יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

"קיר השלום" נפגע פעמיים, ב"רוטרי" כועסים מאוד

על העירייה לגנות את מעשי הוונדליזם שנעשו ב"קיר השלום", שעוצב ליד מועדון רוטרי בלוד. המעשה הינו חמור יותר מזה שנעשה ל"לב" שהוצב בכיכר קומנדו, ואף אחד לא הציע פרס כספי למי שיביא לתפיסתם של העבריינים, כפי שזה הוכרז ע"י העירייה לאחר הפגיעה ב"לב" שבכיכר קומנדו.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

ג'אק שיטרית

רמלודנט באר יעקב

בתמונה: הדמויות של הכומר , האשה והילדה,אחרי ההשחתה המזוויעה.

הנשיא החמישי של מדינת ישראל, יצחק נבון, הנשיא הכי חברתי של ישראל, האמין כי היכרות יוצרת חיבור, ושאם נכיר את הדומה ונכבד את השונה, העולם שלנו ייראה אחרת, ונחיה חיים טובים יותר.

הדמות של הגבר היהודי לא ניזוקה כלל.

דברים אלה, עלו במחשבתי  כי אתמול שוב מישהו חיבל ,בציורי הקיר המקשטים את "קיר השלום" , שנוצר על פי יוזמה של אילן חזן, חבר מועדון "רוטרי" לוד, שהצליח לסחוף אחריו את כל חבריו למועדון בברכתו של נשיא המועדון, משה בונפיל.

משה בונפיל, מסר לכתבנו כי הוא הזדעזע לראות את התמונות אשר נשלחו אליו, כמה דקות אחרי שאילן חזן גילה במקרה את מעשה הוונדליזם שנעשה לדמויות המעטרות את הציור על "קיר השלום".

הדמות של הכומר התמלאה בכתמים

משה קורא לראש העיר יאיר רביבו, לפעול בקרב הקהילה החרדית, כדי שזו תקיא מתוכה את העבריין אשר משסה שליחים שכנראה פגועים בנפשם, לשבש את סדרי החיים בעיר המעורבת אשר לאחרונה קלטה גם קהילה חרדית.

האשה והילדה , גם הן הושחתו, מעניין למה? הרי רוטרי הסכימו לכסות את גבה החשוף של האשה!

חברי מועדון רוטרי, התכנסו היום לפנה"צ (שישי) לישיבת חירום במועדון, כדי לדון בצעדים שיש לנקוט כדי שמעשה כזה לא יקרה שוב. ההחלטות שהתקבלו : להגיש מיד בתום הישיבה, תלונה במשטרה, להציף את המקרה הברברי בצרוף תמונות ברשתות החברתיות ובאמצעי התקשורת המקומיים והארציים, בתקווה כי עיריית לוד תנקוט אף היא בצעדים שירתיעו ונדליזם.

להלן תגובת העירייה, כפי שנמסרה ע"י דובר העירייה, יהורם בן ארוש:

עיריית לוד מתייחסת להשחתת קיר השלום בחומרה רבה ותעשה את הכל כדי שהעבריין ישא בתוצאות מעשיו הנפשעים לרבות הטלת קנס כבד. תלונה הוגשה במשטרה.
נמשיך לרכז מאמץ מיוחד כדי לתפוס ולהעניש בחומרה כל אדם שייתפס פוגע ברכוש ציבורי.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: