יום ראשון, 26 בספטמבר 2021, כ' תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

חסד אמיתי: מתנדבי סח"י בלוד חילקו למעלה מ-150 סלי מזון לראש השנה

סיירת חסד ייחודית (סח"י) בלוד מחלקת מידי שבוע כ-70 מארזי מזון למשפחות ברחבי העיר. מידי שבוע הנערים אוספים מזון בסופרים, אורזים ומשנעים למשפחות את החבילות.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

 

מידי שנה, מתנדבי סח"י נערכים לחלוקה גדולה במיוחד לפני ראש השנה וחג הפסח. כבר למעלה משנה שחמ"ל מרכז של הארגון נמצא בלוד והוא קולט את כל המצרכים שנתרמו מהחברות גדולות בארץ ומפזר אותם למוקדים בסביבה.

ילקל אביץ' - הוא צ'יף לוד (רכז בסח"י) אשר מלווה את הקבוצה במהלך השנה ברמה הכי גבוהה שיש. הקבוצה מכילה כ-80 בני ובנות נוער שונים מרחבי העיר. לכל נער ונערה יש כתובות שהם אחראים עליהם ובאחריותם לדאוג כל שבוע שאותן משפחות יקבלו סל מזון.

ביום רביעי שעבר נערכה חלוקה אזורית לכבוד ראש השנה, חלוקה שמתכוננים אליה מספר חודשים מראש ע"י מערך לוגיסטי נרחב מאוד. בחלוקה נאספו ונארזו למעלה מ-150 חבילות מזון עבור משפחות שונות.

לעשות טוב למשפחות מעוטות יכולת

"בני הנוער שלנו יצאו לחלק אותם ברחבי העיר, במטרה שהמשפחות יכניסו את החג בחיוך גדול ולא יחסר להם כלום", אמרה טוהר ג'אן מנהלת מעורבות רשותית, והוסיפה כי "סח"י מחנכת את בני הנוער להיות ערניים למצוקה של האחר. דוגלת בערך החסד והנתינה ללא גבולות. מדהים לראות מידי שבוע את העוצמות והמחויבות של הנערים לבוא ולעשות טוב למישהו שהם לא מכירים".        

בעת החלוקה בלוד כיבדו בנוכחותם: אברהם חיון - מנכ"ל ומייסד סח"י, עמית ארי - מנכ"ל משרד החינוך לשעבר ואשר ניגרי - רכז מחוז מרכז. המארגנים ביקשו למסור תודות לנערים, לבנות שירות, למתנדבי ש"ש, לחיילי פרק המשימה, למכינת 'ארז' לוד ולכל המתנדבים השונים - שהגיעו לסייע בחלוקה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: