יום שלישי, 16 באפריל 2024, ח' ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט

החדשות המקומיות באזור

ח"כית מרע"מ טענה: "לא שחטו תינוקות ולא אנסו נשים" - עבאס דרש שתתפטר - חדשות מקומיות ברמלוד נט

ח"כית מרע"מ טענה: "לא שחטו תינוקות ולא אנסו נשים" - עבאס דרש שתתפטר

חברת הכנסת אימאן חטיב-יאסין מרע"מ הודתה כי לא צפתה בסרטון שהציג דובר צה"ל: "לא יכולה לצפות, אני שמעתי ממקור ראשון". לדבריה, הטבח שביצעו מחבלי חמאס נוגד את האיסלאם, "אבל אי אפשר להתעלם ממה שהיה לפני". חבריה למפלגה מבקשים ממנה להתפטר: "הזדעזנו לשמוע את דבריה." הכתבה פורסמה לראשונה בערוץ כאן 11.

פרויקט פינוי-בינוי של "אאורה" יהפוך למגרש אימונים של פיקוד העורף - חדשות מקומיות ברמלוד נט

פרויקט פינוי-בינוי של "אאורה" יהפוך למגרש אימונים של פיקוד העורף

"חברת אאורה הודיעה בשבוע שעבר ביום רביעי כי תאפשר לפיקוד העורף להתאמן בפרויקט התחדשות עירונית של החברה בגבעתיים, שנמצא בשלב ההריסה, כאשר לאחר מספר ימי אימון תשלים "אאורה" את ההריסה ותחל בהקמת פרויקט "אאורה Only גבעתיים", הממוקם ברחוב המאבק בעיר, וכולל פיתוח סביבתי עשיר עם שטחים ירוקים ושטחי מסחר. פורסם בשבוע שעבר ב'נדל"ן'.

ארנון בר-דוד: "אני מודה לכם על ההתגייסות המהירה, על העבודה מסביב לשעון ועל התמיכה בחיילי צה"ל. - חדשות מקומיות ברמלוד נט

ארנון בר-דוד: "אני מודה לכם על ההתגייסות המהירה, על העבודה מסביב לשעון ועל התמיכה בחיילי צה"ל.

יו"ר ההסתדרות וצוותו ביקרו השבוע ביום רביעי, במרכז שיקום ואחזקה שבבסיס תל השומר, וקיבלו סקירה על הפעילות הענפה של עובדי המקום לטובת המאמץ המלחמתי.  בהמשך קיים ביקור חירום ברכבת ישראל ושמע על התרחישים שאליהם נערכים שם במקרה והלחימה תתרחב.  בסיור בחמ"ל 'אחים לנשק' ציין בר-דוד: "לקח למדינה יותר מדי זמן להתעשת, ואני שמח שהייתם שם לתת יד. כל הכבוד!"

מהנמר הנוראי של גדוד 89 עד לנגמ"ש מרכבה של צה"ל - חדשות מקומיות ברמלוד נט

מהנמר הנוראי של גדוד 89 עד לנגמ"ש מרכבה של צה"ל

בתקרית בה נפלו לוחמים מחטיבת גבעתי ברצועת עזה שוגר טיל נ"ט לעבר נגמ"ש הנמ"ר שלהם. בצה"ל אומרים כי גם בכלי הנחשב לממוגן אין הגנה של 100% אך מדגישים כי היו לא מעט מקרים בהם הציל חיי לוחמים. מהו אותו נגמ"ש נמ"ר של צה"ל? הנגמ"ש הראשון שבו השתמש צה"ל, היה "הנמר הנוראי" שנלקח שלל מהצבא הירדני וסייע לגדוד קומנדו 89 לשחרור העיר לוד ב - 11.7.1948 פורסם ב- MAKO ע"י שי לוי. (למעט כל האמור על הנמר הנוראי)

פניהם של החטופים מקשטים כעת את החלונות האחוריים של האמבולנסים של מד"א - חדשות מקומיות ברמלוד נט

פניהם של החטופים מקשטים כעת את החלונות האחוריים של האמבולנסים של מד"א

תמונות עם שמותיהם ופניהם של כל החטופים והחטופות הודבקו על האמבולנסים והניידות לטיפול נמרץ של מגן דוד אדום בכל רחבי הארץ. כאות הזדהות עם כאבם של משפחות החטופים החליטה אמש (ב') הנהלת מגן דוד אדום כי על שמשות החלונות האחוריים של כל האמבולנסים והניידות לטיפול נמרץ ברחבי הארץ יודבקו תמונות עם פני ושמות החטופים המוחזקים בעזה.

השיטה של המשטרה להשפיל תומכי חמאס: "הנקמה שלנו במי שמסית נגד המדינה." - חדשות מקומיות ברמלוד נט

השיטה של המשטרה להשפיל תומכי חמאס: "הנקמה שלנו במי שמסית נגד המדינה."

במשטרה החליטו במסגרת המדיניות החדשה, שהחלה כמה ימים לאחר תחילת מלחמת "חרבות ברזל", ולנוכח העלייה במקרי ההסתה ברשתות החברתיות. על פי המדיניות, את החשודים בהסתה שנעצרים מצלמים על רקע דגל מדינת ישראל. על פי גורמים במשטרה, המטרה היא להזכיר לחשודים שהם אזרחי ישראל ובנוסף להשפיל אותם כשהם מצטלמים על רקע הדגל של המדינה שביזו. שמעון איפרגן​ פרסם היום ב- mako 

ילד אוטיסט סולק מבית ספר בטענה שהתבטא בעד חמאס. - חדשות מקומיות ברמלוד נט

ילד אוטיסט סולק מבית ספר בטענה שהתבטא בעד חמאס.

פאג'ר, בן 10 ממרכז הארץ, סולק אחרי שלפי משרד החינוך הביע תמיכה בטבח המזעזע: "כשנשאל לפשר מעשיו, סיפר שהוא חוזר על מה ששמע בבית", טענו במשרד. הילד עצמו סיפר: "לא יודע על מה מדברים, לא אוהבים אותי בבית הספר". לדברי אביו בגלל מצבו בנו לא מבין במה מדובר: "החלטה גזענית, השפלה שקשה לתאר" חסן שעלאן | פורסם:אתמול בערב ב-ynet