יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

מרים פרידמן נבחרה ליו"ר סניף רמלה – לוד של הסתדרות המורים מטעם סיעת אמ"י בראשות יפה בן דויד 

מרים פרידמן: "תודה לעובדי ההוראה והגמלאים על האמון, החיבוק החם והתמיכה הרחבה. אמשיך לעבוד עבורכם ללא לאות, להגן על זכויותיכם, לקדם מעמדכם ולהעמיד לרשותכם סניף שהוא בית חם ודואג". 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בבחירות להסתדרות המורים שהתקיימו ב-1.6 ניצחה סיעת אמ"י בראשות יפה בן דויד עם 54% מקולות הבחורים. מדובר בהישג חסר תקדים ובנתון המצביע על התמיכה הרחבה לה זוכה בן דויד מעובדי ההוראה והגמלאים. בסניף רמלה – לוד נרשם גם הוא הישג מרשים ביותר עם תמיכה רחבה מכל הסקטורים ומכל המגזרים וניצחון סוחף למרים פרידמן. 

מרים פרידמן שמכהנת כיו"ר סניף רמלה- לוד היא אשת חינוך רבת פעלים שנמצאת במערכת כבר 35 שנה. היא ניהלה בעברה את בית הספר "בן צבי" ברמלה כ- 12 שנים ואף הובילה אותו לזכייה בפרס החינוך המחוזי על מתן מענה מיטבי לפרט. בנוסף, ניהלה את בית הספר "צאלון" בבאר יעקוב ואף כיהנה כסגנית באגף החינוך בעיריית אור יהודה. 

מי שעקב אחר פועלה של מרים בחודשים האחרונים יודע שהיא מרבה לחרוש את השטח, לבקר במוסדות החינוך ולקיים עם הצוותים שיחות אישיות וקבוצתיות.  

מרים פרידמן: "ההישג המרשים בסניף והתמיכה הרחבה לה אני זוכה מחזקים את המחויבות שלי לאנשי החינוך והגמלאים. בכוונתי לעבוד במרץ כדי לספק להם מענה, לייצג אותם בנחישות ולהיות להם לכתובת לכל פנייה". עוד הוסיפה מרים: "בשנים האחרונות מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, הובילה עשייה משמעותית למען אנשי החינוך, קידמה את מעמדם, הגנה עליהם והייתה עבורם קול חזק וברור מול כל מי שניסה לפגוע בזכויותיהם. יחד איתה נמשיך להביא הישגים, נוביל את הסכם השכר הכי טוב לעובדי ההוראה ונהיה להם לעוגן". 

מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד אמרה: "אני מודה לעובדי ההוראה והגמלאים הרבים מכל רחבי הארץ שנתנו לי את אמונם. עבורי, מדובר בניצחון מרגש ובהישג גדול, שמעניק לי את הכוח והרוח הגבית להיאבק על זכויותיהם של עובדי ההוראה, לייצג אותם מול משרדי הממשלה ולהשיג עבורם את הסכם השכר הכי טוב, כפי שהם ראויים לקבל. בכוונתי להמשיך ולפעול במרץ, במסירות ובנחישות, כפי שעשיתי בארבע השנים האחרונות, כדי להבטיח את עתידם ולשפר את מעמד החינוך בישראל״.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: