יום שלישי, 05 במרץ 2024, כ"ה אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

ברגשות מעורבים: לוד נפרדת מסנ"צ ששי שלמה שקודם בדרגה ובתפקיד ויפקד על יחידת יואב המקצועית

לוד נפרדת מאחד ממפקדי תחנת משטרת לוד הטובים ביותר שידעה העיר, מפקד שהיה מחובר ללוד ולתושביה בכל מאודו, במסירות ובנחישות, ועם המון רגישות ואנושיות, סגן-ניצב ששי שלמה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: בנחישות, במסירות ועם המון רגישות ואנושיות, ששי שלמה ויאיר רביבו

סנ"צ ששי שלמה, שהתמנה לפני כשנתיים לתפקיד מפקד תחנת משטרת לוד, ומאז כניסתו השליט חוק וסדר בעיר והוביל את משטרת לוד להיות עם הפנים לקהילה כמשטרה ערכית שפעלה כל העת לחיזוק איתנות שלטון החוק והמשילות בעיר, התבשר בימים אלו, כי הוא קודם בדרגתו לתפקיד נציב משנה וייכנס לאחד התפקידים החשובים במשטרת ישראל - מפקד יחידת יואב היוקרתית. הנחשב לאחד התפקידים החשובים במשטרת ישראל.

יחידת יואב מונה כ-200 לוחמים מהמקצועניים של משטרת ישראל והוקמה כדי להגביר את המשילות בנגב בכל הקשור להפרות סדר, אירועים בטחוניים ושמירת מקרקעין. לוחמיה היו כח המגן הראשון באירועים הקשים של ה7/10 בשמחת תורה.

ששי שלמה זכה בתפקיד מבין קרוב ל-100 מועמדים, הודות להצטיינותו בתפקיד בלוד, בו הוכיח מקצועיות, נחישות והקרבה יוצאי דופן לצד היותו אדם נפלא המחובר לקהילה, לקבוצות התושבים בוואטסאפ, ולמענה זמין ושירותי.

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, שיבח את ידידו האישי, אשר פעל יחד עמו מסביב לשעון, לילות כימים כאשר התמודדו יחד עם אתגרים מורכבים תוך שהמפקד פועל בצניעות ובשקט שכה אפיינו אותו, אך בנחישות, במשימתיות, בהקרבה ובמקצועיות רבה. "אני שמח ונרגש, ועם תחושות מעורבות על הפרידה מקצין וג'נטלמן נדיר, על קידומו של ששי לדרגת נצ"מ. אין ספק שששי זכה בתפקיד מבין קרוב ל-100 מועמדים הודות להצטיינותו בתפקיד בלוד, בו הוכיח מקצועיות, נחישות והקרבה יוצאי דופן לצד היותו אדם נפלא המחובר לקהילה, לקבוצות התושבים בוואטסאפ, ולמענה זמין ושירותי. ששי הוא קצין מסור ומוערך שימשיך לעשות חיל בתפקידו החדש ובעתיד המזהיר שצפוי לו בפיקוד הבכיר של משטרת ישראל. אני מצדיע ושולח לששי איחולי הצלחה ותודה ענקית מעומק הלב, בשמי ובשם נבחרי העיר, מנהלי העירייה ועובדיה, על שנים של עבודה ועשייה משותפת במשימת חיזוק הביטחון האישי של תושבי לוד לאכיפת החוק והסדר בעיר".

רביבו עדכן את תושבי לוד כי הוא שוחח עם מפקד המחוז – ניצב אבי ביטון והבטיח, כי יחד עמו ידאג לבחור ללוד מפקד תחנת משטרה בשיעור קומה של ששי, תוך מאמצים אל מול השר לביטחון לאומי, במאמץ שהדרגה בעיר תהיה גבוהה יותר - של ניצב משנה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: