יום חמישי, 30 במאי 2024, כ"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

מנכ"ל משרד החינוך ביקר בלוד והתרשם מהעשייה החינוכית הטובה בעיר

מנכ"ל משרד החינוך - מאיר שמעוני ומנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך - ורדה אופיר, ערכו השבוע ביקור במוסדות חינוך בעיר לוד, בהשתתפות ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, סגנו וממונה תיק החינוך - בני סיתאלכיל, ונבחרת מכובדים ממשרד החינוך והרשות המקומית שבליבת העשייה החינוכית בעירייה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: ראש העיר מקבל את מנהלת המחוז ומנכל משרד החינוך בלוד

הביקור החל בבית ספר חמ"ד 'נועם המאירי' בנות בניהולה של שלומית בלפר ומשם המשיכה המשלחת לכפר הסטודנטים איילים לוד. את סיום הביקור המשלחת חתמה בתיכון דרכא ע"ש מקסים לוי ז"ל, בניהולה של ליטל לוי.

מנכ"ל המשרד - מאיר שמעוני שהתרשם מהסיור, ציין כי "החינוך עבור תלמידי לוד הוא אמצעי והזדמנות לבחור בעתיד טוב יותר. התרשמתי מעשייה חינוכית במציאות מאתגרת ותפיסת הפדגוגיה בצורתה הרחבה וההוליסטית". מנהלת מחוז - ורדה אופיר הוסיפה, כי "החינוך בלוד הוא נכס לאומי, בסיס לחברה מתפקדת, לחוסן אישי, קהילתי ומדיני".

סגן ראש העיר - בני סיתאלכיל הממונה על החינוך, אמר לאחר הביקור של המשלחת, כי הוא "שמח לפתוח בחודש הראשון לכניסתי לתפקיד המאתגר והחשוב – בו אני רואה את חינוך ילדי לוד בראש, כאשר כולם הם בני ובנותיי ללא שום הבדל, בסיור של מנכ"ל משרד החינוך. בקדנציה הקרובה נעבוד בע"ה קשה בכדי לשמור ולקדם את החינוך בלוד ברמה גבוהה ואיכותית".

ראש העיר - עו"ד יאיר רביבו שיבח את שיתוף הפעולה המעולה לאורך השנים עם מחוז מרכז וצוות הפיקוח העירוני. "אני מודה למנכ"ל משרד החינוך מאיר שמעוני על ביקורו החשוב בלוד. הישגי החינוך בלוד בשנים האחרונות, מביאים לביטוי עבודה ראויה לשבח, נחישות וחדשנות, התמדה ועמידה ביעדים ובאתגרי החינוך, תוך מתן הזדמנות שווה לכל גווני האוכלוסייה, יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, ותוך השקעה יוצאת דופן ומאמץ משותף של כל הגורמים בעיר שנמצאים בלב העשייה החינוכית".


בתמונה: דואגים להמשך חינוך טוב בלוד. נציגי משרד החינוך ועיריית לוד במפגש השבוע

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
מדברים רק על ערבים!!!
הרב שמעון הצדיק | 09:19   24.04.24
1
מדברים רק על ערבים!!!
הרב שמעון הצדיק | 09:19   24.04.24