יום רביעי, 04 באוקטובר 2023, י"ט תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

קורסים, העצמת נשים ופעילות נרחבת בהסתדרות ובנעמת במרחב השפלה. - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

קורסים, העצמת נשים ופעילות נרחבת בהסתדרות ובנעמת במרחב השפלה.

בין הפעילויות הרבות יש לציין את הסדנה "בדרך למעלה" בו תקבלנה הנשים ארגז כלים לצאת מאזור הנוחות ולטפס כלפי מעלה, הנשים נבחרו ממגוון מקומות עבודה, המפגש הראשון היה מדהים וחיבר את הנשים בצורה חברית ונתן דחיפה עצומה להמשך הסדנה. ההסתדרות במרחב ונעמת נבחרו לשמש כפיילוט ראשון לסדנה זו וההצלחה היא ענקית.

השלטון המקומי עתר לבג"ץ נגד קרן הארנונה: "לא ניתן לממשלה להלאים את כספי התושבים" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

השלטון המקומי עתר לבג"ץ נגד קרן הארנונה: "לא ניתן לממשלה להלאים את כספי התושבים"

בשלטון המקומי מבקשים מבג"ץ להטיל צו על תנאי נגד חוק קרן הארנונה, בנימוק שישנם פגמים לשיטתם בהליך החקיקה, שגרמו לכך שהקרן לא תשיג את מטרתה • הם טוענים כי קרן הארנונה תביא לפגיעה באוטונמיה הניהולית של הרשויות - ולהלאמת המיסוי העירוני של התושבים • יו"ר השלטון חיים ביבס: "זהו שוד ארנונה - נעשה הכול כדי להילחם בחוק בבית המשפט." פורסם לראשונה אתמול במאקו.

 המשטרה עצרה אתמול 52 חשודים בהפרות הסדר בנתב"ג ורשמה כ - 180 דוחות בגין הפרעה לתנועה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

המשטרה עצרה אתמול 52 חשודים בהפרות הסדר בנתב"ג ורשמה כ - 180 דוחות בגין הפרעה לתנועה

 מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי ביטון הנחה את כלל הכוחות בנתב"ג לאכוף ביתר שאת, כל הפרה של הסדר הציבורי וניסיון פגיעה בהסדרי התנועה, על מנת לשמור על צירי החירום פנויים, לצד מניעת שיבוש לוח הטיסות ולהבטיח את נגישות ציבור הנוסעים אל הטיסות בבטחה.

 כעת עימותים בנתב"ג - אלפי מפגינים נגד המהפכה המשפטית. - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

 כעת עימותים בנתב"ג - אלפי מפגינים נגד המהפכה המשפטית.

המחאה נגד המהפכה המשפטית חזרה לנתב״ג, על רקע המבצע שמנהל צה״ל היום בג׳נין. אלפי מפגינים פקדו את נתב"ג וחסמו צירים בשעה האחרונה. ארבעה מפגינים נעצרו לאחר עימותים עם המשטרה. עומסים באולם מקבלי הפנים ובכניסה לטרמינל 3. מרשות שדה התעופה פורסם כי אין עיכובים בטיסות.

הושלמה היערכות המשטרה לאבטחת המחאה הצפויה היום בנתב"ג - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הושלמה היערכות המשטרה לאבטחת המחאה הצפויה היום בנתב"ג

מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי ביטון סיים כעת סיור שטח בנתב"ג יחד עם מארגן המחאה, במסגרתו אישר יחד עם מנכ"ל רשות שדות התעופה, מתחם חדש סמוך לטרמינל 3, לשם קליטה בטוחה של באי המחאה באופן המונע שיבוש הסדרי התנועה, מהטעמים הבטחוניים.

סיגל מלול פורסת כנפיים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

סיגל מלול פורסת כנפיים

בשיא ההצלחה, וכאשר 10 שנות קריירה מוצלחות כסוכנת של "רימקס" רמלוד מאחוריה, החליטה סיגל מלול לקחת עוד צעד אחד משמעותי קדימה, והפכה לסוכנת נדל"ן עצמאית. עובדה שתקל עליה לתת יותר תשומת לב ולטפל באופן אינטנסיבי יותר בלקוחותיה, שלהם היא מרגישה מחויבת יותר מכל.

66 חובשי רפואת חירום, פראמדיק ורופא קיבלו תיקי החייאה מתקדמים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

66 חובשי רפואת חירום, פראמדיק ורופא קיבלו תיקי החייאה מתקדמים

ביום חמישי האחרון (29.6) קיבלו 66 מתנדבי מד"א ביניהם: חובשי רפואת חירום, פראמדיק ורופא תיקי עזרה ראשונה עם ציוד החייאה מתקדם שישמשו אותם ככונני תגובה מידית של מד"א והצטרפו לאלפי כונני התגובה המידית של הארגון הפזורים ברחבי הארץ.

המשטרה למפגינים: " גלו אחריות שלא יקרה אסון שנתחרט עליו!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

המשטרה למפגינים: " גלו אחריות שלא יקרה אסון שנתחרט עליו!"

אלו תנאי המשטרה לקיום ההפגנה מחר בנתב"ג: אסור לרדת לשוליים, אסור להאט את הנסיעה עם הרכב! לקראת ההפגנה מחר פרסמה המשטרה מסמך תנאים, ולפיו מספר המפגינים יוגבל ל-5,000, תיאסר חסימת כבישים וגם כניסה לשטח האווירי. המשטרה: "לא נאפשר הפגנה מחוץ למתחם". השר לביטחון לאומי- איתמר בן גביר: "אפס סובלנות כלפי פורעים". מובילי המחאה: "לא ניתן לאיש לפגוע בזכותנו להפגין". מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי ביטון ומנכ"ל רש"ת - פנחס עידן, קיימו היום פגישת עבודה בנושא ההיערכות  למחאה הצפויה מחר 3.7.23 בנתב"ג. במסגרת הדיון נקבע כי ההישג המקצועי מתמקד בשלושה פרמטרים:  & צירי התנועה יישמרו פתוחים בהיותם ציר בטחוני בחירום. & ציבור הנוסעים יגיע בזמן ובבטחה לטיסות. &  לוח הטיסות לא ייפגע, על השלכותיו הבינלאומיות.

 בני נוער "מועסקים בהוגנות" בחופשת הקיץ. כל הזכויות-כדאי לקרוא ולכור! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

בני נוער "מועסקים בהוגנות" בחופשת הקיץ. כל הזכויות-כדאי לקרוא ולכור!

כל הפרטים אודות מוקד פניות חדש שמשרד העבודה משיק עבור בני ובנות נוער לקראת חופשת הקיץ במטרה לידע אותם לגבי הזכויות שלהם בעבודה וכן לטפל בתלונות אודות מעסיקים המפרים את החוק. כמו כן לרווחת הציבור משרד העבודה מפרסם שאלות ותשובות בנושא תעסוקת בני נוער.