יום חמישי, 24 ביוני 2021, י"ד תמוז ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

המשטרה ולוחמי מג"ב התמודדו בעשרות רבות של אירועי התפרעות שונים

לאורך כל היום אתמול ועד לפנות בוקר התמודדו מאות שוטרים ולוחמי מג"ב *בעשרות רבות* של אירועי התפרעויות, ונדליזם והפרת הסדר שכללו יידוי אבנים, ירי זיקוקים, גרימת נזק ותקיפה של שוטרים ואזרחים בערים לוד ורמלה וזאת במקביל לפעילות השוטרים בזירות של נפילות הטילים בראשל"צ וברמלה ובשטחים הפתוחים.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

לאורך כל היום אתמול ועד לפנות בוקר התמודדו מאות שוטרים ולוחמי מג"ב *בעשרות רבות* של אירועי התפרעויות, ונדליזם והפרת הסדר שכללו יידוי אבנים, ירי זיקוקים, גרימת נזק ותקיפה של שוטרים ואזרחים בערים לוד ורמלה וזאת במקביל לפעילות השוטרים בזירות של נפילות הטילים בראשל"צ וברמלה ובשטחים הפתוחים. מוקד 100 המחוזי טיפל באלפי פניות של אזרחים הנוגעות לאירועי חירום ופעילות שוטפת של משטרת ישראל במחוז מרכז. במהלך טיפול באירוע של כניסת יהודים למסגד הגדול בלוד, שכללה יידוי אבנים והצתת כלי רכב, הוזעק מפקד התחנה למקום והחל לפזר את ההתקהלות במקביל להזעקת כוחות אל המקום. במהלך ניסיון מעצר של אחד החשודים הותקף מפקד התחנה ורוסס בגז מדמיע. מפקד התחנה פונה לטיפול רפואי בבית החולים. סה"כ נעצרו אתמול 10 צעירים מתוכם 2 קטינים בלוד ו-9 צעירים, מתוכם 1 קטין, מרמלה בחשד להתפרעויות והפרת הסדר. בגזרת במרחב שרון, במהלך טיפול בהתפרעויות נעצרו 6 חשודים ובטירה נעצרו שלושה. *משטרת ישראל רואה בחומרה את אירועי האלימות שהתרחשו אמש ותפעל בכוחות מתוגברים עד להחזרת השקט בכל רחבי הארץ.

בהמשך לפרסומים שונים ברשתות החברתיות על טענות ל"ביזת בתים" אמש בלוד, מבדיקה שערכנו עד כה לא נמצאו אירועים כאלו למעט אירוע אחד בו עלה חשד לפריצה אל הבית ונסיבותיו נבדקות ע"י המשטרה בשעות אלו. משטרת ישראל תמשיך להגן על ביטחונו ורכושו של הציבור בלוד ובכל מקום אחר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: