יום חמישי, 25 בפברואר 2021, י"ג אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

סבתות סורגות באהבה: נשות "בית המתנדב" מלוד סרגו כובעי צמר ומחממי צוואר לחיילי צה"ל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

סבתות סורגות באהבה: נשות "בית המתנדב" מלוד סרגו כובעי צמר ומחממי צוואר לחיילי צה"ל

לחיילי צה"ל באהבה: קבוצת נשים בגיל הזהב המתנדבות בתכנית "סורגות קהילה באהבה לוד" בבית המתנדב בעיר, המשיכו גם בחורף האחרון תחת משבר הקורונה את תרומתן לקהילה והוסיפו פרויקט נוסף - "כובעים לחייל/ת קרביים מחיל השריון בצה"ל".

משלוח המנות הגדול של התיכון הטכנולוגי לוד יצא לדרך - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

משלוח המנות הגדול של התיכון הטכנולוגי לוד יצא לדרך

במהלך השבוע יחלק צוות המורים ועובדי המנהלה לתלמידי ביה"ס משלוח מנות איכותי ומפנק. המחנכים המורים המקצועיים וצוות ההנהלה מסתובבים בשכונות הערים רמלה-לוד ומגיעים ישירות אל בתי התלמידים. משלוח המנות היינו תולדה של שיתוף פעולה בין ביה"ס ועמותת אקים אשר מפעילה בעיר לוד מרכזי יום לתעסוקה לאנשים סיעודיים עם מוגבלות שכלית התפתחותית והם אלה שארזו עבור ביה"ס את חבילות משלוחי המנות.

רחוב הרב אלישיב ב'גני איילון' ייסגר בשבת וחג משיקולי בטיחות - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

רחוב הרב אלישיב ב'גני איילון' ייסגר בשבת וחג משיקולי בטיחות

הנהלת עיריית לוד החליטה השבוע על סגירת רחוב הרב אלישיב בשכונת 'גני איילון' החדשה, בשבתות וחגים, זאת לאור אחריותה לביטחון ולבטיחות מאות ילדים ומבוגרים תושבי השכונה, אשר צועדים ברחוב זה בשבתות וחגים - מאחר ושוכנת בו "קריית בתי הכנסת", עם כעשרה (!) בתי כנסת – המשמשים את הציבור האשכנזי, ספרדי, חסידי וליטאי, זה לצד זה, ב'שבט אחים גם יחד', זאת בנוסף לנתון, אשר רוב תושבי הרחוב הינם מהמגזר החרדי.

ברהנו טגניה ריתק את תושבי לוד בהרצאתו על מאחורי הקלעים של עולם הפשע בישראל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ברהנו טגניה ריתק את תושבי לוד בהרצאתו על מאחורי הקלעים של עולם הפשע בישראל

ברהנו טגניה, כתב הפלילים של 'חדשות 12' התארח ביום רביעי האחרון לשיחת 'זום' מרתקת עם תושבי העיר לוד, בה הרצה על עולם הפשע במדינת ישראל וההתמודדות של משטרת ישראל עם העבריינים, אשר מדירים שינה לאזרחי המדינה - מצפון ומדרום ועד למרכז הארץ.