יום שבת, 03 ביוני 2023, י"ד סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

נשף אביב אדיר נחגג אתמול (חמישי) ב"עתיד תיכון למנהיגות קהילתית" בלוד!!! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

נשף אביב אדיר נחגג אתמול (חמישי) ב"עתיד תיכון למנהיגות קהילתית" בלוד!!!

גם השנה התארחו חברי סניף "אקים לוד-שוהם" מ"מעון אביב" וממע"ש לוד,  שהצטרפו לחגיגה והפעם גם הציגו מספר קטעים שיעלו ברחבי הארץ עם מועדון התיאטרון של "אקים לוד שוהם"ו בהובלת קלוד דדיה. תודה לתלמידים במועצת התלמידים ולמורות המלוות אותם על עוד הפקה מושקעת ומוצלחת!!

עליזה זאודה, תומכת הוראה בביה"ס הרמב"ם ומנהלת  מתנ"ס ציפורי סיימה בהצלחה את לימודיה לתואר ראשון - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

עליזה זאודה, תומכת הוראה בביה"ס הרמב"ם ומנהלת מתנ"ס ציפורי סיימה בהצלחה את לימודיה לתואר ראשון

דני כהן, יו"ר ועד העובדים בעיריית לוד: "ברכות לעובדת שלנו, עליזה זאודה - תומכת הוראה בביה"ס הרמב"ם, שסיימה את לימודיה לתואר ראשון במדעי הרוח והחברה. ועד העובדים גאה בעובדות ובעובדים המרחיבים את השכלתם, ומעודד וגם תומך בהם בעת לימודיהם האקדמאיים."

מזרקת שטוצרים מפוארת ומושקעת נחנכה בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מזרקת שטוצרים מפוארת ומושקעת נחנכה בלוד

יאיר רביבו: "הגשמתי חלום שלי ושל תושבי לוד, ובענק!", פתח ראש העיר עו"ד יאיר רביבו בדבריו לכ-1,500 הורים וילדיהם באירוע ההשקה. "השקענו בפרויקט הגדול הזה 4.5 מיליון ₪ בכדי שתיהנו כל ימות הקיץ, תבלו והכל משעות הבוקר ועד הלילה וללא עלות – במזרקת השטוצרים מהמרהיבות במדינת ישראל". ראש העיר הוסיף, כי "בחודש הקרוב יתווסף להנאתכם גם מתקן משחקים יפהפה".

"ירו כמו חיות אדם בג'ונגל": 10 עצורים אחרי סכסוך משפחות ערביות בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"ירו כמו חיות אדם בג'ונגל": 10 עצורים אחרי סכסוך משפחות ערביות בלוד

חג השבועות ושבת לא שקטים עברו על תושבי לוד, לאחר רצף תקריות ירי כץוצאה מסכסוך בין משפחות ערביות בשכונת הרכבת בעיר. המשטרה עצרה 10 חשודים וראש העיר רביבו הצהיר: "המשפחות שירו הולכות לחטוף חזק. גם מהמשטרה וגם מהעירייה." הכתבה פוסמה ע"י שילה פריד ב"מקור ראשון."

דני כהן: "ועד העובדים ממשיך במסורת שלו לפנק את תומכות ההוראה ואת עובדות העירייה!" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

דני כהן: "ועד העובדים ממשיך במסורת שלו לפנק את תומכות ההוראה ואת עובדות העירייה!"

ועד העובדים בראשות יו"ר הועד דני כהן מפנק את נשות עיריית לוד ביום כיף בסינמה סיטי בחסות שחר און, והנהלת עיריית לוד. ראש העיר יאיר רביבו וסגנו יוסי הרוש, מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, ברכו את עובדות העירייה, והודו לחברי ועד העובדים ולעומד בראשם דני כהן על הביצוע המושלם של יום הפינוק המושלם!