יום חמישי, 22 בפברואר 2024, י"ג אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט

החדשות המקומיות באזור

"אאורה" משיקה בבת ים מגדל יוקרה, אייקון עיצובי ייחודי ואקסקלוסיבי בן 32 קומות

במסגרת הבנייה ייהרסו 23 דירות וייבנה מגדל יוקרתי בן 32 קומות עם 120 דירות מיוחדות. למגדל יש היתר בנייה מלא והסכם ליווי חתום.  הבנייה תחל ברבעון ראשון לשנת  2023 המגדל בעיצובו של אדריכל העל אילן פיבקו. יוקם באמצעות חברה משותפת של חברת "אאורה" ואילן פיבקו.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: הבעלים ומנכ"ל "אאורה" יעקב אטרקצ'י. (צילום:ice.co.il)

יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל אאורה: "מדובר במגדל יוקרה שיעמיד בבת ים אייקון אדריכלי ויביא את העיר לשיאים חדשים בתחום הנדל"ן. בחרנו לשתף פעולה עם אילן פיבקו אדריכל העל, שנותן זווית מעניינת וחדשנית לבת ים. המגדל, הקרבה לים והאדריכלות ברמה הגבוהה ביותר - יביאו לבניית בניין יוקרתי ואיכותי, יוצא דופן בחוויית המגורים שלו, בסביבה המתחדשת של בת ים. לאור העובדה שיש היתר מלא נתחיל את הבנייה בחודשים הקרובים". 

חברת "אאורה" הודיעה אתמול בבוקר (שני) על תחילת שיווק של פרויקט התחדשות עירונית "אאורה פיבקו בת ים". מגדל בשותפות אאורה (80%) והאדריכל אילן פיבקו (20%), מהאדריכלים המובילים והבולטים בישראל.

קרדיט להדמיות :  the Craft TLV

המגדל ימוקם בשד' העצמאות בבת ים במרחק של כ- 200 מטר מהים ובקרבה לצירי תחבורה ראשיים וביניהם קו המטרו העתידי. במסגרת הבנייה של המתחם ייהרסו 23 דירות וייבנו 120 דירות במקומן, במגדל מפואר בן 32 קומות מעל חניון תת קרקעי, שטחי מסחר ושטחים לצרכי הציבור. המגדל, בצורתו המיוחדת יהווה אייקון יוצא דופן בנוף הישראלי בכלל ובנוף העיר בת ים בפרט.

תמהיל הדירות ב"אאורה פיבקו" יכלול מבחר דירות באיכות גבוהה ובגדלים מגוונים: דירות בנות 2,3,4,5, ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטאוז גדול בקומה העליונה. הדירות גדולות ומעוצבות אדריכלית, כל דירה בעלת אופי אחר, דירות מרווחות עם מרפסות גדולות המשקיפות לחוף הים, הנמצא כ- 200 מטרים מהמגדל.

מחיר השיווק בפריסייל:

דירת 2 חדרים – החל מ- 1,990 מ' ₪

דירת 3 חדרים החל מ- - 2,590 מ' ש"ח

דירות 4 חדרים – החל מ- 3,470 מ' ₪.

למגדל היתר מלא ותב"ע מאושרת בתוקף. כמו כן לפרויקט הסכם ליווי חתום עם בנק ירושלים בע"מ ומנורה מבטחים ביטוח בע"מ. ההכנסות ממכירת יחידות הדיור בפרויקט צפויות להסתכם לסך של כ -310 מיליוני ש"ח, והרווח הגולמי צפוי להסתכם לכ-69 מיליוני ש"ח.

יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל אאורה מחדשים את ישראל: "בחרנו לשתף פעולה עם אדריכל העל אילן פיבקו, מתוך ידיעה שמדובר בפרויקט יוקרה שיביא את העיר בת ים לשיאים חדשים בתחום הנדל"ן. אילן פיבקו, באייקון שתכנן, נותן זווית מעניינת וחדשנית לבת ים, כל פרויקט לו הוא שותף, הייחודיות של התכנון המיוחד שלו באה לידי ביטוי. מדובר באייקון ורמת מגורים שטרם נראו בבת ים. המגדל, המיקום של המגדל, הקרבה לים במרחק הליכה של מספר דקות, והאדריכלות ברמה הגבוהה עם נוף מדהים מכל קומה - יביאו לבניית בניין יוקרתי ואיכותי, יוצא דופן בחוויית המגורים שלו, בסביבה המתפתחת של בת ים". 

אדריכל אילן פיבקו: "אני מאמין שהמגדל חייב לייצר דיאלוג עם הסביבה מצד אחד ולתת תחושת מרחב ואויר למתגורר בה – מהצד השני. התערובת הזאת של בניין, שאני מאמין שיהפוך לאייקון בגלל צורתו הייחודית, גובהו והדירות המיוחדות במינן השקופות לים והפונות לים מכל חדר וכל זה בתוך אנרגיה אורבנית- ייצרו לייפסטייל משל עצמם.אני בטוח שהשותפות עם אאורה תביא לקידום מהיר של ביצוע ההתחדשות העירונית בבת ים. אני מאמין בפרויקט הזה בכל ליבי ורואה בו, כמו בכל פרויקט שאני מתכנן, את החזון שלי ליצירת סביבה אדריכלית מעניינת המספרת סיפור".

קרדיט להדמיות :  the Craft TLV

"אאורה מחדשים את ישראל"  הינה חברה ציבורית ויזמית המתמחה בבנייה למגורים ומובילה את תחום ההתחדשות העירונית בערים מבוקשות בישראל. נכון להודעה זו, אאורה מקדמת למעלה מ-71 פרויקטים הכוללים כ-31,485 יח"ד למגורים. במסגרת פרויקטים למגורים אותם החברה יוזמת או מקימה, מתוכננים להיבנות מתחמים מסחריים שהיקפם הכולל עומד על כ-37,000 מ"ר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: