יום שלישי, 25 ביוני 2024, י"ט סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט

החדשות המקומיות באזור

נתנאל איזק ושר המורשת עמיחי אליהו הציגו לנשיא המדינה את תוכניות המורשת לשנים הבאות

מנכ"ל משרד המורשת ותושב העיר לוד נתנאל איזק ביחד עם שר המורשת עמיחי אליהו הגיעו לפגישת עבודה אצל נשיא המדינה מר יצחק הרצוג ולהציג בפניו את תכניות העבודה ויעדי משרד המורשת לשנים 2023 - 2024.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

מנכ"ל משרד המורשת ותושב העיר לוד נתנאל איזק ביחד עם שר המורשת עמיחי אליהו הגיעו לפגישת עבודה אצל נשיא המדינה מר יצחק הרצוג ולהציג בפניו את תכניות העבודה ויעדי משרד המורשת לשנים: 2023 - 2024.

רגע לפני המראה לסיבוב פגישות בוושינגטון הספיק מנכל משרד המורשת ותושב העיר לוד נתנאל איזק ביחד עם שר המורשת עמיחי אליהו להיכנס לפגישת עבודה אצל נשיא המדינה מר יצחק הרצוג ולהציג בפניו את תכניות העבודה ויעדי משרד המורשת לשנים 23-24.
בין היתר הציג איזק את לקט החלטות הממשלה מהחודש האחרון שהוביל משרד המורשת בסך של למעלה מ150 מל״ש כגון חפירות בעיר דוד, הצלת אתר סבסטיה, פיתוח תשתיות באגן העיר העתיקה ועוד.
בנוסף, הציג איזק החלטות ממשלה משמעותיות שעתידות לעלות בקרוב וסקר בפני הנשיא עשרות של אתרי מורשת העתידים שעתידים להיפתח בקרוב בכל חלקי הארץ.
הנשיא שידוע כי הוא מחובר בכל ליבו לנושא המורשת התרשם מאוד וסוכם על שיתוף פעולה הדוק בין המשרד לבין בית הנשיא בשלל פעולות בישראל ואף פעולות בינ״ל.

מנכ"ל משרד המורשת נתנאל איזק מסר בתגובה: "המורשת היא הגורם המאחד בין כל עם ישראל. זכות גדולה בשבילנו שנשיא המדינה שאיתו אנו פועלים באופן שוטף מוביל עמנו פרויקטים רבים ומגוונים ולבו ודתות פתוחים תמיד ליוזמות אלו."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: