יום ראשון, 05 בדצמבר 2021, א' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

מועדון הקריאה של הספרייה הציבורית בלוד יצא לסיור מיוחד בירושלים בעקבות ספרו של גרוסמן

בשבוע שעבר יצאו שלוש הקבוצות של מועדוני הקוראים של הספרייה הציבורית לדורות, לסיור בעקבות הספר ״מישהו לרוץ איתו״ של הסופר דויד גרוסמן בירושלים. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: חברות מועדון הקריאה של הספרייה לדורות בסיור בעקבות הספר 'מישהו לרוץ איתו' בירושלים

הסיור היה הדובדבן שבקצפת אשר סיכם שנה שבה נפגשו חבורה של אנשים אוהבי קריאה מדי חודש בספרייה, שוחחו ביניהם על הספר אותו קראו וחלקו תובנות על חווית הקריאה. 

לאור ההצלחה הרבה של מועדון קוראי הפרוזה והמועדון של הקוראות הרומנטיות, הוחלט בספרייה הציבורית בניהולה של אמיליה קודיש, להמשיך בפעילות שנה נוספת. בתחילת השנה האזרחית החדשה, שנת 2022, ייפגשו בספריה אוהבי הפרוזה אחת לחודש למשך 12 מפגשים, ביום ב׳ בשעה 10:30 למפגש הבוקר או ב – 20:00 למפגש הערב וביום ג׳ ייפגשו הקוראות הרומנטיות בשעה 20:00 למפגש הערב. במהלך כל מפגש שאותו תנחה הסופרת שרית חיים, משתתפי מועדון הקריאה יקבלו ספר מודפס במתנה, מפגש עם סופר וסיור בארץ בעקבות ספר.

רקפת סלע פרץ, אחת ממשתתפות המועדון ומנהלת מח' הכנסות בעיריית לוד: ״אני ממליצה בחום על מועדון הקריאה. החוויות שבשיתוף הקריאה מאירות ומגלות רעיונות חדשים ומחשבות אחרות על הספרים הנהדרים שקראנו. את כל החוויה מעבירה שרית בעניין רב ובידע ראוי לשבח".

מעוניינים להצטרף למועדוני הקריאה? לחצו על הלינקים למטה או שלחו מייל למזכירות הספרייה במייל: library925@gmail.com. 

למועדון הרומנטי >> https://bit.ly/2YNFxqK 

למועדון הפרוזה בבוקר >> https://bit.ly/3ouWE9o

למועדון הפרוזה בערב >> https://bit.ly/3qysox1

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: