יום שישי, 03 בדצמבר 2021, כ"ט כסלו ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

מנכ"ל הביטוח הלאומי: "עדכון קצבת הזקנה הוא ביזיון" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מנכ"ל הביטוח הלאומי: "עדכון קצבת הזקנה הוא ביזיון"

מנכ"ל הביטוח הלאומי מאיר שפיגלר אומר שמצב עדכון קצבת הזקנה הוא "ביזיון". זאת בשל העובדה שהיא צמודה למדד ומעודכנת בשקלים בודדים מדי שנה בלבד. שפיגלר אמר את הדברים אתמול (א') בוועדת הכספים של הכנסת בפתיחת הדיון על העלאת קצבת השלמת ההכנסה לקשישים.   הכתבה פורסמה אתמול באתר "כלכליסט".

לוד ורמלה ועוד עשרות יישובים בתוכנית "מחיר מטרה" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

לוד ורמלה ועוד עשרות יישובים בתוכנית "מחיר מטרה"

תוכנית מחיר מטרה, שתחליף את מחיר למשתכן, אושרה  בפה מלא במועצת מקרקעי ישראל והיא זו שאמורה לספק פתרון דיור לזוגות הצעירים שמחפשים דירה בזמן שמחירי הנדל"ן נוסקים. מה ההבדלים בין התוכניות, כמה הנחה אפשר לקבל, מי יהיו הזכאים ובאיזה ערים יוכלו להרים פרויקטים במחיר המוזל? כל הפרטים בהמשך:

יד קלה על המקלדת, יכולה לגרום לתביעת דיבה חמורה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

יד קלה על המקלדת, יכולה לגרום לתביעת דיבה חמורה

תופעת הרשתות החברתיות גרמה לרבים לפרסם כל מיני דברים העלולים להתפרסם בכתב תביעה חמור נגד האזרח הפעיל אשר נתן דרור לאצבעותיו ולמחשבתו, אשר פגעו בראש העיר או בכל נבחר ציבור אחר, לכן מומלץ בכל פה, להזהר מאוד ולחשוב יותר מפעמיים לפני שמעלים בכל רשת שהיא, דברים לא נכונים על אדם אחר אפילו אם הוא נבחר ציבור.

התחדשות עירונית על פי יעקב אטרקצ'י: "העתיד נמצא בפריפריה!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

התחדשות עירונית על פי יעקב אטרקצ'י: "העתיד נמצא בפריפריה!"

תמ"א 38? "תקלה אורבנית", חוק ההסדרים? "מביא בשורה מעטה", דיירים סרבנים? "אני רואה בהם שותפים" – המנכ"ל והבעלים של אאורה ישראל, יעקב אטרקצ'י, מסכם שנה סוערת בתחום ההתחדשות העירונית ויש לו מסר ברור למקבלי ההחלטות. (פורסם באתר ICE)

"אאורה" - החברה המובילה בישראל בהתחדשות עירונית - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

"אאורה" - החברה המובילה בישראל בהתחדשות עירונית

אאורה, החברה המובילה בישראל בהתחדשות עירונית, מדווחת על תוצאות חזקות ורווח שיא ברבעון השני של 2021: החברה ממשיכה בשיפור משמעותי ועלייה ברווחיות ובכל הפרמטרים הפיננסים במקביל החברה ממשיכה להגדיל את צבר יח"ד הקיימות העתידיות שלה לסך כולל של כ-23,700 יח"ד בשלבים שונים

משה ארבלי יו"ר ההסתדרות במרחב השפלה הוא איש השנה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

משה ארבלי יו"ר ההסתדרות במרחב השפלה הוא איש השנה

מערכת עיתון "רמלוד פלוס באר יעקב" בחרה במשה ארבלי יו”ר ההסתדרות במרחב השפלה כאיש השנה החולפת תשפ”א על פועלו למען ציבור העובדים זה עשרות שנים, הגמלאים וחברי ההסתדרות במרחב. מיד עם פרוץ משבר הקורונה רתם ארבלי את ועדי העובדים במרחב לדאוג להמשך תעסוקה של העובדים ובמקרה הצורך “להיכנס מתחת לאלונקה”.

הקרן לידידות בשיתוף חברת עמידר החלה במבצע לחלוקת שי בשווי  של 7.6 מיליון ש"ח לדיירים בדיור הציבורי - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הקרן לידידות בשיתוף חברת עמידר החלה במבצע לחלוקת שי בשווי של 7.6 מיליון ש"ח לדיירים בדיור הציבורי

הקרן בשיתוף חברת הדיור הציבורי המשמשת כזרוע הביצוע של משרד הבינוי והשיכון, מקיימות בימים אלה מבצע לחלוקת 9,500 כרטיסים בשווי 800 שקלים לכרטיס לקשישים ולמשפחות חד הוריות בדיור הציבורי עבור רכישת מזון, ביגוד וציוד לקראת החזרה לבתי הספר