יום שישי, 26 בפברואר 2021, י"ד אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

הרב יעקב גלויברמן דואג גם לדו קיום בשלום בלוד

היום בבוקר(שלישי) נפגש הרב יעקב גלויברמן- מנכ"ל מפעל החסד "יד- ביד" עם ידידו השייך חליל איזברגה, מוותיקי לוד, ושוחחו על הפשיעה המלווה גם ביריות במגזר הערבי. השניים קוראים לכולם לשמור על קדושת האדם ועל היחסים עם המגזר היהודי.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

היום בבוקר(שלישי) נפגש הרב יעקב גלויברמן- מנכ"ל מפעל החסד "יד- ביד"  עם ידידו השייך חליל איזברגה, מוותיקי לוד,  ושוחחו  על הפשיעה המלווה גם ביריות במגזר הערבי. השניים קוראים לכולם לשמור על קדושת האדם ועל היחסים עם המגזר היהודי.

לצד הפעילות יוצאת הדופן, אבל נדרשת, של הרב גלויברמן, מפעל החסד ממשיך לחלק מנות מזון לאלפי תושבים, כשביניהם מצויים כמאתיים קשישים עריריים ווניצולי שואה, המקבלים את מנות המזון באמצעות מתנדבים המגיעים אליהם הביתה.

אתמול (שני) הגיע לביקור במפעלי החסד "יד ביד" לוד. מר חיים איזביצקי יו"ר עובדי מינהל מרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא). הרב יעקב גלויברמן הודה על שיתוף עם הנהלת מרכז הרפואי. והעניק לו את ספרו "מסרון מהפרשה".

גם ראש העיר אור יהודה הגב' ליאת שוחט הגיעה אתמול (שני) לביקור מקיף במפעלי החסד "יד ביד", יחד עם מנהלי ישיבת חב"ד באור יהודה הרב פלמן והרב יחזקאל חנונו.  סמנכ"ל "יד ביד" בצלאל גלויברמן. ביחד עם הרב יעקב יעקב גלויברמן שהעניק לה את ספרו "מסרון מהפרשה"  וסיכמו על שיתוף פעולה למען הנזקקים באור יהודה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: