יום רביעי, 07 ביוני 2023, י"ח סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

הופעת בכורה: ערד טקסטיל הצטרפה לראשונה ליריד ש.א.ל של התעשייה האווירית

חברת הטקסטיל המובילה משיקה בפעם הראשונה בתולדותיה חנות פופאפ ביריד המסורתי שמשרת את עובדי וגמלאי תע"א. ליאור כהן סמנכ"ל מכירות ערד טקסטיל: "המטרה לייצר לעובדים ולגמלאים של התעשייה האווירית חוויית קנייה משתלמת ומהנה לקראת פסח."

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

חברת הטקסטיל המובילה והידועה "ערד טקסטיל" משיקה לראשונה בתולדותיה חנות פופאפ ביריד האביב של ש.א.ל המשרת את עובדי וגמלאי התעשייה האווירית (תע"א), המתקיים במתחם התעשייה האווירית שער מערבי לוד.

החנות משתרעת על פני 100 מ"ר ובה יוכלו לרכוש עמיתי ש.א.ל וגמלאי תע"א ממגוון מוצרי הטקסטיל האיכותיים והמוכרים של "ערד טקסטיל" במחירים נוחים וגם לממש את הטבת השי שלהם לחג הפסח ברכישת חבילות מוצרים (בנדלים) לאורך כל תקופת היריד ועד סוף חודש מרץ.

ליאור כהן, סמנכ"ל מכירות ערד טקסטיל: "אנחנו רואים חשיבות גדולה בהצטרפות של ערד טקסטיל ליריד האביב של ש.א.ל. פתחנו חנות פופאפ בגודל 100 מ"ר במתחם התעשייה האווירית מתוך מטרה לייצר לעובדי וגמלאי תע"א חוויית קנייה משתלמת ומהנה לקראת חג הפסח. לעובדים יש אפשרות לשלם בשוברי השי שהם מקבלים לחג וליהנות ממארזים וחבילות משתלמות במיוחד של מוצרי טקסטיל איכותיים לבית. בחנות ניתן למצוא מגוון רחב של מגבות, מצעים וכלי מיטה, שמיכות, כריות, מפות ועוד מוצרים איכותיים של ערד טקסטיל. אורחים ובני משפחה יכולים לשלם באמצעות כרטיסי אשראי ומזומן."

יריד האביב של ש.א.ל. משרת את עמיתי ש.א.ל ואת ארגון גמלאי התעשייה האווירית (תע"א). ש.א.ל הינה אגודה שיתופית צרכנית אשר הוקמה במטרה לדאוג לרווחתם של עובדי וגמלאי תע"א ובני משפחותיהם. ביריד המסורתי ניתן למצוא מגוון חנויות שנועדו לשרת את עובדי וגמלאי התע"א לקראת חג הפסח: חנויות נעליים, ביגוד, כלי בית, מזון, צעצועים, חשמל, אופטיקה, חנות צילום ועוד.

יריד ש.א.ל מתקיים בין 31.3 -1 במתחם התעשייה האווירית שער מערבי לוד, בין השעות 10:00-19:00 ובימי שישי 08:30 - 13:00

חברת "ערד טקסטיל" פועלת כבר למעלה מ-40 שנה בשיווק מוצריה לשוק המוסדי והפרטי בישראל, והיא בין חברות הטקסטיל הגדולות, הוותיקות והאיכותיות ביותר בישראל. בנוסף, החבר' הינה ספקית הטקסטיל הגדולה בישראל בשוק בתי המלון.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: