יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

דרמה בליכוד: גיל חדד חזר הביתה. ראש העיר יאיר רביבו: "אין תחליף לאחדות!".

ממש ברגעיה האחרונים של השנה, הליכוד בלוד מביא עימו בשורה לשנה החדשה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

הליכוד בלוד מבשר בשורה מאחדת לשנה החדשה!

ממש ברגעיה האחרונים של השנה, הליכוד בלוד מביא עימו בשורה לשנה החדשה. במגעים חשאים שהתנהלו בימים האחרונים, בתיווכם של בכירים במערכת הפוליטית הארצית, הושגה הבנה שסללה את הדרך של גיל חדד הביתה לליכוד. חדד ימוקם במקום השישי ברשימת הליכוד. ראש העיר יאיר רביבו: "אני שמח לבשר שחברי וסגני גיל חדד, מנהיג ושותף בכיר לעשייה והתנופה של לוד, שליח ציבור אהוב ומוערך ממשיך איתנו יד ביד לעוד חמש שנים טובות. כל נבחרת הליכוד יחד למען העיר, יחד למען הלודאים. חזרנו להיות שלמים."

הבשורות הטובות רשומות על שמו של עמרי סער, ראש מטה הליכוד האנרגטי, שיזם ודחף, עד לתוצאה שכולנו רצינו בה. גיל חדד, מסר לכתבנו שהוא שמח שיושרו ההדורים: "בית לא עוזבים ובטח לא את הליכוד. בפוליטיקה יש עליות וירידות. את הירידה התלולה צלחתי ואני, כאיש מאמין, יודע שהכל לטובה. עכשיו אני בעלייה ואני שמח שנכנס לשנה החדשה בסימן אחדות". 


בפוסט שהוציא ראש העיר יאיר רביבו, הוא הודה לשושבין, עומרי סער שדחף ולא הירפה עד לתוצאה המיוחלת: "תודה לעומרי סער על גילוי מנהיגות חברתית ציבורית ברגעים הכי חשובים ללוד .תודה מיוחדת לשר החוץ אלי כהן על המעורבות שלו במשא ומתן ועל דחיפתו הפעילה לאחדות. בע"ה, נעשה ונצליח לניצחון הליכוד במועצה ובראשות העיר", סיכם רביבו.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: