יום ראשון, 05 בדצמבר 2021, א' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

ראש עיריית באר- שבע על הפשיעה: "היום זו באר שבע, מחר אלו עכו, לוד ויפו."

לאחר המפגש ביום חמישי האחרון, עם ראש הממשלה נפתלי בנט, ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' הגיע ל"אופירה וברקוביץ'" ומצהיר כי לא יעצור עד שהביטחון יוחזר לתושבי העיר - אפילו אם יהיה צורך בהפגנות. "אנחנו נעשה הכל, גם אם צריך למרר את החיים." ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ', באולפן אצל "אופירה וברקוביץ'" הצהיר כי לא ירפה עד שהממשלה תתעורר ותעשה שינוי משמעותי.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' ב"אופירה וברקוביץ'"

לאחר המפגש ביום חמישי האחרון,  עם ראש הממשלה נפתלי בנט, ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' הגיע ל"אופירה וברקוביץ'" ומצהיר כי לא יעצור עד שהביטחון יוחזר לתושבי העיר - אפילו אם יהיה צורך בהפגנות. "אנחנו נעשה הכל, גם אם צריך למרר את החיים."

לנוכח גל האלימות בבאר-שבע וביישובי הנגב, ראש עיריית באר-שבע רוביק דנילוביץ', נפגש ביום חמישי האחרון עם ראש הממשלה נפתלי בנט והציג בפניו את המצב בו העיר באר שבע שרויה.

"אני לא אוותר לראש הממשלה ולאף שר בממשלת ישראל", אמר דנילוביץ' והוסיף: "למשטרה חסרים כששת אלפים שוטרות ושוטרים. איפה השב"כ? המודיעין? היום זו ב"ש, מחר אלו עכו, לוד יפו ועוד ערים במדינת ישראל".

"אני בא לפה ועושה סבב באולפנים לא בגלל שזה נוח לי, כואב לי שככה מציירים את העיר שלי – אבל במקביל אני גם מסתכל קדימה. מנהיגות זה להביא את ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט שתקים בית תוכנה בבאר-שבע דווקא בשבוע הכי קשה שלי כראש עיר. אני מסתכל על העתיד כי אין ברירה. אנחנו נעשה הכל, גם אם צריך למרר את החיים, הנה אני אומר את זה בצורה ברורה".

מה אתה אומר לתושבים באזור הדרום?
"אני מפעיל אמצעים טכנולוגיים כגון מצלמות ואפליקציות ברשות המשטרה. אנחנו מקימים יחידות של מתנדבים, אני אעשה הכל כדי להביא ביטחון לתושבים. אני לא מוותר לרגע שמפעל חיינו בנגב יתרסק".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: