יום שישי, 03 בדצמבר 2021, כ"ט כסלו ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

רמלה ולוד מחוץ לתוכנית הפיתוח: "עבאס דאג שייכנסו היישובים הערביים בלבד" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

רמלה ולוד מחוץ לתוכנית הפיתוח: "עבאס דאג שייכנסו היישובים הערביים בלבד"

ביישובים המעורבים טוענים כי התוכנית להשקיע 30 מיליארד שקל בחברה הערבית דילגה עליהם. ראש העיר לוד לאולפן ynet: "כאילו שערבי בלוד הוא ברמה סוציו-אקונומית גבוהה יותר מערבי בשפרעם". ראש העיר רמלה: "החלטה מנותקת". הממשלה: "יינתן סיוע בסך 300 מיליון שקל ליישובים המעורבים." הריאיון והכתבה פורסמו היום ב-YNET G ע" י אטילה שומפלבי, אלכסנדרה לוקש. 

שוטר פעל כסוחר סמים הביא להפללתם של כ-50 חשודים מכל רחבי הארץ! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

שוטר פעל כסוחר סמים הביא להפללתם של כ-50 חשודים מכל רחבי הארץ!

מבצע 219: שוטר שהופעל כסוכן חשאי חדר כסוחר סמים לרובד המשפיע של סוחרי הסמים בארץ, הביא להפללתם של כ-50 חשודים מכל רחבי הארץ. מפקד מחוז מרכז, ניצב אבי ביטון, אמר בטקס חשיפת הסוכן  "נגע הסמים במדינת ישראל מהווה איום של ממש על שלום הציבור ובטחונו והוא כר פורה למאבקי דמים בעולם העברייני".

האם הרחפנים, המצלמות והתוכנית הלאומית ימגרו גם את הירי בלוד וברמלה? - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

האם הרחפנים, המצלמות והתוכנית הלאומית ימגרו גם את הירי בלוד וברמלה?

באמצע סעודת ערב שבת האחרון, בדירתה בקומה ה-9 ברחוב האדמו"ר האמצעי בלוד שמעה המשפחה קול נפץ מהמטבח, והופתעו לראות את זכוכיות החלונות מנופצות מהקליעים שחדרו לבית.  צרורות ירי פילחו את הדממה ביום שישי בערב, עת ישבו תושבי שכונת 'נווה אורנים' הסמוכה לשכונת חב"ד, כשאת קולות הנפץ שמעו היטב גם תושבי שכונת חב"ד ואף שכונת "שער העיר" בהן מתגוררות מאות משפחות חסידי חב"ד.

חברת "אאורה" מעורבת ב- 50 פרוייקטי בנייה בישראל וכמובן גם בלוד - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

חברת "אאורה" מעורבת ב- 50 פרוייקטי בנייה בישראל וכמובן גם בלוד

תנופת הנדל"ן בחברת אאורה נמשכת ביתר שאת גם ברבעון השלישי. הפרויקטים שאנו בונים ממשיכים להתקדם ולפנינו עוד פרויקטים חדשים בפתח, עליהם נוכל להרחיב בחודשים הקרובים. כידוע לכם, שמנו בראש מעייננו להשפיע באופן מהותי על שוק הדיור בישראל ולאפשר לחדש שכונות מגורים ולייצר סביבת מגורים איכותית, מושקעת ומיטיבה עם הדיירים, ולשם כך אנחנו פועלים ללא ליאות.

ועד עובדי תע"א דורש לצנזר את דו"ח חריגות השכר - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ועד עובדי תע"א דורש לצנזר את דו"ח חריגות השכר

יאיר כץ, יו"ר ועד עובדי התעשייה האווירית, טוען כי הדוח פוגע בפרטיותם ובכבודם, בכך שהוא מאפשר לזהות את שכרם של מאות עובדים שאמנם אינם מזוהים בשמם, אך מדובר בתפקידים שרק אדם אחד ממלא בחברה, ועמיתיהם בחברה ובגופים עסקיים שנמצאים בקשר עם התעשייה האווירית, יודעים לקשר את תיאור התפקיד בדוח לאנשים ספציפיים.

ברמלה נפגעים מדי שנה 11 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים בממוצע, עשרה נפגעים בלוד - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ברמלה נפגעים מדי שנה 11 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים בממוצע, עשרה נפגעים בלוד

לרגל יום האזרח הוותיק הבינלאומי החל באוקטובר, בעמותת אור ירוק ניתחו את נתוני ההיפגעות של אזרחים וותיקים (65+) בתאונות דרכים במהלך חמש השנים האחרונות (2016-2020) בהשוואה למספר האזרחים הוותיקים בכל עיר מעל 50 אלף תושבים. מטרת הבדיקה היא להצביע על "ערים אדומות" עם היפגעות גבוהה של אזרחים וותיקים, וזאת במטרה להניע את ראשי הערים לקחת אחריות ולטפל באופן מיוחד באוכלוסייה אשר נמצאת בסיכון גבוה להיפגע בתאונת דרכים.