יום ראשון, 17 באוקטובר 2021, י"א חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

לוחם מג"ב, סמל שני אוסקר וסיליחין, תושב לוד, נפצע קשה בפיגוע דריסה באזור מחסום קלנדיה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

לוחם מג"ב, סמל שני אוסקר וסיליחין, תושב לוד, נפצע קשה בפיגוע דריסה באזור מחסום קלנדיה

פעיל השכונות בלוד, אלירן לוי, פרסם מיד כשנודע לו על הפיגוע הרצחני, הודעה בקבוצת הווטסאפ שאותה הקים לפני שנים מספר, הקוראת לציבור התושבים לשאת תפילה הכוללת את פרק התהילים המופיע גם כאן בהמשך, להבראתו של הלודאי, לוחם מג"ב, סמל שני אוסקר וסיליחין. חברי מערכת היישומון מתפללים גם כן לרפואתו של החייל, תושב שכ' גני אביב בלוד, וחזרתו במהרה בריא ושלם למשפחתו בלוד, וליחידתו במשמר הגבול.

תינוקת ננעלה ברכב לעיני אימה וחולצה בשלום ע"י מתנדב ידידים - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תינוקת ננעלה ברכב לעיני אימה וחולצה בשלום ע"י מתנדב ידידים

 אמש (רביעי) בשעה 21:53 התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות תינוקת כבת עשרה חודשים שננעלה ברכב בשגגה לעיני אימה ברחוב דוד המלך בלוד. מושי צרפתי, אחראי מתנדבים מודיעין עילית, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו, חילץ מושי את התינוקת בשלום ובזריזות, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד הרשיע את ראש עיריית כפר סבא לשעבר, - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד הרשיע את ראש עיריית כפר סבא לשעבר,

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד (כב' השופט ד"ר עמי קובו) הרשיע את הנאשם יהודה בן חמו, אשר כיהן כראש עיריית כפר סבא, בשלושה אישומים - בעבירות של גניבה בידי עובד ציבור; קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות; מרמה והפרת אמונים; מרמה, ערמה ותחבולה. בן חמו זוכה מעבירות של הטרדת עד והפרת הוראה חוקית באישום הרביעי.

מלאו 19 שנים לפטירתו של ראש העיר וח"כ לשעבר מקסים לוי ז"ל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מלאו 19 שנים לפטירתו של ראש העיר וח"כ לשעבר מקסים לוי ז"ל

האזכרה, במלאת 19 שנים לפטירתו, נערכה ליד קברו של מקסים לוי ז"ל בבית העלמין הישן בלוד במעמד המשפחה, ומס' מצומצם של מוקירי זכרו, ביניהם: הרבנים: שמעון שרף ויעקב גלויברמן, מנכ"ל העירייה לשעבר-אלברט סיוון, מנכ"ל רשת המתנ"סים לשעבר בלוד- שמעון גז, עורך הכתבה הזו ששימש בעבר כמזכיר ודובר העירייה ומנהלת לשכת ראש העיר לשעבר מזל פימה-הרוש. הרב שמעון שרף ניהל את תפילת האשכבה ואף נשא דברי תורה מאלפים על פרשת השבוע "לך לך". הרב הוכיח גם הפעם כי לא נס ליחו, וכישורי ההוראה עדיין מצויים בתוכו, בדיוק כפי שהיו בעת ששימש כמורה בביה"ס התיכון שקדיאל.