יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

הפרת הנחיות המונית בלוויית הרב סולובייצ'יק בירושלים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הפרת הנחיות המונית בלוויית הרב סולובייצ'יק בירושלים

על אף שהמשטרה ידעה על כך שעות מראש, אלפים הגיעו לבירה להשתתף בהלווייתו של הרב סולובייצ'יק שהלך לעולמו בגיל 99 • בתיעוד מהמקום נראים המשתתפים בצפיפות רבה, ובכוונתם להגיע בהמשך גם להר המנוחות בירושלים • גורמים במשטרה: "לא ניתן היה לפעול אחרת."

לזכור ולא לשכוח ! היום מציינים ברחבי העולם את יום השואה הבינלאומי - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

לזכור ולא לשכוח ! היום מציינים ברחבי העולם את יום השואה הבינלאומי

יום הזיכרון הבינלאומי לשואה הוא יום זיכרון לזכר השואה המצוין היום 27 בינואר. תאריך זה נבחר משום שהוא היום שבו שוחרר מחנה ההשמדה אושוויץ מידי הנאצים, ושימש מדינות אחדות, ובהן גרמניה ובריטניה, כיום הזיכרון לשואה עוד קודם להחלטת האו"ם. לראשונה צוין יום זיכרון זה בשנת 2006, וההחלטה עליו התקבלה פה אחד. 

לא רק מסכה מצילה חיים, גם זהירות בדרכים מונעת תאונות ומצילה חיים! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

לא רק מסכה מצילה חיים, גם זהירות בדרכים מונעת תאונות ומצילה חיים!

בלוד נפגעו 101 הולכי רגל בשלוש השנים האחרונות – 1.33 הולכי רגל נפגעים בתאונות דרכים בהשוואה לכל אלף תושבים. לוד מדורגת במקום ה-14 במסוכנות להולכי רגל. ברמלה נפגעו 77 הולכי רגל בשלוש השנים האחרונות – 1.01 הולכי רגל נפגעים בתאונות דרכים בהשוואה לכל אלף תושבים. רמלה מדורגת במקום ה-24 במסוכנות להולכי רגל.

הממשלה אישרה: נתב"ג יסגר הרמטית החל מהלילה בחצות - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הממשלה אישרה: נתב"ג יסגר הרמטית החל מהלילה בחצות

שרי הממשלה אישרו במהלך ישיבת הממשלה השבועית אתמול (ראשון), כי שדה התעופה נתב"ג, ייסגר הרמטית לטיסות החל מהלילה בחצות השבוע. שרת הקליטה פנינה תמנו שטה הצביעה נגד. כעת מסתמן כי עד מחר בחצות ייקלטו 187 עולים מאתיופיה, ועלייתם של 626 אחרים תידחה.

קונים ספר עם כל הלב לטובת "מחוברים לחיים" עם צרכים מיוחדים. - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

קונים ספר עם כל הלב לטובת "מחוברים לחיים" עם צרכים מיוחדים.

דוד יפרח, ראש המועצה האזורית "שדות דן", יוצא בקריאה נרגשת לציבור תושבי אזורנו, לרכוש את הספר "סתיו - ילדה עם לב של זהב" אשר כל ההכנסות ממכירת הספר, ייתרמו לעמותת "מחוברים לחיים" העוסקת בקידום ילדים עם צרכים מיוחדים. הספר יצא לזכרם של הזוג סתיו וידין שנלכדו אל מותם,לפני כשנה, בתוך המעלית בבניין בו התגוררו בימי השטפונות.

שדות דן בתנופת פיתוח וההתחדשות גם בתקופת הקורונה! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

שדות דן בתנופת פיתוח וההתחדשות גם בתקופת הקורונה!

ריאיון מיוחד בריחוק ועם מסכות עם דוד יפרח ראש המועצה האזורית שדות דן, האחראי על 17,000 תושבים בשטח שיפוט בגודל 35,000 דונם, בו הוא מספר על הקורונה מצד אחד עם שלל האתגרים שהציבה, על שגרת העשייה והפיתוח שנמשכה למרות הכל, על ההתמודדות, הרעיונות המקומיים וההצלחה בשמירה על בריאות התושבים ועל רמת שירות ואיכות חיים בתשעת יישובי המועצה.​​​​​​​

פנחס עידן: ""המצב יותר גרוע ממלחמה!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

פנחס עידן: ""המצב יותר גרוע ממלחמה!"

מעל ארבעים שנות עבודה בנמל התעופה בן גוריון לא הכינו את פנחס עידן, יו"ר ועד עובדי רשות שדות התעופה, למראות האולמות הנטושים בשדה התעופה מהשבועות האחרונים. "זה מצב שאני לא מכיר ולא זוכר כמוהו. לראות טרמינל שהעביר 25 מיליון נוסעים בשנה כשעכשיו הוא ריק, עיר רפאים, זו טראומה. רק שאנשים לא ייכנסו לדיכאון". מאז עצירת מרבית הטיסות בישראל בעקבות התפשטות הקורונה הוצאו לחופשה ללא תשלום כמחצית מעובדי נמל התעופה, ועידן מנסה לצמצם ככל האפשר את הנזקים. לדבריו, מתחילת המשבר ועד עכשיו הוועד פועל בשיתוף פעולה עם ההנהלה, וההחלטות, כואבות ככל שיהיו, מתקבלות במשותף.