יום שלישי, 25 ביוני 2024, י"ט סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

נגני תזמורת הבוגרים של לוד השתתפו בהפקת "קונצרט המולדת" בקיסריה להחזרת החטופים

פרוייקט מיוחד בו השתתפו 1,000 מוזיקאים ונגנים מכל רחבי הארץ, באמפיתאטרון קיסריה, וערכו יחד את "קונצרט מולדת למען החזרת החטופים" - הקונצרט הגדול ביותר שנערך אי פעם בישראל - כולו בהתנדבות - ומטרתו לזעוק אל העולם ולשלוח תפילה המונית כדי להשיב את החטופים.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: מטלון וחלק מחברי התזמורת מלוד באמפי בקיסריה. שותפים בפרויקט לאומי

1,000 מוזיקאים ונגנים מכל רחבי הארץ, התאספו באמפיתאטרון קיסריה וערכו יחד את "קונצרט מולדת למען החזרת החטופים" - הקונצרט הגדול ביותר שנערך אי פעם בישראל - כולו בהתנדבות - ומטרתו לזעוק אל העולם ולשלוח תפילה המונית כדי להשיב את החטופים.

בתמונה: חיוך משולב בעצב. כ-1,000 נגנים שרו להחזרת החטופים מעזה

האירוע התקיים בהשתתפות בני משפחות החטופים. השיר "הביתה" אותו שרו בקונצרט בוצע לראשונה בשנת 1983 על ידי הזמרת ירדנה ארזי בעיצומה של מלחמת לבנון הראשונה. הופעתה של ארזי לוותה בכמה תקריות בהן נשקפה סכנה ממשית לחייה, ובשובה לישראל סיפרה על המסע המטלטל בלבנון.

בין המשתתפים היו 17 נגני תזמורת הבוגרים של לוד והמאסטרו מני מטלון. "החוויה הייתה מרגשת מאחר והקליפ צולם בנוכחותם של חלק מבני משפחות החטופים", אמרו נגני התזמורת מלוד. "כשהמשפחות נכנסו לאמפי, כולם עמדו על הרגליים ומחאו להן כפיים במשך דקות ארוכות. היו שם עוצמות שקשה לתאר במילים, וההדים כבר הגיעו אל מעבר לים", אמרה מפיקת האירוע.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: