יום רביעי, 04 באוקטובר 2023, י"ט תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

בואו לבקר במוזיאון הפסיפס בלוד, ללא דמי כניסה! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בואו לבקר במוזיאון הפסיפס בלוד, ללא דמי כניסה!

מעבר לתצוגת הפסיפס המרהיב בן 1700 השנים, המוזיאון יציג את תערוכת "זיכרון חומרי", של בוגרי ובוגרות שנקר, העוסקת בייצוג, פרשנות ושימור של זיכרון בחומר, צבע וצורה. מוזיאון הפסיפס בלוד ממשיך להיות פתוח חינם היום 4.10 ומחר 5.10  ויארח את תערוכת "זיכרון חומרי", של בוגרי ובוגרות שנקר.

החזית החרדית המאוחדת הכריזה על תמיכה  ביאיר רביבו לראשות העיר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

החזית החרדית המאוחדת הכריזה על תמיכה ביאיר רביבו לראשות העיר

אמש, (חמישי) אחרי מו"מ דיסקרטי עם בכירי ש"ס ונציגי החרדים, ראש העיר לוד, יאיר רביבו, קיבל את תמיכתם ובכך הוא מציג חזית אחידה של תמיכה מקיר אל קיר, בנוסף לתמיכה קודמת של כל סיעות הקואליציה - הציונות הדתית, לוד ביתנו ולוד שלנו. ח"כ אריה דרעי: "ר' יאיר רביבו הוא בן תורה והוא שותף יקר שלנו".

"לוד שלנו" מקבלת מנדט נוסף בסקרי דעת קהל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"לוד שלנו" מקבלת מנדט נוסף בסקרי דעת קהל

כזכור, הצטרפותה של אשת התקשורת הדר מילר לרשימתו של רפאל יקותיאל, גרמה לסחף הולך וגובר של תושבים מהמגזר הציוני לאומי בלוד, התומכים ברשימה. הצהרת התמיכה של מנהיגי "לוד שלנו" בראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, והצטרפותה של עו"ד אנה יולין לרשימה, גרמו לכך שתושבים רבים נוספים מביעים תמיכה ברשימת "לוד שלנו" בראשות הדר מילר.

ניידת המשאלות של המשטרה הגשימה חלום לאריאל, ילד מיוחד בן 6 מלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ניידת המשאלות של המשטרה הגשימה חלום לאריאל, ילד מיוחד בן 6 מלוד

מפקד מחוז מרכז ניצב אבי ביטון נפגש אתמול (רביעי) עם אריאל, ילד מיוחד בן 6 מלוד, החולם להיות שוטר, כאשר ניידת המשאלות של משטרת ישראל ערכה  עבורו יום גדוש בחוויות בגזרת המחוז. אריאל, הודה בהתרגשות לשוטרים ואמר כי הוא אוהב את המשטרה וחלומו להיות שוטר.

לקראת חג תשרי, ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, מציג:  אחדות ברוח חג הסוכות - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

לקראת חג תשרי, ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, מציג: אחדות ברוח חג הסוכות

לאור הצלחותיו הרבות בשנים האחרונות, בעיקר בנושא פיתוחה של העיר לוד, ונוכח עמידתו העיקשת להבטחת הביטחון האישי של תושבי העיר, רוב המפלגות הרצות למועצת העיר הביעו תמיכה גורפת וחסרת סייגים במנהיגותו של ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, שקורא לאחדות ברוח חג הסוכות. מאת: אמרי יוגב

המשטרה סיכלה הבוקר פיגוע פלילי בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

המשטרה סיכלה הבוקר פיגוע פלילי בלוד

מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי ביטון הדגיש כי: "היום סיכלנו אסון נוסף במגזר הערבי ומנענו פיגוע פלילי בלב שכונת מגורים בלוד, שעלול היה לגבות חייהם של חפים מפשע. חשיפת המטען ע"י כח משימה מיוחד שאנו מפעילים לאורך תקופה בערים רמלה ולוד, לסיכול הפשיעה האלימה ברחוב הערבי, הוכיח שוב את מקצועיות ונחישות השוטרים בשמירה על בטחון כלל הציבור. מלאכתנו באירוע החמור היום תסתיים רק כאשר נשים את היד על המבצעים ונביא לכליאתם אחר סורג ובריח."

מצביעים א בפתק הלבן עבור "לוד של כולנו" כי לוד היא גם העיר שלך!!! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מצביעים א בפתק הלבן עבור "לוד של כולנו" כי לוד היא גם העיר שלך!!!

למה כדאי להצביע עבור הרשימה "לוד של כולנו" באמצעות הפתק הלבן שעליו מתנוססת האות א ? כל התשובות כאן בהמשך בתוך הכתבה וכמובן גם בכותרת כאן למעלה! חברי לרשימה "לוד של כולנו" ואנוכי, מברכים את תושבי לוד ואת כל בית ישראל בברכת חג סוכות שמח ובטוח, וגמר חתימה טובה!