יום שני, 22 באפריל 2024, י"ד ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

מאות אירועים בלוד לרגל יום המעשים הטובים 2023

 השבוע ביום שלישי, לוד לבשה אור של אהבת חינם לרגל 'יום המעשים הטובים' – אירוע בו לוקחים חלק ומשתתפים בפעילות המבורכת מכל גווני האוכלוסייה - אלפי תושבים, עובדי העירייה, תלמידי מוסדות החינוך, בני נוער, חברי עמותות, ארגונים, חיילים, סטודנטים ומתנדבים, שחוגגים יחד את רוח הנתינה ועשיית הטוב. יום זה נחשב כיום שכולו עזרה ורצון טוב והשנה, יום המעשים הטובים בכל הארץ וכן בלוד נחגג בסימן "עושים טוב ביחד".

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

ברחבי העיר לוד נערכו עשרות פעילויות ואירועים למרות מזג האוויר החורפי שפקד את הארץ בימים אלו. בין המיזמים הנפלאים שחיממו את הלבבות, היו: חלוקת כריכים ע"י אגף לשילוב חברתי, שמחה לילדי הגנים עם בובות והפתעות, צביעה וטיפוח הגינה בשלוחת שכונת הרכבת של המחלקה לקידום נוער, משחקי טניס שולחן בין מרכז יום לקשיש ותלמידי תיכון אורט, פינוקים לילדים עם צרכים מיוחדים, שיפוץ דירה למעוטי יכולת בשיתוף פעולה של כיבוי אש ומשטרת לוד, שתילה ושיפור חזות בית הספר לוי אשכול, חלוקת מארזים ע"י צוות 'להב 433' וצוות הרווחה בבית הספר 'רימון' לחינוך מיוחד, תעודות הוקרה וארוחת בוקר מפנקת מבנות 'נעם נהורא' לשוטרי לוד, איסוף מוצרי מזון לטובת נזקקים, שיפוץ וצביעת בתים של קשישים וניצולי שואה, שיפוץ וניקיון גני שעשועים ועוד. 


בין המשתתפים הפעילים ביום המעשים הטובים, לקחו חלק ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס ובכירי העירייה, שסיירו במוקדי הפעילויות השונים ודרבנו את הציבור לעשות עוד מעשה טוב כדי לחבר את העם ולגשר בין לבבות הציבור הישראלי. 


על היום העמוס בפעילות המבורכת עמלה חודשים ארוכים עליזה שקד - מנהלת היחידה להתנדבות בעיריית לוד, אשר משקיעה רבות בתכניות ובאירועי היום, ואף הובילה בהצלחה רבה את היום המיוחד הזה. שקד, מתוך חיוך של שביעות רצון על ההישגים, מסרה את תודתה לראש העיר ולהנהלת העיר, לתושבים ולמתנדבים, וכן לעובדי העירייה ולכל מי שלקח חלק בעשיית טוב – כדי לשנות את העולם  לטוב יותר.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: