יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

מעלים את הדופק בלוד: 100 תושבים השתתפו ב'מסע האופניים' במסגרת שבוע הספורט

כ-70 ילדים ו-30 הורים, יצאו ביום שישי האחרון במסע אופניים שהחל בטיילת גני יער והמשיך ברכיבה עד לשטח יער בן שמן, עם מדריכי חברת bikeguide.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: מעלים את הדופק במסע אופניים בלוד עד לשטח יער בן שמן

מסע זה נערך כחלק מ'שבוע הספורט' שמתקיים השבוע (בין התאריכים 24.4-1.5.2021) בעיר לוד, אשר במסגרתו מעניקה עיריית לוד לתושביה שבוע ספורטיבי במיוחד הגדוש בפעילויות גופניות מהנות.

טרם תחילת המסע, בירך חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט אריה לוי את הרוכבים, שלקחו פסק-זמן בצהריי יום שישי ובאו לחוות חוויה שונה של ספורט.

מסלול הרכיבה נמשך כשעה וחצי, כאשר בסיומו חזרו הרוכבים למתחם הטיילת ונהנו מרכיבה בין קונוסים, עלייה על רמפה ומכשולים ואף זכו במדליה אישית על השתתפותם במסע.

כ-70 ילדים ו-30 הורים נטלו חלק. בתמונה עם אריה לוי ומאיר אליהו

מנהל אגף הספורט בעיריית לוד, מאיר אליהו ציין, כי "פעילות הספורט העממי חשובה מאין כמוה ועל כן אגף הספורט משקיע משאבים רבים על מנת להנגיש את הפעילויות לכלל תושבי העיר מילדים ועד הגיל השלישי".

"בתום שנת הקורונה הקשה, בה היינו יותר לבד מאשר ביחד, מרגש לראות את הילדים וההורים עולים על האופנים ומדוושים להנאתם בשבילי העיר לוד – במסע מאחד ובריאותי לגוף ולנשמה", אמר ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו. "אנו משקיעים בספורט של תושבי לוד, ושמחים לחזור לשגרה עם מירב ומיטב הפעילויות של אגף הספורט – הפועל בכל ימות השנה לטובת תושבי העיר".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: