יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

אילן בן סעדון נותר סגן ראש עיר ללא סמכויות במודיעין

כל סמכויותויו של אילן בן סעדון נלקחו ממנו במכתב חריף ששלח אליו ראש העירייה חיים ביבס: ״לא קידמת את הנושאים שבאחריותך, אני נאלץ לטפל בהם בעצמי״, כתב במכתב הפיטורין ששלח לאילן בן סעדון. סגן ראש העיר אילן בן סעדון, בחר להגיב באמצעות מכתב ששלח לראש העיר חיים ביבס. המכתב בשלמותו מופיע כאן בכתבה לעיונכם.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: אילן מחבק את אביו אברהם ז"ל באהבה רבה

ראש עיריית מודיעין, מכבים-רעות, חיים ביבס פיטר אתמול (שני) את סגנו, חבר המועצה אילן בן סעדון. ביבס נטל מבן סעדון את כל הסמכויות שהיו תחת אחריותו במהלך השנתיים וחצי האחרונות. "אי שביעות רצון מעבודתך מזה כשנתיים חצי", נכתב במכתב הפיטורין.

מאז שהתמנה לתפקיד ושיתף פעולה עם ראש העיר, הפך בן סעדון לאחת הדמויות האהודות במסדרונות העירייה ובמסגרת הסכם כניסתו ללשכת ראש העירייה קיבל תחת אחריותו את מספר תיקים עירוניים חשובים: תיק המאבק בשימוש בסמים ובאלכוהול, תיק הביטחון ומשק לשעת חירום (מל"ח) ותיק התחבורה ובטיחות בדרכים.

ראש עיריית מודיעין מכבים רעות- חיים ביבס (קרדיט צילום- רדיו קול חי)

"בשנה האחרונה מתמודדות הנהלת העיר עם אתגרים משמעותיים בניהול משבר הקורונה, תקופה מורכבת בה לא נרתמת, לצערי, למאמץ ואף לא קידמת את הנושאים שבאחריותך", כתב ראש העיר חיים ביבס לסגנו אילן בן סעדון.

עוד רשם ראש העירייה לסגנו: "אני מוצא את עצמי שוב ושוב עוסק עם גורמי המקצוע הרלוונטיים בעירייה בנושאים שהפקדתי בידיך, נושאים שאינך פעיל בהם כלל, לכן החלטתי לבטל את הסמכויות שהאצלתי לך".

על אף שלטענת גורמים בכירים בעירייה המהלך להדחתו של בן סעדון היה באוויר בשל חילוקי דעות שלו עם ביבס, הופתעו רבים מעיתוי ונוסח ההודעה.

חשוב לציין כי בן סעדון ימשיך לשאת את התואר סגן ראש העירייה אולם תפקיד זה יהיה ללא התנאים הנילווים – שכר, תשלום הוצאות, לשכה ומזכירה.

 לכבוד

מר חיים ביבס

ראש העיר מודיעין מכבים רעות

הנדון: פגיעתך בתושבי העיר בשל שיקולים אישיים ופוליטיים קטנוניים.

תמוה בעיני היה לקבל ממך את מכתב נטילת סמכויותי כסגן ראש העיר מודיעין מכבים רעות, מבלי שום סיבה מוצדקת.

החלטתך ליטול את סמכויותי כסגן ראש העיר מגיעות לאחר מאמציך הכושלים לעזוב את העיר ולמצוא את דרכך לכנסת. כפי שנאמר במקורותינו: "וישמן ישורון ויבעט". תושבי העיר מבינים שעיקר תשומת הלב  נמצאת אך ורק בעסקנות פוליטית ובמופעים תקשורתיים שכל מטרתם קידום אינטרסים אישיים והגשמת שאיפותיך להיות חבר כנסת. כולנו קוראים אודות המגעים הבלתי פוסקים שהנך מנהל מול ראשי המפלגות בנימין נתניהו, יאיר לפיד וגדעון סער שדחו את בקשתך להשתבץ ברשימות שלהם.

החלטתך ליטול ממני את סמכויותי כסגן ראש העיר מביישת אותך. להחלטה זו שלך אין הסבר אחר מלבד תחושות הפרנויה שלך. אתה חש מאוים מהעשייה הרבה שאני מוביל למען תושבי העיר כולם ומהתמיכה האדירה לה אני זוכה, שהיא כצנינים בעינייך. תושבי העיר יודעים כי אני עובד למענם וזמין עבורם 24/7 בזמן שאתה מחפש את מקומך בפוליטיקה הארצית.

