יום שישי, 08 בדצמבר 2023, כ"ה כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט

החדשות המקומיות באזור

רש"ת הגישה תביעה נגד חברה אשר הפעילה מסעדות סושי בנתב"ג - חדשות מקומיות ברמלוד נט

רש"ת הגישה תביעה נגד חברה אשר הפעילה מסעדות סושי בנתב"ג

רשות שדות התעופה הגישה לבית משפט השלום בתל אביב תביעה על סך 1.73 מיליון ש"ח כנגד חברת "דק איירפורט יזמות" מקריית שדה התעופה. בתביעה נאמר כי בשנת 2011 התקשרו הצדים בחוזה להקמה והפעלה של שתי מסעדות סושי (אוכל אסייתי) בנתב”ג, האחת באולם הנוסעים היוצאים – אולם הדיוטי פרי בבניין האווירי של טרמינל 3, והשנייה במרכז המסחרי שחקים, בחלק הפתוח לכלל המשתמשים שבקומה שלוש בבניין הקרקעי של טרמינל 3.

הלילה ימלאו 85 שנה לליל הבדולח של הנאצים ו- 35 ימים לזוועות של חמאס!!! - חדשות מקומיות ברמלוד נט

הלילה ימלאו 85 שנה לליל הבדולח של הנאצים ו- 35 ימים לזוועות של חמאס!!!

בלילה שבין 9 ל־10 בנובמבר 1938 אירע ליל הבדולח. קשה שלא למתוח קו בין ליל הבדולח ההוא לבוקר הבדולח של 7 באוקטובר. על רקע הפתעת האויב, רבים מיהרו להשוות בין 6 באוקטובר 73' לבין 7 באוקטובר 23', אך על לוח השנה ההיסטורי הלאומי ניתן להבחין בסמיכות תאריכים נוספת המעניקה פרספקטיבה על השינוי המהותי שעברנו כעם עת הקמנו מדינה. מי שמדבר רק על מחדל 7 באוקטובר אינו מבין את גודל האירוע.

לוחמת מג"ב נדקרה למוות אתמול ע"י מחבל בירושלים - חדשות מקומיות ברמלוד נט

לוחמת מג"ב נדקרה למוות אתמול ע"י מחבל בירושלים

רוס אידה לובין, תושבת סעד, היא לוחמת מג"ב שנהרגה בפיגוע הדקירה שהתרחש אתמול (שני), בסמוך לשער הפרחים בעיר העתיקה בירושלים. לוחם מג"ב נוסף, נפצע בפיגוע, הוא מאושפז בביה"ח הדסה במצב בינוני בהכרה מלאה עם פגיעה ביד. "מעריב" פרסם אתמול בערב כי נבדקת האפשרות כי הלוחמת נפצעה אנוש כתוצאה מירי של לוחמי מג"ב בניסיונם לנטרל את המחבל.

כותשי הפירים: אלו הכלים המיוחדים להשמדת מנהרות החמאס. - חדשות מקומיות ברמלוד נט

כותשי הפירים: אלו הכלים המיוחדים להשמדת מנהרות החמאס.

מאז ההכרזה על כיתור העיר עזה, כוחות ההנדסה של צה"ל החלו במבצע רחב היקף להשמדת מנהרות, זירות מטענים ומלכודות שהטמין חמאס. בין הכלים החדשים - נגרר עם טון חומר נפץ שבעברו השמיד שדות מוקשים ורקטות דלק שמשוגרות מנגמ"שים. פורסם אתמול בוואלה.

אייל דהן: "לא יכולתי להישאר בארה"ב כשהבנים שלי נלחמים בחמאס!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט

אייל דהן: "לא יכולתי להישאר בארה"ב כשהבנים שלי נלחמים בחמאס!"

מלחמת חרבות ברזל נגעה אישית באיש העסקים היהודי אמריקני אייל דהן, ששני בניו לוחמים בצה"ל. נ' (20) נמצא בשירות סדיר בימ"ס, וד' (21) הוא לוחם מילואים בפלס"ר צנחנים. "לא יכולתי להישאר מאחור בארה"ב כששני בניי נלחמים בחמאס", הוא אומר בשיחה עם "ישראל היום".

ח"כית מרע"מ טענה: "לא שחטו תינוקות ולא אנסו נשים" - עבאס דרש שתתפטר - חדשות מקומיות ברמלוד נט

ח"כית מרע"מ טענה: "לא שחטו תינוקות ולא אנסו נשים" - עבאס דרש שתתפטר

חברת הכנסת אימאן חטיב-יאסין מרע"מ הודתה כי לא צפתה בסרטון שהציג דובר צה"ל: "לא יכולה לצפות, אני שמעתי ממקור ראשון". לדבריה, הטבח שביצעו מחבלי חמאס נוגד את האיסלאם, "אבל אי אפשר להתעלם ממה שהיה לפני". חבריה למפלגה מבקשים ממנה להתפטר: "הזדעזנו לשמוע את דבריה." הכתבה פורסמה לראשונה בערוץ כאן 11.

פרויקט פינוי-בינוי של "אאורה" יהפוך למגרש אימונים של פיקוד העורף - חדשות מקומיות ברמלוד נט

פרויקט פינוי-בינוי של "אאורה" יהפוך למגרש אימונים של פיקוד העורף

"חברת אאורה הודיעה בשבוע שעבר ביום רביעי כי תאפשר לפיקוד העורף להתאמן בפרויקט התחדשות עירונית של החברה בגבעתיים, שנמצא בשלב ההריסה, כאשר לאחר מספר ימי אימון תשלים "אאורה" את ההריסה ותחל בהקמת פרויקט "אאורה Only גבעתיים", הממוקם ברחוב המאבק בעיר, וכולל פיתוח סביבתי עשיר עם שטחים ירוקים ושטחי מסחר. פורסם בשבוע שעבר ב'נדל"ן'.