יום שני, 22 באפריל 2024, י"ד ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

2 בשורות משמחות לתושבי לוד: תוקם שכונה צבאית וקניון חדש

הבוקר התבשרנו בשתי חדשות משמחות לעיר לוד ולתושביה: תוקם שכונה צבאית לאנשי כוחות הצבא בשיתוף עם חברת אאורה ישראל, ולאחר שלושים שנה, יוקם קניון חדש בעיר לוד.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה הראשונה השכונה הצבאית הראשונה בלוד. קרדיט פיסבוק של ראש העיר יאיר רביבו. השימוש בתמונה לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים

הבוקר התבשרו תושבי העיר לוד בשתי בשורות משמחות וחדשות:

לאפליקציית רמלודנט נודע כי מינהלת המגורים בצה"ל הגיעה להסכם עם עיריית לוד ועם חברת אאורה ישראל ששרכשה מגרשים בעיר לוד, וממנפת אותם להקמת שכונה צבאית בעיר בעבור כוחות הביטחון. עוד נודע למערכת, כי ההסכם כבר נחתם ובהמשך ייחתם עם "קרנות השוטרים" ו"בהצדעה" למען אנשי כוחות הביטחון אשר משרתים בזמן הזה במלחמה ובמשך כל השנה. מדובר על אוכלוסייה איכותית שתתרום לחוסנה של העיר לוד. בדיון שהתקיים הבוקר עם סא"ל הילה אקשטיין- ראש מינהלת המגורים של צה"ל ומנכ"ל חברת אאורה יעקב אטרקצ'י וצוותו, עולה כי הפרויקט ייצא לדרך עוד השנה. השכונה תוקם במרכז העיר בפינת הרחובות החשמונאים, הרצל וכצנלסון.
 

בנוסף, לראשונה מזה 30 שנה, יוקם קניון ראשון בעיר. לדברי ראש העיר מר יאיר רביבו: "הקמת קניון הינו חלום מרגש שאני ואתם מחכים לו שנים.. קניון "אאורה סנטר" ייבנה במתחם שה"ל (ליד אושר עד) שנרכש על ידי חברת אאורה והיא תקים במקום שכונת מגורים יוקרתית וגולת הכותרת תהיה, "קניון עם 45 חנויות שכולן ממותגות, בתי קפה, חנויות אופנה וביגוד, חנות ספרים, רשתות מזון מהיר ועוד", וזאת כמובן בנוסף למה שכבר בישרנו בעבר שקניון לוד סנטר הוותיק אושר לפינוי בינוי וייבנה מחדש. לוד מממשת את הפוטנציאל האדיר שלה גם בפיתוח מתחמי מגורים מודרניים וגם בקידום המסחר ומרכזי קניות חדשים וממותגים בעיר. שני הפרויקטים של שכונה צבאית והקמת הקניון, כבר עברו אישור תב"ע והיתרי הבנייה יוצאו בחודשים הקרובים."

 בתמונה: הקניון הממותג שייבנה במתחם שה"ל. קרדיט פיסבוק של ראש העיר יאיר רביבו. השימוש בתמונה לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: