יום חמישי, 30 ביוני 2022, א' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

המשטרה עצרה אתמול תושב רמלה בחשד שדקר פועל במגרש ברזל בלוד ופצע אותו באורח בינוני - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

המשטרה עצרה אתמול תושב רמלה בחשד שדקר פועל במגרש ברזל בלוד ופצע אותו באורח בינוני

חוקרי תחנת המשטרה בלוד פתחו אתמול בחקירה בעקבות דיווח למוקד 100 בדבר אירוע דקירה בין פועלים באתר ברזל בעיר, בו נפצע פועל תושב השטחים במצב בינוני-ע״פ גורמי רפואה, בעקבות ויכוח שנתגלע בין השניים. בתוך כך, השוטרים ניהלו סריקות ותוך פרק זמן קצר עצרו לחקירה את החשוד -  תושב רמלה בשנות החמישים לחייו, בסיומה נכלא.  בכוונת המשטרה להביאו הבוקר לדיון בבימ"ש בראשון לציון בבקשה להאריך את מעצרו ,בהתאם לצורכי החקירה.

הגננת וצוות הסייעות בגן ילדים בלוד הוחלפו בעקבות חשדות להתעללות קשה בילדי הגן - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הגננת וצוות הסייעות בגן ילדים בלוד הוחלפו בעקבות חשדות להתעללות קשה בילדי הגן

יוסי הרוש - סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, דאג לכנס את כל הגורמים הרלוונטים, לרבות את נציגי משרד החינוך, ובתום הדיון החליט מר יוסי הרוש להחליף מיד את כל צוות העובדים בגן הילדים, עד לסיום החקירה ע"י הגורמים האמונים על כך. בנוסף ביקש מר הרוש מהשרות הפסיכולוגי חינוכי, של העירייה לשלוח פסיכולוגית לגן הילדים כדי לבדוק עד כמה פגעה התנהגות צוות העובדות בגן בילדים? וכמובן לטפל בנושא.

למי נועדו השבילים וכבישי הגישה בבתי העלמין בלוד? - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

למי נועדו השבילים וכבישי הגישה בבתי העלמין בלוד?

מה הייתם עושים, אם העירייה היתה מחליטה להקים פינת חי או חממה לגידול גת ונענע, בצד הימני של הכביש הראשי במרכז העיר? אין כל צורך להשיב על השאלה, אלא לקרוא את הכתבה ולכעוס על המועצה הדתית וגם על העירייה, ולהתפלל שהמשיח יבוא מהר כדי להחליף את המועצה הדתית בלוד.

עו”ד אוריאל ביליצקי, דורש  לעכב הליך בחירת רב אשכנזי ללוד עד לאחר הבחירות לעירייה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

עו”ד אוריאל ביליצקי, דורש לעכב הליך בחירת רב אשכנזי ללוד עד לאחר הבחירות לעירייה

התוכנית למנות רב ראשי אשכנזי לעיר לוד:  במכתב ששיגר שלשום עו”ד אוריאל ביליצקי לעיריית לוד, תחת הכותרת “החלטת מועצת העיר לאשרר בקשה לשר הדתות למנות רב עיר שני (אשכנזי) ללוד" הוא דורש, בשם תושבים וקהילות בשכונת גני איילון, לעכב את הליך בחירת רב ראשי אשכנזי לעיר, עד לאחר הבחירות לעירייה, שיתקיימו בעוד כשנה וחצי.

מרגש ומשמח!! מוזיאון הפסיפס נחנך היום ברוב עם והדר, לתפארת לוד והמדינה!! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מרגש ומשמח!! מוזיאון הפסיפס נחנך היום ברוב עם והדר, לתפארת לוד והמדינה!!

1726 שנים שכנה לה רצפת הפסיפס , אחת הגדולות והיפות ביותר בעולם, כשהיא קבורה באדמת העיר לוד, סמוך לכניסה הצפונית של העיר. בסוף חודש יוני 1996 במסגרת חפירה שביצעה העירייה באמצעות טרקטור, נחשף בהפתעה מוחלטת, הפסיפס שבזכותו, זכתה העיר לוד, לחנוך היום ביוני 2022 את המוזיאון הראשון של העיר, מוזיאון הפסיפס, שבנייתו התאפשרה בזכות תרומתם האדיבה של גב' שלבי וייט ומר לאון לוי. זכתה העיר לוד, שהמוזיאון זכה להיקרא ע"ש "שלבי וייט ולאון לוי."