יום חמישי, 30 ביוני 2022, א' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

עליה של 37% בתמותת ילדים מתאונות בחופש הגדול – כחצי מהם, מהחברה הערבית. - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

עליה של 37% בתמותת ילדים מתאונות בחופש הגדול – כחצי מהם, מהחברה הערבית.

היום יצאו בני הנוער והילדים לחופשת הקיץ הארוכה. לצד הדאגה למצוא עבורם קייטנות ופעילויות, בארגון בטרם לבטיחות ילדים מתריעים מפני דאגה נוספת הצריכה להטריד את ההורים והיא עלייה שנתית חוזרת בתאונות הילדים במהלך הקיץ. לפי נתוני ארגון בטרם לבטיחות ילדים, במהלך 5 השנים האחרונות (2017-2021) מתו 150 ילדים בחופשת הקיץ. בשנת 2021 מתו במהלך חופשת הקיץ בממוצע 35 ילדים ובני נוער. זהו מספר הגבוה מממוצע חמש השנים האחרונות העומד על כ-30 ילדים בשנה. גורמי התמותה המובילים הם תאונות דרכים (69 מקרים) וטביעה (35 מקרים).

מפעל נשר ברמלה, ידרש לצמצם באופן משמעותי את הפליטות לאוויר - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מפעל נשר ברמלה, ידרש לצמצם באופן משמעותי את הפליטות לאוויר

המשרד להגנת הסביבה מפרסם את היתר הפליטה של מפעל נשר מפעלי מלט ישראליים, בהתאם להוראות חוק אוויר נקי; במסגרת ההיתר, יידרש המפעל לצמצם באופן משמעותי את הפליטות לאוויר המשרד להגנת הסביבה חידש את היתר הפליטה של מפעל נשר, בהתאם לקבוע בחוק. היתר הפליטה מציב תנאים ומגבלות מחמירים על הפליטות לאוויר, במטרה להביא לצמצום ומניעה של זיהום האוויר לשם הגנה על חיי אדם, בריאותם ואיכות חייהם של התושבים ולשם הגנה על הסביבה, לרבות משאבי הטבע, המערכות האקולוגיות והמגוון הביולוגי, למען הציבור ולמען הדורות הבאים. 

חברת "אאורה" מובילה את הטבלה בפער גדול בהתחדשות עירונית בארץ! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

חברת "אאורה" מובילה את הטבלה בפער גדול בהתחדשות עירונית בארץ!

דן אנד ברדסטריט חושפת את דירוג החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, 25 מיליארד ש"ח בשנה מפרויקטים של התחדשות עירונית בלבד בין החברות המובילות בדירוג פינוי בינוי: אאורה, אזורים ואשדר. בין החברות המובילות בדירוג תמ"א 38: אפריקה התחדשות עירונית, בית וגג וקידר

מודי בר-און הובא אתמול למנוחות בראשל"צ - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מודי בר-און הובא אתמול למנוחות בראשל"צ

המגיש והתסריטאי הובא למנוחות בבית העלמין החילוני "מנוחה נכונה" בראשל"צ • בתו של מודי בר-און ספדה לו: "כל מה שהוא רצה זה להיות עוד רגע בזרועותיה של אהבת חייו, וברגע אחד הסתיים אתמול סיפור אהבה גדול" • אחותו אביגיל ספדה לו: "לחיים יש סוף לדאבון לבנו, אבל האהבה היא נצחית."- יהי זכרו ברוך!

משרד הבריאות בדיון בוועדת הפנים: עליה בתחלואה בסרטן בישובים לוד ורמלה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

משרד הבריאות בדיון בוועדת הפנים: עליה בתחלואה בסרטן בישובים לוד ורמלה

יו"ר ועדת הפנים ח"כ וליד טאהא, דורש ממשרד הבריאות ניתוח אפידמיולוגי של מחלות נשימה ומחלות נוירולוגיות בקרב התושבים הגרים בסמיכות למפעל נשר. הוועדה תקיים דיון נוסף בחודש יולי לקראת גיבוש היתר הפליטה החדש על ידי המשרד להגנת הסביבה. היו"ר טאהא: "יתכן שנדרוש מתן היתר פליטה זמני עד לקבלת כל הנתונים ממשרד הבריאות ומהמשרד להגנת הסביבה". סמנכ"ל מפעל נשר: "המפעל נערך לחתוך בצורה משמעותית את הפליטות".

נשיא המדינה ושר המשפטים  מקדמים את מתווה החנינות למחיקת רישום פלילי ליוצאי אתיופיה. - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

נשיא המדינה ושר המשפטים מקדמים את מתווה החנינות למחיקת רישום פלילי ליוצאי אתיופיה.

נשיא המדינה יצחק הרצוג וסגן ראש הממשלה ושר המשפטים גדעון סער, החליטו לעשות מהלך לקידום של מתווה החנינות למחיקת רישום פלילי למען יוצאי אתיופיה, שנשפטו בעבר על ידי בית המשפט בגין עבירות של הפרת הסדר הציבורי וחיכוך עם רשויות האכיפה שלא הוטל בגינן עונש מאסר.  לפיכך, פנתה היועצת המשפטית לנשיא המדינה, עו"ד אודית קורינלדי-סירקיס, אל ראש העיר לוד עו"ד יאיר רביבו, ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ועוד 32 ראשי רשויות, בהן אוכלוסייה גדולה של יוצאי אתיופיה להתגייסות למהלך. 

היום, מלאו 55 שנה לשחרור ירושלים ולמלחמת ששת הימים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

היום, מלאו 55 שנה לשחרור ירושלים ולמלחמת ששת הימים

איזק נתנאל, לשעבר חבר מועצת העיר בלוד, כיום מנכ"ל משרד ירושלים ומורשת, מחזק את הקשר בין שתי הערים, ומזכיר לנו כי לוד הינה עיר משנה לירושלים, היום אנחנו חוגגים את "יום ירשלים" בפעם ה - 55 במלאת 55 שנה לשחרור העיר מידי הצבא הירדני. ברכת ראשי העיר של ירושלים ולוד, בהמשך יחד עם הפוסט שאיזק נתנאל פרסם ביום שיש לפני כניסת השבת, והפתעה מאת הרב יעקב גלויברמן.