יום שני, 06 בפברואר 2023, ט"ו שבט ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך ביקרה במוסדות חינוך בלוד לשיח פתוח עם מנהלי בתיה"ס

מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך, ורדה אופיר, קיימה ביקור עומק במוסדות החינוך בעיריית לוד, כאשר את הסיור פתחה בבית ספר יסודי "גני אביב", בניהולה של איריס עזריה. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך במפגש עם מנהלי ומנהלות בתי הספר בלוד

אל הסיור המקצועי התלוו מ"מ ראש העיר לוד, יוסי הרוש, מנהל אגף החינוך, שלום עזרן, מנהלת מחלקת חינוך יסודי, נחמי זלמנוב, מנהלת פסגה לוד ד״ר שרון רחמים,  וכן גלית חרובי, מפקחת המחוז, גילה חראזי, מפקחת כוללת, חגית בן זוהר, ממונה על קליטת תלמידים עולים חדשים, סדיקה נפאר מפקחת על הייעוץ, אורית שרעבי, מנהלת יחידת הערכה, ורעות ארליך, מפקחת מינהל חברה ונוער.


בשיח פתוח שקיימה מנהלת המחוז עם מנהלי ומנהלות בתי הספר היסודיים והעל יסודיים, עלו האתגרים וההתמודדויות הייחודיות עמם מתמודדים הצוותים. ורדה ציינה כי "המציאות מכתיבה מהי המשימה ההכרחית, הקריטית הנדרשת בזמן נתון. האחריות החינוכית כמנהלים מנהיגים היא להגדיר את המטרות והיעדים הנכונים והמדויקים ביותר להשגת המשימה בצורה המיטבית". 
עוד הוסיפה מנהלת המחוז, כי "הרב גוניות החברתית בלוד מגדירה בבירור את המשימה - אוריינות שפתית כגשר קהילתי-חברתי מקשר. החינוך תפקידו להקנות לבוגר מיומנויות למידה, מתוך תפיסה כנה שהתוכן הוא האמצעי ולא המטרה. יציבות לימודית בתוך מציאות משתנה מייצרת ומקדמת תחושת ביטחון ושייכות. ההצלחה החינוכית בלוד היא למרות ועל אף".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: