יום שני, 17 בינואר 2022, ט"ו שבט ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

תנחומים לנשיא המדינה על פטירת אמו – אורה הרצוג ע"ה

יאיר רביבו: "המנוחה הרצוג (למשפחת אמב"ש), הייתה אשת עשייה, מלח הארץ, אוהבת העם והארץ, תיזכר כמי שהקדישה את חייה למען מימוש החזון הציוני של העם היהודי בארץ ישראל וסייעה רבות לבעלה המנוח חיים הרצוג ז"ל בתפקידיו הציבוריים הרבים".

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: אורה הרצוג ז"ל, הקדישה את חייה למימוש החזון הציוני
ראש העיר לוד – עו"ד יאיר רביבו, שיגר תנחומים לנשיא המדינה ולמשפחת הרצוג לאחר פטירת אם המשפחה. "בשמי, ובשם עיריית לוד ותושבי העיר לוד", כתב רביבו, "אני שולח את תנחומיי לידידי נשיא המדינה יצחק הרצוג ולמשפחת הרצוג כולה, על פטירתה של אם המשפחה אורה הרצוג, אשת ציבור, פעילה ציונית וחברתית, אשת הנשיא השישי ואמו של הנשיא המכהן - יצחק הרצוג שיבדל לחיים טובים וארוכים".
"המנוחה הרצוג (למשפחת אמב"ש), הייתה אשת עשייה, מלח הארץ, אוהבת העם והארץ, תיזכר כמי שהקדישה את חייה למען מימוש החזון הציוני של העם היהודי בארץ ישראל וסייעה רבות לבעלה המנוח חיים הרצוג ז"ל בתפקידיו הציבוריים הרבים".
עוד ציין ראש העיר כי "גב' הרצוג ז"ל הייתה הפנים היפות של מדינת ישראל, וכאחת אשר עסקה רבות בהעצמה וטיפוח המדינה ייסדה את "המועצה לישראל יפה" דרכה דאגה לשפר את תדמיתה ויופייה של המדינה ולטפח את גאוות היחידה של המדינה היפה והמיוחדת שלנו. יהי זכרה ברוך".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: