יום שישי, 08 בדצמבר 2023, כ"ה כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

חיבור בין דורי: בני נוער למען בני הגיל השלישי עם מחשבה טובה ביום המעשים הטובים בלוד!

משתתפת בסדנא בסוף הפעילות אמרה :"הסדנה כל כך תרמה לי ומצאה חן בעיני, שאני מתכוונת להכין לכל משפחתי ספר מתכונים דיגיטלי. תודה לנוער ולמחשבה טובה על המעשים הטובים."

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

עמותת "מחשבה טובה" יצאה לשטח בשיתוף מחלקת מתנדבים באגף לשילוב חברתי, בעיריית לוד, ביום המעשים הטובים ויזמה פעילות ייחודית שנערכה השבוע, במסגרת אירועי יום המעשים הטובים בלוד.

סדנת עיצוב ספר מתכונים לגיל השלישי, ביחד עם בני נוער, בוגרים של קורסים במחשבה טובה, תלמידי הישיבה התיכונית "צביה אלישיב" ועוזרי הדרכה שלימדו את בני הגיל השלישי כלים טכנולוגיים חדשים. 

המפגש המיוחד יצר חיבור בין דורי מקסים והתלמידים "הצעירים" מאד התרגשו והתעמקו בלמידה המשותפת ובני הנוער שהתנדבו ביקשו להמשיך ולהתנדב בפעילויות העמותה בלוד.

משתתפת בסדנא בסוף הפעילות אמרה :"הסדנה כל כך תרמה לי ומצאה חן בעיני, שאני מתכוונת להכין לכל משפחתי ספר מתכונים דיגיטלי. תודה לנוער ולמחשבה טובה על המעשים הטובים."

מנהלת המרכז של עמותת מחשבה טובה בלוד, הדס בוקע, ציינה: "היה מרגש מאוד לראות את הנערים שהגיעו להתנדב יחד עם בני הגיל השלישי ולראות את החיבור הבין דורי בעיר לוד. המשתתפים בפעילות בני הגיל השלישי, הביעו סקרנות רבה וביקשו להמשיך ולהגיע למפגשים נוספים ללמוד ולהרחיב אופקים. תודה לעיריית לוד ולמתנדבים של מחלקת שיוויון חברתי בעיריית לוד על התמיכה והסיוע בקיום הפעילות.

עמותת מחשבה טובה פועלת במרכז טכנולוגי בעיר לוד במשך שנים רבות ומעבירה קורסים ותוכניות ייחודיות לילדים ובני נוער שרוכשים ידע וכלים טכנולוגיים מתקדמים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: