יום שני, 28 בנובמבר 2022, ד' כסלו ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

ועד קהילת חב"ד בלוד ערך סעודת שבע ברכות למשפחת רביבו

ועד קהילת חב"ד בלוד ערך השבוע ביום שלישי, סעודת שבע ברכות חגיגית ומיוחדת לזוג הטרי יעקב וירין רביבו, בנו של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, שהתחתנו השבוע באולמי "נסיה" שבבני ראם, בהשתתפות קהל רב מכל רחבי הארץ, בהם חסידי חב"ד תושבי העיר. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בסעודת ה"שבע ברכות" שאורגנה על ידי חברי ועד קהילת חב"ד שהתקיימה באולם בית הכנסת "צעירי ליובאוויטש" במתחם עמל, כיבדו בהשתתפותם: הרב ברוך בועז יורקוביץ', רבה של הקהילה החרדית בגני איילון, הרב ברוידא, יחד עם ר' אלי דייטש ור' יעקב דיאמנט מעסקני הקהילה החרדית, משגיח הראשי בישיבת תומכי תמימים הרה"ח ר ' מנחם קעניג, מנהל התלמוד תורה וסגנו הרבנים ברק כוכבי והרב מנחם ישעיהו, מנכ"ל עיריית לוד מר אהרון אטיאס, מ"מ ראש העיר מר יוסי הרוש והגב' שירן בוקרה ידידי חב"ד מהנהלת העיר לוד העומדים תמיד לימין ולצורכי הקהילה,  חברי הוועד ובני המשפחה.

הדוברים הרבים בירכו את החתן והכלה ואת המשפחות הנכבדות, ואיחלו לראש העיר ורעייתו נחת מיוצאי חלציהם. הדוברים כולם ציינו והעלו על נס את שיתוף הפעולה הפורה עם ועד הקהילה, מאז הוקם בשנה האחרונה ואת החיבור הייחודי רב השנים שהתבטא בארגון השמחה האישית של ראש העיר.  
כמו"כ השתתף בשמחה, חבר הכנסת הטרי, אחיו של ראש העיר, מר אליהו רביבו שהתחנך ומלווה את קהילת חב"ד מזה שנים רבות. אף הוא הביע את התרגשותו על החיבור הלא שגרתי בין קהילה כה מיוחדת וגדולה לבין ראשי הנהלת העיר לוד.


באירוע הוגשה ארוחה משובחת ומפנקת בטוב טעם ובשפע רב מהקייטרינג הייחודי של חבר קהילת חב"ד בלוד בני ממן "maman's - מבשלים באהבה" שעמד מקרוב ודאג לאורחים הרבים.
הנגן והזמר החסידי ר' אהרהל'ה ליפסקר הפליא בנגינות ושימח את המשתתפים.
לאחר ברכת המזון, הודה ראש העיר למארגנים ואיחל שתמיד יפגשו בשמחות ואירועים משמחים וטובים למען חסידי חב"ד בלוד.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: