יום שלישי, 25 ביוני 2024, י"ט סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

סניף "אקים לוד-שוהם" ציין את סיום שנת הפעילות תשפ"ג במסיבת זומבה אדירה

כ- 200 חברים וחברות הנהנים במסגרות חברתיות מיוחדות לבעלי צרכים מיוחדים בלוד, חגגו אתמול (שלישי) בערב את סיום שנת הפעילות תשפ"ג, במתנ"ס גני אביב ע"ש אריק איינשטיין, כאשר על הבמה ניצח על המסיבה הדי-ג'יי אילן שמשוני מגני אביב בלוד. זו השנה הרביעית שהסניף מקיים את המסיבה המיוחדת לציון סיום שנת הפעילות, פרט למסיבה הזו, מתקיימות עוד שתי מסיבות בפורים ובחורף.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: משמאל, עינת בראל-נציגת אקים בלוד, ירדנה אלון, נעומי טוויל, בני שפר וראש העיר יאיר רביבו.

200 החברים והחברות המתחנכים במוסדות אקים בלוד: מע"ש, מעון אביב, מגשימים חלום, מעון עמית, מעון שיקום חברתי, ואקים אפוטרופסות.

האירוע החגיגי החל בארוחת ערב כיד המלך, שהוכנה ע"י חברת תמ"מ, בלובי הענק של המתנ"ס. אחרי הארוחה הטעימה, האולם הגדול קלט לתוכו את 200 החברים והחברות יחד עם חברי הנהלת סניף "אקים לוד-שוהם", לצלילי המוסיקה הנהדרת שהושמעה ע"י הדי-ג'יי אילן שמשוני.

ג'אק שיטרית שהצטרף להנהלת הסניף לפני כשנה, הנחה את האירוע ובפתח דבריו קרא את השיר "סוף זה תמיד התחלה.." של לאה נאור.

ג'אק הודה לראש העיר יאיר רביבו שהקדים להגיע לאירוע כדי לברך את חברי אקים המתחנכים במוסדות בלוד, ראש העיר הודה למתנדבים ולעובדים העושים עבודת קודש בכל ימות השנה עם בעלי הצרכים המיוחדים. כמו כן ציין לשבח את חברי ההנהלה של סניף אקים ואת מי שעומד בראאש המפעל החשוב הזה, מר בני שפר. ראש העיר איחל שנה טובה ומוצלחת לכולם והודה בחמימות גם למנהלת המתנ"ס הגב' ירדנה אלון על הכנסת האורחים שלה זכו כל באי האירוע.

בני שפר, אשר מסמיק כל אימת שמצרפים את התואר שבו זכה בזכות, יו"ר הנהלת סניף "אקים לוד-שוהם", בירך את הקהל הרב וסיכם במשפטים קצרים את הפעילויות הרבות שקיים הסניף למען כל בעלי הצרכים המיוחדים הסמוכים לשולחן אקים. כגון: קייטנה לילדים מבתי הספר: רימון ודקל, קייצת לבוגרים, חלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות, הקמת סדנת תיאטרון "אקים לוד-שוהם" בשיתוף תיאטרון אורנה פורת ועעתיד תיכון למדעים בלוד, חלוקת מארזים בפורים וברמאדן ועוד פעילויות נוספות.

גב' מירב ריפטין-מנהלת מע"ש לוד, וגב' בלוך ממעון אביב בלוד, ברכו את המעמד ואיחלו לכולם שנה טובה ומתוקה, והודו להנהלת הסניף על פועלה הרב והמסור לכל הקהילה של אקים. 

מנכ"לית "אקים ישראל" רוקדת עם חברה מ"אקים לוד-שוהם".

את מסכת הברכות נעלה הגב' סיגל פרץ יהלומי-מנכ"לית אקים ישראל, אשר גמרה את ההלל על הסניף המקומי, אשר בולט באופן ניכר בזכות פועלו הרב והמדהים למען האוכלוסיה הנצרכת לשירותי אקים. סיגל איחלה שנה טובה ומתוקה עם הרבה אהבה.

עזרא אגרוקר, בני שפר והמתנדב הסידרתי איציק אלימלך

ג'אק הודה לחבריו להנהלה, למנכלית אקים ישראל- הגב' סיגל פרץ יהלומי, לגב' עינת בראל מאקים ישראל המלווה את הנהלת הסניף המקומי וכמובן גם למנהלת המתנ"ס הגב' ירדנה אלון, ולעזרא אגרוקר, הגזבר האדיב והמעולה של סניף "אקים לו-שוהם".

אחרי הברכות החלה מסיבת ריקודים שמחה וחגיגית עם מדריכת הזומבה מירי עסיס, ללא הפסקה בשיתוף הד-ג'יי המדהים אילן שמשוני.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: