יום שני, 17 בינואר 2022, ט"ו שבט ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

משה ארבלי,: "רק ביחד וחיזוק הקשר יכולנו ונוכל לעבור את האתגרים הצפויים לנו

עם סיומה הקרב של שנת 2021 ובפתחה של שנת 2022 נערך בשבוע שעבר סמינר סכום שנה וגיבוש בהשתתפות 150 יושבי ראש וחברי ועדים ממפעלי האזור ומוסדות ציבור. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: משה ארבלי, יו"ר מרחב השפלה, מברך את יושבי ראש הוועדים ואת חבריהם.

מרחב השפלה הוא מהמרחבים הגדולים והחשובים במפת מרחבי ההסתדרות בארץ, וממוקמים בו מקומות עבודה רבים, גדולים ואסטרטגיים ברמה הלאומית כמו רשות שדות התעופה, אל-על, רכבת ישראל, תע"ש-אלביט, משרדי ממשלה ומוסדות ציבור, ומקיף בתוכו 72 יישובים ואזורי תעשייה רבים המתעבים וגדלים. הקשר הקיים בין ועדי העובדים להסתדרות במרחב בראשות משה ארבלי הוא מודל ליתר מרחבי ההסתדרות בארץ והקשר מבוסס על אמון, מקצועיות, חברות אמיצה, הליכה בדרך משותפת,  אותה מנווט משה ארבלי, יו"ר המרחב,  במנהיגות יחד עם עובדי המרחב,  וביחד זוכה המרחב להישגים רבים בתחום יחסי העבודה, שהם מהטובים בארץ, ולכן הסמינר זכה להיענות ולהצלחה רבה, ובוודאי יבואו עוד לבקשת ועדי העובדים. 

נוצר בסמינר גיבוש חברי ומקצועי והבטחה לסולידריות ולעזרה הדדית אותה ינווט משה ארבלי.

בדבריו לוועדים אמר משה ארבלי, יו"ר המרחב: "אני רוצה להודות ליו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד,  על הגיבוי והליווי שגורמים לחיזוקו ועמידתו של המרחב באתגרים וביעדים. כמו כן ברצוני לברך על עסקת החבילה במשק אותה הוביל יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד בתקופה מורכבת זו שמביאה להישגים רבים וחשובים למגזר הציבורי והפרטי עסקי כאחד. 

אנו מסיימים את שנת 2021 בהישגים רבים וזאת עשינו במשותף ובצל משבר נגיף הקורונה. אנו נמצאים בפתחה של שנת 2022 ונכונו לנו אתגרים מקצועיים וחברתיים רבים ורק ביחד נוכל להם! אנו לרשותכם בכל עת שנידרש. סמינר זה יקנה לכם ידע שהוא כח שיתורגם לשדרוג מעמד העובדים."

נטלי סעדון יו"ר ועד עובדי בית משפט השלום רמלה בירכה וסיכמה בשם כל ועדי העובדים במרחב : "זו הייתה שנה רבת פעלים בצל משבר הקורונה, ונכונו לנו ביחד אתגרים משותפים. שיתוף הפעולה הוא דוגמא וסמל לעוד מרחבים אחרים. חשוב לי מאוד לציין כי אתה משה, עומד לרשותנו יום ולילה, תמיד נכון לסייע, ואנחנו איתך ולצידך לאורך כל הדרך. אנו רואים בך מנהיג, מוביל דרך ומנווט את מקומות העבודה לחוף מבטחים".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: