יום ראשון, 29 במאי 2022, כ"ח אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

על חוף בת ים - הכירו את מגדל הפאר של פיבקו

אתמול (שלישי) הודיעה "אאורה" על חתימת הסכם שותפות עם אילן פיבקו, אדריכל מהמובילים בישראל בו הוקצו לאאורה 80% מחברת "פיבקו בת ים" שבבעלותה הסכם לביצוע פרוייקט פינוי בינוי במקרקעין ברח' שד' עצמאות 28 בבת ים. במסגרת הבנייה של המתחם יהרסו 23 דירות ויבנה מגדל מפואר בן 32 קומות ובו 120 דירות מעל חניון תת קרקעי, 200 מטר של שטחי מסחר ושטחים לצרכי הציבור. הדירות בנות 3-6 חדרים, מיניפנטאוזים ופנטהאוז גדול אחד בקומה העליונה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: יעקב אטרקצ'י-מנכ"ל ומבעלי חברת אאורה.(צילו: ראובן קפוצ'ינסקי)

חברת "אאורה" ממשיכה להתרחב ומצטרפת לפרויקט הפאר של אילן פיבקו בבת ים ותחזיק 80% בחברה המשותפת. מגדל היוקרה יצא לשיווק בשבועות הקרובים והבנייה תחל כבר שנת 2022

אתמול (שלישי) הודיעה "אאורה" על חתימת הסכם שותפות עם אילן פיבקו, אדריכל מהמובילים בישראל בו הוקצו לאאורה 80% מחברת "פיבקו בת ים" שבבעלותה הסכם לביצוע פרוייקט פינוי בינוי במקרקעין ברח' שד' עצמאות 28 בבת ים.

במסגרת הבנייה של המתחם יהרסו 23 דירות ויבנה מגדל מפואר בן 32 קומות ובו 120 דירות מעל חניון תת קרקעי, 200 מטר של שטחי מסחר ושטחים לצרכי הציבור. הדירות בנות 3-6 חדרים, מיניפנטאוזים ופנטהאוז גדול אחד בקומה העליונה.

מגדל הפאר של פיבקו. (צילום: אתר רשמי, הדמיה)

למגדל פיבקו תב"ע מאושרת בתוקף וחתימות של כל הדיירים. היתר מלא עתיד להתקבל בשבוע הקרוב כך שתחילת שיווק וביצוע צפויים להיות כבר ברבעון 3 שנת 2022. ההכנסות ממכירת יחידות הדיור בפרויקט צפויות להסתכם לסך של כ -275 מיליוני ש"ח, והרווח הגולמי צפוי להסתכם לכ-50-45 מיליוני ש"ח.

יעקב אטרקצי' בעלים ומנכ"ל "אאורה מחדשים את ישראל" אמר: "אני שמח על השותפות עם האדריכל אילן פיבקו שבכל מקום שהוא מתכנן מביא את הייחודיות של התכנון האדריכלי המיוחד שלו. המיקום של המגדל, הקרבה לים ומרחק הליכה של מספר דקות לים, והאדריכלות ברמה הגבוהה של האדריכל פיבקו עם הנוף המדהים מכל קומה - ייצרו מגדל יוקרתי ואיכותי, יוצא דופן בחווית המגורים שלו, בסביבה המתחדשת של בת ים. המגדל יצא בחודשים הקרובים לשיווק ואני בטוח שיהיה להיט נדל"ני".

אדריכל אילן פיבקו אמר : "אני מאמין שהמגדל והבניין חייבים ליצר דיאלוג עם הסביבה מצד אחד, ולתת תחושת מרחב ואויר למתגורר בה - מהצד השני. במגדל הזה האדריכלות המיוחדת של המבנה מסתמכת על צורת המגרש הייחודית המלווה את העיקול של השדרה, ויוצרת תחושת תנועה שמזכירה לי דגל, ובמקרה הזה - את דגל העצמאות.

מדובר במגדל בן 32 קומות עם דירות בין שלושה לשישה חדרים. המרפסות גדולות במיוחד, ונעות בין 18 ל-33 מטרים, וכמו כן 25 מיני פנטהאוזים, ופנטהאוז בגודל קומה שלמה. אני בטוח שהשותפות עם אאורה שנולדה במוצאי יום העצמאות, עם המבנה של הדגל - היא סימלית ותביא לקידום מהיר של ביצוע ההתחדשות העירונית בבת ים. אני מאמין בפרויקט הזה בכל ליבי ורואה בו, כמו בכל פרוייקט שאני מתכנן, את החזון שלי ליצירת סביבה אדריכלית מעניינת המספרת סיפור".

את הדיירים בפרוייקט מייצג משרד עו"ד גינדי כספי- עו"ד זיו כספי שהיה שותף גם בקידום התב"ע וההיתר. מטעם הצדדים טיפלו בעיסקה - משרד דורון אריאל ושות': עו"ד דורון אריאל, עו"ד רותם מדואל, עו"ד ליז חדד.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: