יום שבת, 20 באפריל 2024, י"ב ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט

החדשות המקומיות באזור

שדרגו את הסטייל של המטבח שלכם: כיצד לבחור את השטיחון הנכון - חדשות מקומיות ברמלוד נט

שדרגו את הסטייל של המטבח שלכם: כיצד לבחור את השטיחון הנכון

שטיחון למטבח יכול להשפיע באופן משמעותי על המראה הכללי והפונקציונליות של אזור הבישול שלכם. כאשר בוחרים אותו בחוכמה, שטיחון יכול להשתלב בהרמוניה עם העיצוב של המטבח שלכם, להגן על הרצפות שלכם ולספק נוחות מתחת לרגליים. במדריך זה, נדון במספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת שטיחון המטבח המושלם לחלל שלכם, כולל הסגנון, הצבע והמיקום של השטיחון.

החלה הנחת המסילות בפרויקט מסילה 431 שעתידה לחבר את יישובי השפלה ומישור החוף הדרומי אל מודיעין וירושל - חדשות מקומיות ברמלוד נט

החלה הנחת המסילות בפרויקט מסילה 431 שעתידה לחבר את יישובי השפלה ומישור החוף הדרומי אל מודיעין וירושל

משרד התחבורה ורכבת ישראל מקדמים את פרויקט מסילת 431 כחלק מהתוכנית האסטרטגית לעשורים הקרובים, שתיתן מענה לצפי גידול האוכלוסייה, וכפועל יוצא גם לגידול משמעותי בהיקף השימוש והנסיעות ברכבת. מספר הנסיעות שעמד ב-2019 על קרוב ל-70 מיליון נסיעות בשנה צפוי לגדול לכ-200 מיליון בשנת 2030 ולכ-300 מיליון בשנת 2040. מסילת 431, יחד עם פרויקטים נוספים כגון פרויקט החשמול, המסילה המזרחית, המסילה הרביעית באיילון, שדרת הרכבות המהירות המוקמת כיום ושצפויה להתפתח בעתיד לרכבות קליע, ופרויקטים נוספים, מהווים חוליות עיקריות בתוכנית הפיתוח.

נרות בחשכת הטבע - חדשות מקומיות ברמלוד נט

נרות בחשכת הטבע

מי מאתנו לא יצא ביום שבת שמשית לטייל בין פרחי הארץ, שמתחילים לפרוח אחרי הגשמים הרבים שפקדו את הארץ. בדרך כלל, כשאנחנו הולכים לראות פריחות, אנחנו עושים זאת במהלך היום, אבל האם ידעתם שיש פרחים, ביישנים כאלו, אשר פורחים רק אחרי שכולנו הולכים לישון? בטבע, ישנן חיות, צמחים ופרחים שמתעוררים רק אחרי שאנחנו כבר לא מסתובבים בשבילים וברחובות. הם מתעוררים לעת ליל ומקיימים חיים בחשכת הלילה, ויש מי מבניהם שממש מאירים את החושך באורם הלבן-צהוב, אלו פרחי הלילה. כמו נרות קטנים, פזורים בשלל מקומות שונים ואזורי גידול מגוונים, פורחים להם פרחי הלילה ברוב הדרם. לכבוד חג האורות, אספנו לכם את הפרחים שפורחים אחרי שכולם הולכים לישון, מאירים את אור הלילה בנורות קטנות וממלאים את האוויר בריח הפריחה.