יום שני, 28 בנובמבר 2022, ד' כסלו ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

המונדיאל ה - 22, האירוע הכי גדול בעולם מתחיל היום בקטאר

מונדיאל 2022, טורניר הגביע העולמי ה-22 במספר שמתקיים בקטאר, שונה מכל מה שהכרנו. מעבר לכך שזהו המונדיאל האחרון שכולל 32 נבחרות, מכיוון שבמונדיאל הבא שייערך בארצות הברית, קנדה ומקסיקו ב-2026 כבר יתחרו 48 נבחרות, זהו המונדיאל הראשון שנערך בחודשי החורף, ולאורך 28 ימים בלבד, מה-20 בנובמבר עד ה-18 בדצמבר.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

ג'אק שיטרית

רמלודנט באר יעקב

מי תהיה הנבחרת שתזכה ותצטרף למדינות שזכו                          ב - 21 המונדיאלים מאז 1930 ועד 2022?

1. ברזיל זכתה ב-5 מונדיאלים: (1958, 1962, 1970, 1994, 2002).

2. גרמניה המערבית זכתה בשלושה מונדיאלים: (1954, 1974, 1990). גרמניה המאוחדת זכתה במונדיאל ב-2014

3. איטליה זכתה ב-4 מונדיאלים: (1934, 1938, 1982, 2006).

4. אורוגוואי זכתה ב-2 מונדיאלים:(1930, 1950).

5. ארגנטינה זכתה ב-2 מונדיאלים: (1978, 1986).

6. צרפת זכתה ב-2 מונדיאלים:(1998, 2018).  

7. אנגליה זכתה רק פעם אחת ב- 1966 

8. ספרד זכתה רק פעם אחת ב-2010 

מי תזכה במונדיאל הנוכחי? שם הנבחרת יתפרסם ביום 18.12.2022 בשעה 18:40 אם לא תהיה הארכה...

שלב הבתים

20.11   18:00 קטאר - אקוודור (בית א') - כאן 11

21.11   15:00 אנגליה - איראן (בית ב') - כאן 11
            18:00 סנגל - הולנד (בית א') - כאן 11
            21:00 ארצות הברית - ויילס (בית ב') - כאן 11

22.11   12:00 ארגנטינה - ערב הסעודית (בית ג') - כאן 11
            15:00 דנמרק - טוניסיה (בית ד') - כאן 11
            18:00 מקסיקו - פולין (בית ג') - כאן 11
            21:00 צרפת - אוסטרליה (בית ד') - כאן 11

23.11   12:00 מרוקו - קרואטיה (בית ו') - כאן 11
            15:00 גרמניה - יפן (בית ה') - כאן 11
            18:00 ספרד - קוסטה ריקה (בית ה') - כאן 11
            21:00 בלגיה - קנדה (בית ו') - כאן 11

24.11   12:00 שוויץ - קמרון (בית ז') - כאן 11
            15:00 אורוגוואי - דרום קוריאה (בית ח') - כאן 11
            18:00 פורטוגל - גאנה (בית ח') - כאן 11
            21:00 ברזיל - סרביה (בית ז') - כאן 11

25.11   12:00 ויילס - איראן (בית ב') - כאן 11
            15:00 קטאר - סנגל (בית א') - כאן 11
            18:00 הולנד - אקוודור (בית א') - כאן 11
            21:00 אנגליה - ארצות הברית (בית ב') - כאן 11

26.11   12:00 טוניסיה - אוסטרליה (בית ד') - כאן 11
            15:00 פולין - ערב הסעודית (בית ג') - כאן 11
            18:00 צרפת - דנמרק (בית ד') - כאן 11
            21:00 ארגנטינה - מקסיקו (בית ג') - כאן 11

27.11   12:00 יפן - קוסטה ריקה (בית ה') - כאן 11
            15:00 בלגיה - מרוקו (בית ו') - כאן 11
            18:00 קרואטיה - קנדה (בית ו') - כאן 11
            21:00 ספרד - גרמניה (בית ה') - כאן 11

28.11   12:00 קמרון - סרביה (בית ז') - כאן 11
            15:00 דרום קוריאה - גאנה (בית ח') - כאן 11
            18:00 ברזיל - שוויץ (בית ז') - כאן 11
            21:00 פורטוגל - אורוגוואי (בית ח') - כאן 11

29.11   
17:00 הולנד - קטאר (בית א') - ספורט1
            17:00 אקוודור - סנגל (בית א') - כאן 11
            21:00 ויילס - אנגליה (בית ב') - רשת 13
            21:00 איראן - ארצות הברית (בית ב') - כאן 11

30.11   17:00 טוניסיה - צרפת (בית ד') - ספורט1
            17:00 אוסטרליה - דנמרק (בית ד') - כאן 11
            21:00 פולין - ארגנטינה (בית ג') - רשת 13
            21:00 ערב הסעודית - מקסיקו (בית ג') - כאן 11

1.12     
17:00 קרואטיה - בלגיה (בית ו') - ספורט1
            17:00 קנדה - מרוקו (בית ו') - כאן 11
            21:00 יפן - ספרד (בית ה') - רשת 13
            21:00 קוסטה ריקה - גרמניה (בית ה') - כאן 11

2.12     17:00 גאנה - אורוגוואי (בית ח') - כאן 11
            17:00 דרום קוריאה - פורטוגל (בית ח') - ספורט1                                                                              21:00 
 קמרון - ברזיל (בית ז') - רשת 13
            21:00 סרביה - שוויץ (בית ז') - כאן 11

שמינית הגמר

3.12     17:00 מקום 1 בבית א' - מקום 2 בבית ב' - כאן 11
            21:00 מקום 1 בבית ג' - מקום 2 בבית ד' - כאן 11

4.12     17:00 מקום 1 בבית ד' - מקום 2 בבית ג' - כאן 11
            21:00 מקום 1 בבית ב' - מקום 2 בבית א' - כאן 11

5.12     17:00 מקום 1 בבית ה' - מקום 2 בבית ו' - כאן 11
            21:00 מקום 1 בבית ז' - מקום 2 בבית ח' - כאן 11


6.12     17:00 מקום 1 בבית ו' - מקום 2 בבית ה' - כאן 11
            21:00 מקום 1 בבית ח' - מקום 2 בבית ז' - כאן 11

רבע הגמר

9.12     17:00 מנצחת שמינית גמר 5 - מנצחת שמינית גמר 6 - כאן 11
            21:00 מנצחת שמינית גמר 1 - מנצחת שמינית גמר 2 - כאן 11

10.12   
17:00 מנצחת שמינית גמר 7 - מנצחת שמינית גמר 8 - כאן 11
            21:00 מנצחת שמינית גמר 3 - מנצחת שמינית גמר 4 - כאן 11

חצי הגמר

13.12   21:00 מנצחת רבע גמר 1 - מנצחת רבע גמר 2 - כאן 11

14.12   21:00 מנצחת רבע גמר 3 - מנצחת רבע גמר 4 - כאן 11

משחק על המקום השלישי

17.12    17:00 המפסידה בחצי גמר 1 - המפסידה בחצי גמר 2 - כאן 11

משחק הגמר

18.12    17:00 מנצחת חצי גמר 1 - מנצחת חצי גמר 2 - כאן 11

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: