יום שבת, 31 ביולי 2021, כ"ב אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

 מזל טוב לאטרקצ'י: חברת "אאורה" זכתה אתמול בתואר  – החברה המצטיינת בפינוי-בינוי לשנת 2021 - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מזל טוב לאטרקצ'י: חברת "אאורה" זכתה אתמול בתואר – החברה המצטיינת בפינוי-בינוי לשנת 2021

ועידת פסגת הנדל"ן 2021 חשפה אמש (חמישי) את מדד ההתחדשות העירונית 2021 של מרכז הנדל"ן ומדלן – המדד המפורסם זה השנה החמישית, ומדרג את אנשי המקצוע המובילים בתחום ההתחדשות העירונית מדי שנה – נחשף אתמול באירוע חגיגי במהלך ועידת פסגת הנדל"ן 2021.

היום מלאו 40 שנה להפצצת הכור הגרעיני בעיראק ע"י חיל האוויר הישראלי - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

היום מלאו 40 שנה להפצצת הכור הגרעיני בעיראק ע"י חיל האוויר הישראלי

תקיפת הכור הגרעיני בעיראק, הידועה גם כמבצע אופרה ומבצע תמוז, היא מבצע הפצצת הכור הגרעיני העיראקי תמוז (אוסיראק) שהתרחש ב-7 ביוני 1981 ערב חג השבועות תשמ"א על ידי מטוסי חיל האוויר הישראלי. התקיפה בוצעה על ידי רביעיית מטוסי F-16 מטייסת 117 ("טייסת הסילון הראשונה"), רביעייה נוספת של מטוסי F-16 מטייסת 110 ("טייסת אבירי הצפון") ומבנה של שישה מטוסי F-15 לחיפוי. המטוסים המריאו מבסיס חיל-האוויר "עציון" וטסו 1,100 ק"מ מעל ערב הסעודית.

54  שנים לשחרור העיר העתיקה ואיחוד ירושלים-בירת ישראל - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

54 שנים לשחרור העיר העתיקה ואיחוד ירושלים-בירת ישראל

מלחמת ששת הימים הייתה מלחמה שנערכה מבוקר 5 ביוני עד ליל 10 ביוני 1967, בין ישראל לבין מצרים, ירדן וסוריה, שנעזרו במדינות ערביות נוספות: עיראק, לבנון, ערב הסעודית, לוב, סודאן, תוניסיה, מרוקו ואלג'יריה. המלחמה החלה במכה מקדימה ישראלית במבצע מוקד על חיל האוויר המצרי, לאחר תקופת ההמתנה המתוחה, שבה נעשו ניסיונות להימנע ממלחמה. במהלך המלחמה כבשה מדינת ישראל שטחים נרחבים בסיני, רצועת עזה, רמת הגולן, יהודה ושומרון ומזרח ירושלים. השטח הכולל שנכבש גדול פי שלושה משטחה של מדינת ישראל לפני המלחמה.

 יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ביקר אתמול (שני) בלוד וברמלה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

 יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ביקר אתמול (שני) בלוד וברמלה

ארנון בר-דוד: "דו-קיום ופרנסה חזקים יותר מהכל" יושב ראש ההסתדרות ערך היום ביקור מיוחד בערים המעורבות לוד ורמלה ונפגש עם ראשי הערים, ועדים, עובדים ואזרחים רבים מהאזור.  רובו המוחלט של הציבור רוצה תעסוקה ופרנסה, נסייע להחזיר את המצב לקדמותו!"

מבקר המדינה החליט לבדוק את הטיפול של מערכת האכיפת החוק בערים המעורבות לפני פרעות תשפ"א - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מבקר המדינה החליט לבדוק את הטיפול של מערכת האכיפת החוק בערים המעורבות לפני פרעות תשפ"א

בנאום בכנס לשכת עורכי הדין באילת אמר אנגלמן כי "במהלך מבצע שומר החומות היינו עדים למראות קשים של פרעות בערים המעורבות - בלוד, ביפו, ברמלה, בעכו ובערים נוספות", וכי "נושא הביטחון האישי הוא בעל חשיבות עליונה". הוא הודיע שמשרדו יפתח בביקורת בהמשך לדו"ח שפרסם משרד המבקר לפני כשבועיים, אשר עסק בהתמודדות המשטרה עם ריבוי אמצעי הלחימה הלא-חוקיים ביישובים הערביים ובישובים מעורבים, ובעלייה במספר תקריות הירי ביישובים האלה.

בן ה-75 התמוטט בביתו, הכלב קרא לעזרה והציל את חייו - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

בן ה-75 התמוטט בביתו, הכלב קרא לעזרה והציל את חייו

בנימין יעקב מהרצליה התמוטט בביתו לאחר שנטל כדורים נגד כאבי הגב העזים שחש • כלבו הנאמן סטיצ' ראה את המתרחש, חמק לרחוב ותפס את תשומת ליבם של עוברי אורח • למרבה המזל הוא הוביל אותם לבעליו חסר ההכרה והם הזעיקו אמבולנס • "נדהמתי לגלות מהי אהבה ונאמנות", אמרה אחות בבית החולים.

 רגע אחרי המהומות: האם זה הזמן לקנות דירה בלוד? - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

רגע אחרי המהומות: האם זה הזמן לקנות דירה בלוד?

האם הפרעות שפרצו בלוד יבריחו ממנה את רוכשי הדירות? מומחי נדל"ן דווקא אופטימיים: להערכתם, לא רק שאפשר יהיה לנצל בקרוב ירידת מחירים זמנית כדי לרכוש דירה באחת השכונות המתפתחות - המחסור בדירות במרכז הארץ יעשה את שלו בטווח הרחוק יותר. הילה ציאון, אלכסנדרה לוקש וניר (שוקו) כהן- כתבו באתר YNET

פרעות תרפ"א - פרעות של ערבים פעם ב- 100 שנה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

פרעות תרפ"א - פרעות של ערבים פעם ב- 100 שנה

פרעות תרפ"א היו סדרה של מעשי רצח, אלימות, אונס, שוד וביזה ביהודים ורכושם, שבוצעו בידי ערבים. המאורעות החלו בכ"ג בניסן ה'תרפ"א (1 במאי 1921) והסתיימו לאחר חמישה ימים, ב-6 במאי 1921. הם החלו ביפו והתפשטו ליישובים יהודיים נוספים. במהלכם נרצחו 47 יהודים ונפצעו 140. לערבים היו 48 הרוגים ו-73 פצועים מירי של הצבא הבריטי ושל מגינים יהודים על התוקפים.