יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

תלמידים מרחבי המדינה דנו בלוד על "פתרון בעיות ע"י מנהיגי העתיד"! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תלמידים מרחבי המדינה דנו בלוד על "פתרון בעיות ע"י מנהיגי העתיד"!

התלמידים המתחרים ייצגו מדינות שונות בסימולציה של וועדות האו"ם השונות, בכל וועדה קיימו דיונים ועימותים במשך שעות ארוכות שעסקו בסוגיות גלובליות דוחקות מגוונות , במטרה לנסות ולמצוא להן פתרונות יצירתיים. מעבר לכך, עברו המשתתפים פעילויות מהנות ומגוונות- תחרויות, שעשועונים ומשחקים חברתיים במדיות השונות, כל אלה נוהלו על ידי צוות ניהול הכנס וראשי הוועדות המקצועיים ביותר.

 דירה חדשה במרכז הארץ? משהו חדש קורה בשכונה החדשה ברובע הבינלאומי בלוד ועכשיו גם אתם יכולים! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

דירה חדשה במרכז הארץ? משהו חדש קורה בשכונה החדשה ברובע הבינלאומי בלוד ועכשיו גם אתם יכולים!

קדמת ניר צבי: מצטרפים להרשמה המוקדמת לכנס הרוכשים וזוכים להזדמנות בלתי חוזרת לדירה במרכז הארץ במחיר שפוי! הנרשמים לכנס הרוכשים בפרויקט, ישתתפו בהגרלה שתוכל להבטיח להם את הזכות לרכישת דירה בפרויקט.

הושג הסדר טיעון עם הרב הנאשם בעבירות מין בתלמידיו בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הושג הסדר טיעון עם הרב הנאשם בעבירות מין בתלמידיו בלוד

נתנאל דרעי יישלח למאסר של שש שנים ועשרה חודשים, וישלם פיצויים של 150 אלף שקלים. בנוסף יכתוב מכתב התנצלות ובו יקבל אחריות על מעשיו. ההסדר יוצג לבית המשפט ביום ראשון הקרוב.  אתמול (חמישי) הושג הסדר טיעון עם הרב נתנאל דרעי מלוד, הנאשם מעבירות מין בשלושה מתלמידיו. לפי ההסכמות שהוגשו, דרעי ירצה שש שנים ו-10 חודשים מאסר בפועל. בנוסף הוא יפצה את הנפגעים ב-150 אלף שקלים ויכתוב מכתב התנצלות. ההסדר יוצג לבית המשפט המחוזי בלוד ביום ראשון.

תלמידי "עתיד תיכון למדעים לוד" מצדיעים לחסידי אומות העולם! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי "עתיד תיכון למדעים לוד" מצדיעים לחסידי אומות העולם!

ק. צטניק: "בתרמיל הזיכרונות על כתפיי ובמקל תקווה בידיי יודע אני מהיכן אני בא! ומתוך תקווה וחרדה אני מבקש לדעת לאן אני הולך..." כך אמר יחיאל דינור הידוע בכינויו ק. צטניק,  שהפך לסמל המובהק ביותר במשפט אייכמן היה ממעצבי זיכרון השואה. אנו מצווים להמשיך את חזונו של צטניק: ללמוד, לדעת, לברר ולהמשיך לספר ! 

ישעיהו לנטוש ז"ל קפץ מרכבת המוות בהונגריה, לימד בביה"ס המאירי בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ישעיהו לנטוש ז"ל קפץ מרכבת המוות בהונגריה, לימד בביה"ס המאירי בלוד

ישעיהו לנטוש ז"ל, הסבא של חבר מועצת העיר לוד, עמיחי לנגפלד, הצליח לברוח מתוך רכבת נוסעת בהונגריה יחד עם חבר. כך ניצלו חייהם של השניים, כי כל מי שנותר ברכבת, סופו היה למות במחנה ההשמדה אליו הוסעו. שמעון זיו היה תלמיד בכיתה ד' כאשר המורה ישעיהו לנטוש, סיפר לתלמידיו על בריחתו מרכבת המוות, ביום הזכרון לשואה והגבורה בשנת 1953 בביה"ס המאירי בלוד.