יום חמישי, 30 ביוני 2022, א' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

לוד אירחה את משחקה החשוב ביותר של נבחרת הנערים של ישראל

אלפי צופים מילאו עד אפס מקום את האצטדיון העירוני בלוד, במשחק הקובע על ההעפלה לרבע הגמר של טורניר היורו לשחקנים עד גיל 17. שחקני נבחרת ישראל פתחו את המשחק היטב והיוו יריב שקול, עד למחצית השנייה בה נכנעו בתוצאה 3:0 לנבחרת גרמניה החזקה. אגף הספורט של עיריית לוד קיבל מחמאות ושבחים על אירוח וניהול מופתיים.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

כזכור, העיר לוד נבחרה להיות בין חמש הערים שמארחות את טורניר היורו היוקרתי לנבחרות עד גיל 17, שמגיע בימים אלו לשלביו האחרונים: רבע גמר, חצי גמר, גמר והמשחקים על הדירוג הסופי. מדובר באחד האירועים הגדולים ביותר שישראל אירחה מאז ומעולם. זהו ללא ספק הישג חשוב והבעת אמון בעיר לוד, בתשתיות הספורט הקיימות בעיר ובמערך הספורט המקצועי שלה.

כ-2,500 צופים, רובם ילדים ובני נוער, רכשו כרטיסים במחיר סמלי של עשרה שקלים, מילאו את האצטדיון העירוני בלוד עד אפס מקום ועודדו בגרון ניחר וללא הפסקה, במשחק שנערך ביום ראשון השבוע, בין נבחרת ישראל לגרמניה החזקה. שחקניו של גדי ברומר החזיקו מעמד במשך 60 דקות, אבל לבסוף נוצחו וירדו למקום השלישי בבית א' של היורו עד גיל 17. יחד עם גרמניה, עלתה לרבע הגמר של הטורניר מבית א' גם נבחרת איטליה.

איתרע המזל, ונבחרת הנערים של ישראל, בהדרכתו של שחקן העבר, גדי ברומר, הוגרלה לבית אחד עם שתי מעצמות כדורגל: גרמניה ואיטליה. הנערים שלנו החלו את הטורניר ברגל ימין, עם ניצחון ענק: 0:3 על לוקסמבורג, אבל הפסידו ביום חמישי 1:0 לאיטליה, במשחק שווה כוחות, וכאמור, הובסו על ידי מוליכת בית א', שהעפילה לרבע הגמר עם מאזן מושלם ופגשה ביום רביעי את צרפת. האיטלקים העפילו יחד עם הגרמנים, בזכות 0:1 קטן על לוקסמבורג ושיחקו ברבע הגמר מול הולנד, שגברה באצטדיון העירוני בלוד על נבחרת בולגריה בתוצאה 3:1.

לנבחרת היו שני מצבים טובים במחצית הראשונה ועוד בעיטה מסוכנת בפתיחת המחצית השנייה, אבל מיד לאחר מכן, בדקה ה-60, הגיע השער הראשון מראשו של נלסון וייפר, שחקנה של מיינץ. סידני רביגר העלה ל-0:2 בדקה ה-64. רביגר השלים כיבוש צמד שערים נאה, שלוש דקות לאחר מכן. בדקה ה-90 עוד נרשמה בעיטה מסוכנת מרגלו של חלוץ הנבחרת, יאן יוסופוב, אך קורת האורחים מנעה מהנבחרת להשיג את שער הכבוד לו הייתה ראויה. בהרכב נבחרת ישראל שיחקו: אופק מליקה, שביט אלגבי, גיא דזנט, אופק בן הרוש, ירין לוי, ינאי אריאל דיסטלפלד, ניב יהושע, יובל קרצו, רועי לוי, יאן יוסופוב, כרם זועבי.

אגף הספורט של עיריית לוד, בראשותו של מאיר אליהו, קיבל מחמאות ושבחים ממארגני הטורניר ומהנבחרות האורחות, על ניהול ואירוח מופתיים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: