יום שישי, 03 בדצמבר 2021, כ"ט כסלו ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

מה ההבדל בין התורים הארוכים בנתב"ג למחסור בסייעות במעונות היום? - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מה ההבדל בין התורים הארוכים בנתב"ג למחסור בסייעות במעונות היום?

הוצאת העובדים, האמונים על בדיקת הנוסעים לחו"ל דרך הנתב"ג, לחל"ת בראשית התפרצות נגיף הקורונה, יצרה בעיה קשה בנתב"ג כאשר חלק מאותם עובדים, והם לא מעטים, החליטו שלא להמתין לטלפון ממעסיקיהם לשעבר, ומצאו לעצמם עבודה אחרת מחוץ לנתב"ג. הפתרון על פי שר התיירות: להכריז על העבודה בנתב"ג כעבודה מועדפת!

רשות המסים והמשטרה גבו חובות מס  ברמלה ובלוד: עוקלו שישה רכבי יוקרה של חייבים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

רשות המסים והמשטרה גבו חובות מס ברמלה ובלוד: עוקלו שישה רכבי יוקרה של חייבים

במסגרת מבצע יזום של משרד מע"מ רמלה והיחידה הארצית לאכיפת הגביה ברשות המסים בשיתוף משטרת ישראל, אותרו ונתפסו השבוע ביום שלישי, שישה רכבי יוקרה שנרכשו על ידי חייבים המתחמקים מזה זמן רב מתשלום מסים במיליוני שקלים. החייבים רשמו את כלי הרכב על שמות אנשים אחרים על מנת מלהתחמק מעיקולם, אולם פעילות חקירתית ממושכת חשפה כי הם נמצאים בשימושם האישי של החייבים ובעקבות המבצע שנערך אתמול חלקם כבר הגיע להסדיר חובותיו. המבצעים נערכו בליווי שוטרים מתחנות רמלה ולוד.

הלילה מציינים 83 שנה לליל הבדולח Kristallnacht - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הלילה מציינים 83 שנה לליל הבדולח Kristallnacht

ליל הבדולח Kristallnacht הוא הכינוי ללילה שבין 9 ל-10 בנובמבר 1938 (ט"ז בחשוון תרצ"ט), שבו נערך בכל רחבי הרייך השלישי (גרמניה ואוסטריה) פוגרום ביהודים. האירוע כונה כך בשל רסיסי הזכוכית הרבים שהצטברו על הארץ כתוצאה מניפוץ הזגוגיות של בתי מגורים, מוסדות ציבור ובתי עסק רבים של יהודים תושבי גרמניה.

שנת שיא במותם של רוכבי האופנועים: בלוד נפגעו בחמש השנים האחרונות 42 רוכבים, 31 ברמלה. - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

שנת שיא במותם של רוכבי האופנועים: בלוד נפגעו בחמש השנים האחרונות 42 רוכבים, 31 ברמלה.

בסוף השבוע האחרון נהרגו בתאונות דרכים שני רוכבי אופנוע ורוכב נוסף נהרג אתמול. שנת 2021 היא שנת שיא קשה וכואבת במותם של רוכבי האופנועים עוד בטרם הסתיימה כשבמהלכה נהרגו בתאונות דרכים 79 רוכבי אופנועים, זאת לעומת 68 שנהרגו בכל שנת 2020 שגם היא הייתה שנת שיא במותם של הרוכבים.

בן 64 מראשל"צ חשוד במעורבות ברצח אלדד פרי, כנראה בגלל שנפגע כלכלית בעסקת נדל"ן - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

בן 64 מראשל"צ חשוד במעורבות ברצח אלדד פרי, כנראה בגלל שנפגע כלכלית בעסקת נדל"ן

לפי החשד, החשוד ברצח הינו אדם נורמטיבי, שביצע את הירי לאחר שנפגע כלכלית בעסקת נדל"ן עם חברתו של פרי. שבעת המעורבים האחרים קשורים אליו, והם הוזמנו לגביית עדויות. הם צפויים להשתחרר בסיום חקירתם. פרקליטו של החשוד, עו"ד ששי גז מסר: "מרשי מכחיש כל קשר לפרשה".