יום חמישי, 13 ביוני 2024, ז' סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט

החדשות המקומיות באזור

"אאורה" קיימה טקס הריסה ותחילת בנייה בפרוייקט הדגל שלה החדש בקרית אונו

אאורה חברת ההתחדשות העירונית הגדולה בישראל  מתחילה את הבנייה של פרויקט אאורה האורן שבקריית אונו, אחד המתחמים המבוקשים ב הפרויקט כולל 5 מגדלים מפוארים  בני 19, 17, 9 קומות,   350 יח"ד, עד עתה נמכרו 40%  מכלל היחידות לשיווק בפרוייקט עיר. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

עו"ד יאיר רמאן- בא כח הדיירים, בעלים ומנכ"ל אאורה  יעקב אטרקצ'י, ישראל גל- ראש העיר קריית אונו, מנדי רוזנפלד  אדריכל הפרויקט.(קרדיט צלום – רפי דלויה)
הפרויקט כולל 5 מגדלים מפוארים  בני 19, 17, 9 קומות,   350 יח"ד, עד עתה נמכרו 40%  מכלל היחידות לשיווק בפרוייקט.  
יעקב אטרקצ'י בעלים ומנכ"ל אאורה: " אני מתרגש להיות במעמד זה, עם תחילת הריסת הבניינים הישנים ותחילת הבנייה של פרויקט אאורה האורן המבוקש בקריית אונו ולהמשיך את תנופת ההתחדשות העירונית, להמשיך להביא ערך ולבנות שכונות עם חווית מגורים שלמה, דירות ברמה גבוהה, שטחים ציבוריים שיחד מספקים חיי קהילה ואיכות חיים גבוהה. השכונה נותנת פתרונות לזוגות צעירים וגם למשפחות וזו תהיה השכונה הטובה בעיר".
אתמול (שליש), התקיים אירוע הריסה ותחילת בנייה בפרויקט אאורה האורן, קריית אונו. בטקס המרגש נכחו:  בעלים ומנכ"ל אאורה מחדשים את ישראל יעקב אטרקצ'י, ישראל גל-  ראש העיר קריית אונו, עו"ד יאיר רמאן- בא כח הדיירים, אדריכל מנדי רוזנפלד שתכנן את הבניינים והדיירים הוותיקים. 

פרויקט אאורה האורן קריית אונו יוצא לדרך לאחר הצלחה של פרויקט ONO VALLY, שהפך להיות פרויקט הדגל של העיר, לאחר שאאורה בנתה ואכלסה בזמן שיא של 4 שנים. הפרויקט החדש בשכונת האורן כולל 350 יח"ד דיור ב- 5 מגדלים מפוארים שעתידים להתאכלס כבר בשנת 2026. שכונת אאורה האורן בקריית אונו מתחילה את הבנייה עם הסכם ליווי פיננסי עם חברת הפניקס בהיקף של 805 מיליון ₪ לפרויקט. 

בשכונה יבנו 3 מגדלים- מגדל יוקרה בן 19 קומות, 2 מגדלי יוקרה בני 17 קומות ו- 2 בני בוטיק בן 9 קומות. הדירות בשכונה יהיו של 3, 4, 5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. 
השכונה כולה תיבנה כמקשה אחת, ועתידה להתאכלס בעוד כ-3.5 שנים כשכונה מושלמת עם רמת פיתוח גבוהה, חווית מגורים הכוללת בניינים איכותיים, גני ילדים בשכונה, מבני ציבור ושטחי מסחר מותאמים המעניקים איכות חיים אופטימאלית. בסמוך לשכונה יוקם הקו הכחול של המטרו שאמור להיות מוכן יחד עם האכלוס של השכונה בקיץ  2026.
הפרויקט ממוקם באחת השכונות המבוקשות בעיר, שכונת האורן, ממוקמת בסמוך לקניון,  הקאנטרי, הספורטק ולמתחמי הציבור הפופולאריים בעיר ויכיל בנוסף קומת מסחר ציבורי ושטחים ירוקים. בצמוד לפרויקט אאורה האורן, עתיד להיות גם תחנת המטרו התת קרקעית שיקל על התושבים בשכונה להגיע לצירי תנועה ראשיים. אאורה האורן נמצאת במרחק קרוב מאוד לבתי הספר המצטיינים של קריית אונו, גני ילדים סמוכים. השכונה מוקפת בגינות קטנות, עם מתקני שעשועים ופינות ישיבה, ופארק רייספלד המוכר בעיר, נמצא במרחק הליכה, שם נערכים האירועים המרכזיים בעיר. 
יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל אאורה: "קריית אונו הפכה לעיר אטרקטיבית מאוד שמושכת אליה רבים מאזורים שונים בארץ.  אאורה האורן ממשיך את ההצלחה  של- פרויקט ONO VALLY  בשל הביקוש הגדול מצד מתעניינים רבים. הפרויקט שיוצא היום לבנייה מגלם את מהות אאורה המובילה את התחדשות העירונית בישראל, שמקפידה לשמור על אופי של השכונה תוך מתן תשומת לב למתן ערך משמעותי לדיירים הוותיקים והקמת שכונות שלמות עם איכות חיים, דירות ברמת גבוהה, מרחבים ירוקים, גישה נוחה למרכזי בילוי ולכבישים מהירים".
ישראל גל ראש עיריית קריית אונו : "אנחנו מתרגשים להיות במעמד זה עם חברת אאורה והדיירים הוותיקים , בהריסת הבניינים והתחלת הבנייה בפרויקט 'אאורה האורן' שבקריית אונו. זוהי אחת השכונות המבוקשות בעיר, הנמצאת במרכז העניינים וקבלת הדירות החדשות  יאפשרו לדיירים חווית מגורים אופטימלית בשכונה האיכותית בעיר, עם קירבה למוסדות החינוך המצוינים של העיר לצד תחנת המטרו העתידית. אנו מברכים על ההתחדשות העירונית בעיר המאפשרת לדיירים ולעיר להתקדם לעבר איכות חיים טובה וגבוהה יותר". 

קריית אונו היא אחת הערים המזוהות ביותר עם התחדשות עירונית ובשנים האחרונות היא מתאפיינת באחוזים הולכים וגדלים של הגירה חיובית. המקום האידאלי והאזור האסטרטגי כבה נמצאת, בסמוך לצירי תנועה מרכזיים – כביש 4 וכביש 471, הפך לאלטרנטיבה ראויה ליישובים מבוססים, הסמוכים לקריית אונו. 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: