יום חמישי, 30 במאי 2024, כ"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

נשות לוד חגגו את יום האישה עם הזמרת יובל דיין

ערב יום ראשון השבוע, היה ערב של עצמה נשית. כ-500 מנשות העיר הגיעו להיכל התרבות העירוני וגדשו אותו עד אפס מקום, כדי לחגוג את יום האישה הבינלאומי.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

                                                                                                                                                                                 הערב המיוחד נפתח בברכתה של רעיית ראש העיר היקרה, יקירה רביבו, שבנאום מיוחד קישרה בין יום האישה לחג הפורים והדגישה את עוצמתה הנשית של אסתר המלכה. את הנאום סיימה יקירה במשפט מלא עצמה: "תלבשי מלכות תהיי מלכה".


חברת המועצה אלוירה קוליחמן ומחזיקת תיק מעמד האישה, ברכה אף היא את המעמד וציינה את מעמדן של הנשים שהולך ומתחזק בזכות מנהיגות ונשים מובילות שקוצרות הצלחה בתחומים רבים ופורצות את תקרת הזכוכית, כפי שהדגישה.
ראש העיר יאיר רביבו שיגר ברכה מצולמת ומסר את תודתו לכל השותפות להפקת הערב המדהים, אשר מופק כבר 9 שנים ברציפות בניצוחן של אפרת אברהם - מנהלת אגף שירות וקהילה ויועצת ראש העיר למעמד האישה, שולי יחיאל – רכזת פורום הנשים העירוני, ובשיתוף חברת המועצה אלוירה קוליחמן, ומנהלת אגף תרבות בעירייה - אורית עופר.


"אני מצדיע לנשות לוד היקרות שחגגו באירוע מלא שמחה ועוצמה נשית ומודה לכן על תרומתכן האדירה לחברה שלנו ולעיר שלנו" ציין ראש העיר, "שמחתי לשלוח ברכה מצולמת ומצאתי הזדמנות נהדרת למסור תודה ענקית לנשים היקרות שלנו על הנתינה האינסופית שלהן, ובמיוחד לרעייתי יקירתי האהובה, יקירה, שבדיוק היום מלאו לנו 22 שנים של אהבה, פירגון ותמיכה".
באיגרת ברכה שפרסם ראש העיר בחשבון הפייסבוק שלו, מסר ראש העיר תודה לנשות לוד "על התרומה שלכן לפסיפס האנושי בעירנו, על הכוח והעוצמה, על החוכמה והשראה שאתן מעניקות לנו ולילדינו. לא בכדי היום מצוין בקרבה לסיפור המגילה – בו מסופר על אסתר המלכה, שכה דאגה לעם ישראל" ציין ראש העיר והוסיף: "משנה לשנה אנו עדים לכך שנשים חזקות ופורצות דרך, משתלבות יותר ויותר בחיי היומיום ותורמות רבות הן במנהיגות והן בהשראה - ברפואה, בהייטק, בכלכלה, בתקשורת, בחינוך והיכן לא. גם אצלנו, בעיריית לוד, ישנן שש נשים טובות המתפקדות בהצלחה כמנהלות אגפים וכן עשרות רבות של נשים איכותיות ומוכשרות בתפקידי מפתח של ניהול מחלקות ומדורים".   

הזמרת יובל דיין סחפה את נשות לוד בהופעה מלאת אמביציה ורגש
קהל הנשים הרב שהגיע לערב הגדול נהנה מכיבוד קל בכניסה ומהופעת ענק של הזמרת יובל דיין, אשר סחפה את נשות לוד בהופעה מלאת אמביציה ורגש, הופעה אשר ללא ספק ממצבת אותה כאחת הזמרות והיוצרות המובילות בתעשיית המוסיקה בישראל.
הערב המיוחד זכה לביקורות נלהבות, קהל הנשים המשיך בתשואות רמות גם דקות ארוכות לאחר שיובל דיין ירדה מהבמה, ובכולן שבחים על הערב המושקע והמהנה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: