יום חמישי, 18 באוגוסט 2022, כ"א אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

חברת חשמל תספק גנרטורים להפסקות החשמל במזרח העיר לוד

כך סוכם בין נציגי הנהלת חברת החשמל להנהלת עיריית לוד, שנפגשו השבוע בלשכת ראש העיר וזאת לאחר הנפילות החוזרות ונשנות של החשמל באזור מזרח העיר – מהן סובלות שכונות גני יער וגני איילון, על אלפי תושביהן.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: נציגי הנהלת חברת החשמל בפגישה עם ראש העיר ומנכ"ל העירייה

בפגישה אותה זימנו ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, ומנכ"ל העירייה – אהרון אטיאס, נכחו גיל יהודה - מנהל מגזר פיתוח בחברת נוגה, מיכאל מאירזון - מנהל מח' הנדסה נפת איילון בחברת חשמל, אלי אילוז - מנהל מרכז ביצוע איילון וישראל צוריאנו – מח' תפעול בנפת איילון.

בפגישה העלה ראש העיר בפני נציגי חברת חשמל את המצוקה הקיימת של התושבים, בעיקר בזמני עומס ולחץ על קווי החשמל – כמו ערבי שבת וחג, בהן סבלו התושבים מהפסקות חשמל, תוך שאינם יכולים להתכונן כראוי לקראת השבת וחג, וכמובן סכנת פיקוח נפש, מאחר וישנם מבוגרים עם חמצן או תינוקות הזקוקים למזון ועוד.

לצד זאת, העלה רביבו את הבעיה הלאומית אותה חשף בתקשורת בהודעה לפיה הפסיק את היתרי הבניה בשכונת נופי בן שמן החדשה, מאחר וחברת חשמל אינה ערוכה לספק חשמל בשנים הקרובות, בהן יינתנו טפסי 4 לדיירים החדשים.

נציגי חברת חשמל הציגו את ההיערכות שלהם להנהלת העירייה והגורמים הרלוונטיים מאגפי העירייה, תוך הבטחה כי בעתיד ייבנו עוד תחנות חשמל חדשות סביב העיר, אחת באזור ניר צבי ואחת בסמוך לאירפורט-סיטי, אשר ייתנו את המענה המתאים לכל דירה חדשה שתיבנה בלוד.

בנוסף, אישרו נציגי חברת חשמל, כי הם יעמידו צוות מיוחד בסופי-שבוע באזור מזרח העיר, בכדי לגלות מהר ככל שניתן את התקלה ולסיימה, זאת לצד גנרטורים גדולים שיזרימו חשמל לשכונות גני יער וגני איילון, במידה והפסקת החשמל תימשך זמן.

בתום הפגישה ראש העיר ביקש לעקוב אחר ההתפתחויות וזימן את נציגי חברת חשמל לפגישת מעקב בעוד כשלושה חודשים.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: