יום ראשון, 26 בספטמבר 2021, כ' תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

מועצת הנוער העירונית בלוד ביקרה בבית המשפט העליון בירושלים

חברי מועצת הנוער העירונית בהובלתה של שני סמדג'ה, נהנו מ-3 ימי סמינר של למידה, העשרה, חוויות ובעיקר המון הנאה, כאשר מטרת הסמינר הייתה למידה על תחומים שונים שרלוונטיים למועצה (עמידה מול קהל, פיתוח עסקי, דמוקרטיה וכו'), חוויות מעשירות ומעצימות, וכמובן גיבוש חברתי בדמות סדנת הישרדות, הכנת קינוחים וצחוק.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

. את הסמינר פתחו חברי מועצת הנוער בביקור בבית המשפט העליון - סיור מודרך במעוז הדמוקרטיה הישראלית, כולל כניסה לאחד הדיונים. הפעילות המאוד חשובה הזו נתנה לבני הנוער מבט אמיתי על תהליכי הדמוקרטיה, המשפט והצדק בישראל. משם המשיכו לביקור במרכז מורשת מנחם בגין - חוויה אור קולית על חייו ופועלו של אחד ממנהיגיה המובילים של מדינת ישראל. "תעמוד לנו, כתמיד, הנאמנות וההתנדבות" זה מה שרצינו להעביר לבני הנוער מסרו המארגנים! בנו הנוער השתתפו וחוו סדנאות שונות- NLP, וידאו-תרפיה, סדנת קינוחים, סדנת צחוק והכל על מנת להעשיר את עצמם החוויות, התנסויות ולמידה.

התגובות לסמינר שובר השגרה היו מעולות, בני הנוער התגבשו, למדו להכיר אחד את השני בסיטואציות אחרות, מצחיקות, רציניות ומעבר לחיי היומיום שבו הם פועלים - אחד המשתתפים כתב בתום המסע: "חברים יקרים ואהובים שלי. איזה סמינר היה. וואו, נדיר ביותר. הכרתי חברים שלא מכירים כל יום וחוויות שלא חווים כל יום. תודה רבה לכולכם. וצוות יקר ואהוב - תודה רבה על שנה מדהימה שעברתם איתנו. נתגעגע מאוד". תודות לשני רכזת המלודיקה ואחראית על מועצת הנוער העירונית, תודה לצוות הש"ש שליווה את העשייה ותודה למועצת הנוער שפתוחה לקבל חוויות שכאלו. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
אין לקנות מאויב
ה4ב יואל | 22:45   28.07.21