יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

חברת "אל-על" תודיע לשליש מעובדיה על הכוונה לפטרם

חברת אל על נערכת לפיטורי כשליש מעובדיה. אגף כוח אדם בחברה יודיע מחר (שני) לעובדים המועמדים לפיטורים על הכוונה לפטרם. על פי הסכם העבודה שנחתם ביולי 2020 עם ארבעת מגזרי העובדים באל על, הכניסה לתוקף של תהליך הפיטורים מותנה בקבלת הלוואה בנקאית בערבות מדינה, וגם אז לוועדי העובדים שמורה הזכות להחליף 15% מהעובדים ברשימת המיועדים לפיטורים, על פי שיקול דעתם.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

צילום תמונה: אל-על ויקיפדיה

אל על מנהלת מגעים מתקדמים עם קבוצה בראשות הבנקים: לאומי ודיסקונט על הלוואה בסכום של 300 מיליון דולר לחמש שנים, בריבית של 5% ובערבות מדינה של 82.5%, כך שהריבית האפקטיבית שממנה ייהנו הבנקים תהיה 28.5%. על פי הערכות, לאומי ודיסקונט ינסו לצרף את חברת הביטוח מגדל לקבוצת המלווים. המגעים התקדמו לאחר שאל על השלימה בשבוע שעבר הנפקה שבמסגרתה גייסה סכום של 77 מיליון דולר בהנפקה של אופציות, כשחברת כנפי נשרים - בעלת השליטה באל על - הזרימה 50 מיליון דולר מהסכום.

ההלוואה מיועדת, בין השאר, להחזר כספים לרוכשי כרטיסי טיסה שטיסתם בוטלה. על פי הערכות, יתרת ההלוואה פחתה ב-50% מאז פרסום הדו"חות הכספיים לרבעון השלישי של 2020 - אז היא היתה 240 מיליון דולר. עם קבלת ההלוואה, אל על תחל גם בתהליך פירעון חובותיה לספקים כמו בתי מלון.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: