יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

תרבחו ותסעדו בבית משפחת רביבו בלוד: שרים, ח"כים ואישי ציבור השתתפו בחגיגת המימונה

מתוק בחך: כמדי שנה, עם צאת חג הפסח (מלבד השנה הקודמת – בה התמודדנו עם נגיף הקורונה), זרמו אל העיר לוד שרי ממשלה בכירים, חברי כנסת, אח"מים ואישי ציבור מכל הקשת הפוליטית בישראל, להשתתף בחגיגת ה'מימונה' בבית יעקב ואסתר רביבו –  הוריו של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, שהגיעו לחבק את העיר ותושביה באהבה רבה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: תרבחו ותסעדו בבית משפחת רביבו בלוד

במעמד השתתפו בין היתר: השרה להגנת הסביבה - גילה גמליאל, השר לביטחון פנים - אמיר אוחנה, שר המודיען אלי כהן, שרת התפוצות - ח"כ עומר ינקלביץ, סם בן שטרית - נשיא הפדרציה המרוקאית העולמית, צחי ברוורמן - מזכיר הממשלה, הרב שמעון מאיר ביטון, רב העיר לוד, ואישי ציבור רבים נוספים, שטעמו מהכיבוד העשיר שהונח על השולחנות וכלל מתוקים וריבות מסוגים שונים, לצד המופלטות הטעימות שהוכנו על ידי אסתר רביבו.

הרב הראשי ללוד, שר המודיעין וראש העיר בטעימה מתוקה

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "תרבחו ותסעדו! הקורונה כמעט הלכה, אבל המימונה ב"ה חזרה. אני מודה להוריי היקרים, שחיכו שנה שלמה לארח את כולם, יהודים, ערבים, חרדים, אנשי ציבור ועמך ישראל. שהמנהיגים בירושלים לא רק יבקרו במימונות, אלא גם ילמדו את המסר של אהבת חינם, הכנסת אורחים וכיבוד כל אדם ולא משנה מוצאו ועמדתו. מאחל להוריי לזכות בע"ה לבריאות איתנה ולארח ככה כל שנה! בשורות טובות וקיץ בריא!".

באירוע מקביל שנערך בבית משפחת הרוש, אירח סגן ראש העיר יוסי הרוש, מאות אורחים מכל רחבי הארץ – כאשר בין היתר כיבדה בנוכחותה שרת המשטים לשעבר, ח"כ איילת שקד.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: