יום שבת, 03 ביוני 2023, י"ד סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

האחיות רינה ומאיה הי"ד הובאו אתמול למנוחות - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

האחיות רינה ומאיה הי"ד הובאו אתמול למנוחות

בבית העלמין בכפר עציון הובאו אתמול (ראשון) למנוחת עולמים האחיות רינה ומאיה די הי"ד, מהיישוב אפרת, שנרצחו בפיגוע בצומת חמרה. אלפי אנשים ליוו אותן בדרכן האחרונה. מאות אנשים התאספו כשעה לפני הלוויה וקיימו שירה המונית • האב ליאו: "איך אספר ללוסי מה קרה כשתתעורר?" • האחיות: "תתפללו בשביל אמא, אנחנו לא יכולות לאבד אותה גם." בחול המועד נהוג שלא להספיד, אך מכיוון שמדובר ב"אבל הרבים" הותר לומר דברי הספד קצרים. 

נחתם הסכם אסטרטגי בין אאורה להפניקס להעמדת הון עצמי ל-5 פרויקטים של אאורה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

נחתם הסכם אסטרטגי בין אאורה להפניקס להעמדת הון עצמי ל-5 פרויקטים של אאורה

במסגרת ההסכם התחייבה הפניקס להשקיע 350 מיליון שקל בהון עצמי ב-4 פרויקטים – סך של 130 מיליון שקל יוחזרו מיידית לאאורה וכ-220 מיליון שקל יושקעו על ידי הפניקס כהון עצמי בפרויקטים של אאורה בשנה הקרובה. להפניקס זכות קדימה להעמיד הון עצמי בסך 250 מיליון שקל נוספים לפרויקט חמישי כך שבמימוש מלא של ההסכם תעמיד הפניקס לאאורה סך של 600 מיליון שקל הון עצמי בפרויקטים. מימוש מלא של ההסכם יזרים לקופתה של אאורה 600 מיליון שקל.

רחל בכתה מאושר אחרי שנמחק לה "חוב" של 150 אלף ₪ לעיריית בת ים! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

רחל בכתה מאושר אחרי שנמחק לה "חוב" של 150 אלף ₪ לעיריית בת ים!

רחל גגניש בת ה-81 נאלצה לשלם בכל חודש גם על החוב שהועבר אליה מבעלה שנפטר, ופניות של ילדיה ועו"ד לעירייה ולמשרד הפנים לא נענו. דנה ספקטור ורן שריג ליוו את המאבק הממושך בתוכניתם ב-ynet radio, והשבוע, ערב חג הפסח, החוב נמחק. "רחל לא מפסיקה להגיד שהחיים חזרו אליה, חופשיה בחג החירות!" הכתבה התפרסמה לראשונה ב - ynet radio

"אאורה" קיימה טקס הריסה ותחילת בנייה בפרוייקט הדגל שלה החדש בקרית אונו - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

"אאורה" קיימה טקס הריסה ותחילת בנייה בפרוייקט הדגל שלה החדש בקרית אונו

אאורה חברת ההתחדשות העירונית הגדולה בישראל  מתחילה את הבנייה של פרויקט אאורה האורן שבקריית אונו, אחד המתחמים המבוקשים ב הפרויקט כולל 5 מגדלים מפוארים  בני 19, 17, 9 קומות,   350 יח"ד, עד עתה נמכרו 40%  מכלל היחידות לשיווק בפרוייקט עיר. 

הופעת בכורה: ערד טקסטיל הצטרפה לראשונה ליריד ש.א.ל של התעשייה האווירית - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הופעת בכורה: ערד טקסטיל הצטרפה לראשונה ליריד ש.א.ל של התעשייה האווירית

חברת הטקסטיל המובילה משיקה בפעם הראשונה בתולדותיה חנות פופאפ ביריד המסורתי שמשרת את עובדי וגמלאי תע"א. ליאור כהן סמנכ"ל מכירות ערד טקסטיל: "המטרה לייצר לעובדים ולגמלאים של התעשייה האווירית חוויית קנייה משתלמת ומהנה לקראת פסח."

תוצאות שיא ל"אאורה" בשנת 2022 צפוי המשך צמיחה חזקה גם בשנת 2023 - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

תוצאות שיא ל"אאורה" בשנת 2022 צפוי המשך צמיחה חזקה גם בשנת 2023

יעקב אטרקצ'י, מנכ"ל אאורה: "תוצאות השיא נובעות מאסטרטגיה של מיקוד בהתחדשות עירונית, אשר יתרונותיה בולטים לנוכח תנאי המאקרו וסביבת הריבית. אנו מצליחים לשמור על גמישות פיננסית מקסימלית, הקטנת היקף החוב והקטנת עלויות המימון, תוך מכירה מוקדמת של כ-30% מיח"ד בפרויקטים בשיווק, ללא צורך בריתוק הון המכביד על הפעילות.