הריני להודיעך כי עשייתי הציבורית למען תושבי העיר, מודיעין מכבים רעות ממשיכה בכל הכוח וביתר שאת. תמיד הייתי, ואמשיך להיות שם למען בני הנוער גם בשעות הקטנות של הלילה במסגרת סיירת ההורים, אני תמיד שם עבורם גם כשאף אחד אחר לא סופר אותם, פועל למען משפחות הרווחה בטיפול ובדאגה לכולם, בהובלת הטיפול במשבר התחבורה שהיית כל כך גאה ובחרת לזקוף לעצמך כמו תמיד את ההישגים בחוברת שהפקנו, בדאגה לכל פנייה ובקשה עד שבחרת להתערב ולשבש את העבודה הסדירה שהייתה. הנך פועל מאחורי הקלעים כדי לפגוע בפעילות שלי למען הציבור, מבחינתך שתושבים יתייבשו בשמש והעיקר שלא אזכה חס וחלילה לתמיכה ואהדה מתושבי העיר. עלתה בחלקי הזכות לקדם תוכניות ופרויקטים רבים שהפכו ומהווים כמודלים בערים אחרות שהבולטים בהם "העצמה כחולה", "תיאטרון נוער", "תיאטרון בנות ואימהות", "פתיחת תנועות נוער", "עמיתים משפיעים", "משפחה מצילה", "הגל השלי", "אבות ובנים", "לימודי תיאוריה לבני הנוער מתקשה", "עולים לכיתה א' זהירות בדרכים", "הקמת משמר שכונה", הקמת יחידת חילוץ", "פוטו-תרפיה לנערות", "מנהיגות עסקית חברתית", "ספורט לקשישים", "מאבק ללא פשרות לצמצום החשיפה למוצרי טבק, אלכוהול וסמים", "פעילות חסרת פשרות כנגד כל  לאלימות" ועוד.

פרוייקט תיאטרון נוער לנוער

תמיד פעלתי לאחדות עם ישראל ובדאגה לחיילי צה"ל. שירות תושבי העיר הינה משימת חיי. זוהי זכות עצומה לקום כל בוקר ולשרת את תושבי העיר שאני כל-כך אוהב. כך פעלתי תמיד וכך אמשיך לפעול גם בעתיד למרות ניסיונותייך הנפסדים להפריע ולשבש.

במכתבך הנך מזכיר את המאבק בקורונה כאחת העילות לשלילת סמכויותיי, אך על כך נאמר "הפוסל במומו פוסל", נחלת כישלון חרוץ במאבק כאן בעיר להפיכתה לעיר ירוקה. לא השכלת להציג תוכניות אלטרנטיביות למערכת החינוך ותוך התעלמות מצרכי בעלי העסקים.

כישלונך זה בניהול הקורונה מהדהד במיוחד מול ראשי ערים אחרים שניהלו בכישרון וביוזמה את הערים עליהם הם מופקדים, גם כאן ראינו שוב את התנהלותך שכל תכליתה לדאוג לעצמך ולאדרת שמך תוך הזנחת התושבים. בזמן שרצת אצת מאולפן לאולפן להדרך מעמדך כאמור, אנו שליחי הציבור נשארנו בחזית ורצנו מבית לבית כדי לדאוג לצרכים של התושבים ללא כל גיבוי מצידך. דרך התנהלותי היא להציב בראש סדר העדיפויות את טובת העיר והתושבים, בניגוד אליך שכל מה שמנחה אותך היא טובתך האישית בלבד.

בדרכך ובדאגתך לעצמך ולעתידך, שכחת את תושבי עירך ואת חובתך כלפיהם ובמקום לעסוק במה שדרוש לתושבי מודיעין מכבים רעות ולעזור לנו חברי מועצת העיר שליחי הציבור האותנטיים העוסקים בבניית העיר ובחיזוק תושביה אתה בוחר "לירות בתוך הנגמ"ש" ולהפריע לי ולחבריי שעושים לילות כימים בשליחותם הציבורית למען תושבי העיר.

תודה לאל, אני מחוזק מאלפי תושבי העיר שבחרו בי ורבים נוספים התומכים בי המוקירים את עשייתי הציבורית ואמשיך לשרתם נאמנה ולדאוג לצרכיהם בייחוד בתקופה מאתגרת זו וחרף ניסיונותייך להפריע ולחבל בכל עשייה טובה.

לתושבי העיר מודיעין מכבים רעות מגיע ראש עיר במשרה מלאה! ראש עיר ששם את תושבי העיר ואת רווחתם במקום הראשון. אני מאחל לך הצלחה בניסיונותיך לפלס את דרכך לזירה הארצית ובפינוי מקום לראש עיר שיקדיש את כל זמנו, את כל מרצו ואת כל תשומת ליבו בתושבי העיר.

בשם השם נעשה ונצליח!

   אילן יאיר בן-סעדון

    סגן ראש העיר

   מודיעין מכבים רעות

 

 

 

 

 

 

                                                                                   

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
16
אילן אתה הכי טוב למודיעין
שלום | 21:13   13.02.21
15
מידיעין
מועלם | 21:11   13.02.21
14
ביבס
ישראל | 21:07   13.02.21
13
האילן הנדיב
האילן הנדיב | 21:06   13.02.21
12
חבל שככה
נופית | 21:05   13.02.21
11
אילן
גוזף | 21:01   13.02.21
10
אילן
עליזה | 20:57   13.02.21
8
אילן מדהים ויקר
חני כהן צדק | 20:43   13.02.21
7
עצוב ומעצבן
אורי | 20:35   13.02.21
6
להחזיר את אילן
ראובן | 20:26   13.02.21
5
אילן ראש העיר
שלמה כהן | 20:19   13.02.21
4
אילן מספר 1
מאור | 17:49   12.02.21
3
מכתב תמיכה (ל"ת)
אורית | 15:11   12.02.21
2
הצלחה
אלי | 13:53   12.02.21
1
אילן
עדי | 13:21   12.02.21