדרך לשינוי דרסטי - צי מטוסים קטן וכוח-אדם מצומצם: הנהלת החברה מבקשת להקטין את צי המטוסים משמעותית ולהשאיר בו 29 מטוסים בלבד. כיום מונה הצי של אל על 45 מטוסים והמשמעות היא שאל על תיפרד מ-16 מטוסים. בשעה שבכוונת אל על לשים את הדגש על השוק בצפון אמריקה, היא צפויה לוותר על יעדים באירופה, ולאור זאת יש להניח כי אל על תיפרד בעיקר ממטוסים צרי-גוף (737) והיא תשאיר טיסות ליעדי ליבה ספורים באירופה.

"יד שרה" נלחמת במגיפת הבדידות! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

"יד שרה" נלחמת במגיפת הבדידות!

מגפת הקורונה שנחתה על ישראל לפני שנה וחצי ועדיין לא יצאה מחיינו, הבליטה והאיצה מגפה נוספת שהיתה קיימת עוד לפני הקורונה - ולמרבה הצער צפויה להישאר גם אחריה - מגפת הבדידות של קשישים בישראל. מאות אלפי קשישים חיים לבד, לעתים קרובות ללא משפחה וללא תמיכה מספקת.