יום חמישי, 13 ביוני 2024, ז' סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

חיזוק משמעותי לרביבו ולחזון לוד בטוחה ומתחדשת: "לוד שלנו" תומכת בעו"ד יאיר רביבו לראשות העיר לוד

"לוד שלנו", רשימתם של הדר מילר ורפאל יקותיאל, שסימנה ר', הכריזה על תמיכתה בעו"ד יאיר רביבו לראשות העיר לוד. זאת לאור פעילותו הנחושה של רביבו כנגד האלימות והירי הבלתי פוסק בעיר, ולאור עבודתם המשותפת והפורייה של רביבו ורפאל יקותיאל בקדנציה היוצאת, בעיקר בכל הקשור לתיק ההתחדשות העירונית, עליו מופקד יקותיאל. תחום שקיבל תנופה אדירה בקדנציה האחרונה. גם בזכות עבודתו של יקותיאל, נחשבת לוד לעיר המובילה את ישראל בהתחדשות העירונית.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

ראשי רשימת "לוד שלנו" - רשימתם של הדר מילר ורפאל יקותיאל, הכריזו על תמיכתם בעו"ד יאיר רביבו, לראשות העיר לוד. זאת לאור פעילותו הנחושה והאמיצה של רביבו כנגד האלימות והירי ברחובות. הצהרת התמיכה בראש העיר המכהן, עו"ד יאיר רביבו, מחזקת את ידיו לקראת הבחירות הקרובות. גורמי מקצוע מעריכים, כי שיתוף הפעולה בין הרשימה של מילר, יקותיאל ועו"ד יולין לראש העיר רביבו, יביא לשיפור משמעותי בביטחון האישי של תושבי לוד, בעלייה ברמת החינוך בעיר ובתנופה נוספת להתחדשות העירונית, שכבר החלה בכל חלקי העיר לוד

סחף של תמיכה. ראש העיר עו"ד יאיר רביבו.

"לוד שלנו", רשימתם של הדר מילר ורפאל יקותיאל, שסימנה ר', הכריזה על תמיכתה בעו"ד יאיר רביבו לראשות העיר לוד. זאת לאור פעילותו הנחושה של רביבו כנגד האלימות והירי הבלתי פוסק בעיר, ולאור עבודתם המשותפת והפורייה של רביבו ורפאל יקותיאל בקדנציה היוצאת, בעיקר בכל הקשור לתיק ההתחדשות העירונית, עליו מופקד יקותיאל. תחום שקיבל תנופה אדירה בקדנציה האחרונה. גם בזכות עבודתו של יקותיאל, נחשבת לוד לעיר המובילה את ישראל בהתחדשות העירונית.

את רשימת "לוד שלנו", מובילה אשת התקשורת הדר מילר, שהפכה לדוברת הקשוחה והבלתי רשמית של העיר לוד באולפני הטלוויזיה. רפאל יקותיאל, המכהן כיום כמשנה לראש העיר, הותיר חותם בל יימחה בפעילות המרשימה והאינטנסיבית שלו במהלך הקדנציה הקודמת, בעיקר בתחום הבנייה וההתחדשות העירונית. לצמד האדיר הזה הצטרפה לאחרונה עורכת הדין המוכשרת אנה יולין, תושבת שכונת גני אביב. יחד, הם עומדים להפוך לכוח אדיר במועצת העיר הקרובה

הדר מילר

תמיכת "לוד שלנו" מגיעה, בצל הפרסומים על התחזקות הרשימה, לאחר הצטרפותן של אשת התקשורת, הדר מילר, ועו"ד אנה יולין למשנה לראש העיר, רפאל יקותיאל. מאמרים רבים שהתפרסמו לאחרונה, מגובים בסקרי דעת קהל, מצביעים על כך שגוברת התמיכה של תושבי לוד, בעיקר אלו בעלי זיקה ציונית, ברשימתם של הדר מילר ורפאל יקותיאל. על פי כל סקרי דעת הקהל, מקבלת רשימת "לוד שלנו", הרצה למועצת העיר, בין שלושה לארבעה מנדטים.

הצטרפותה של אשת התקשורת הדר מילר לרשימתו של רפאל יקותיאל מכה גלים וגורמת לסחף הולך וגובר, המאחד מאחורי הרשימה כמעט את כל הכוחות הערכיים והציוניים בעיר לוד. יותר ויותר תושבים מביעים תמיכה ברשימת "לוד שלנו" בראשות הדר מילר, שסימנה ר', הרשימה היחידה שמבטיחה לשים את הביטחון, החינוך וההתחדשות העירונית בראש סדר העדיפויות של העיר לוד.

אין ספק שתמיכתם הבלתי מסויגת של ראשי רשימת "לוד שלנו" בראש העיר המכהן, יאיר רביבו, מחזקת את סיכוייו ומעמדו בבחירות הקרובות. "זאת עדות למחויבות המשותפת של ראשי הרשימה ללוד בטוחה, משגשגת ומתחדשת יותר. כאשר העיר מביטה לעבר העתיד, נראה כי האנשים המסורים האלה וחזונם, הם המפתח להתמודדות עם האתגרים העומדים בפני לוד, ולהבטחת מחר טוב יותר לכל תושבי העיר."

כולנו זוכרים עדיין את האירועים הטראומתיים שעברו על תושבי העיר לוד במהומות שהתרחשו בחודש מאי 2021, בעקבות מבצע "שומר החומות". באותם ימים, נדמה היה שהעיר נותרה יתומה, ללא אם ואב. לא היה מי שיענה לקריאות המצוקה של התושבים שהותקפו מכל עבר. באותם ימים, הייתה זאת אשת התקשורת, הדר מילר, שעברה מאולפן לאולפן. באומץ לב נדיר וראוי לציון, ברהיטות, בחכמה ובסבלנות אין קץ, ייצגה מילר את שכניה לעיר בזמן אמת, הציגה את מצוקתם ושימשה להם לפה. מאז המהומות, הפכה הדר מילר לדוברת הקשוחה והבלתי רשמית של העיר לוד באולפני הטלוויזיה.

רפאל יקותיאל, המשמש כיום כמשנה לראש העיר, עשה קדנציה מרשימה ואינטנסיבית בקדנציה האחרונה, בעיקר בכל הקשור לנושא הבינוי וההתחדשות העירונית. אליהם הצטרפה לאחרונה עורכת הדין המצליחה אנה יולין, תושבת שכונת גני אביב. יחד הם הולכים להוות כוח משמעותי במועצת העיר הבאה. אין ספק, שהצהרת התמיכה בראש העיר המכהן, עו"ד יאיר רביבו, מחזקת את ידיו לקראת הבחירות הקרובות. גורמי מקצוע מעריכים, כי שיתוף הפעולה בין הרשימה של מילר, יקותיאל ועו"ד יולין לראש העיר רביבו, יביא לשיפור משמעותי בביטחון האישי של תושבי לוד, בעלייה ברמת החינוך בעיר ובתנופה נוספת להתחדשות העירונית, שכבר החלה בכל חלקי העיר, לאחר קדנציה מוצלחת של רפאל יקותיאל, שמחזיק בתיק ההתחדשות העירונית.

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: