יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

צעיר מלוד בן 22 נעצר היום בגין הטרדת קטינות ונשים בגירות - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

צעיר מלוד בן 22 נעצר היום בגין הטרדת קטינות ונשים בגירות

במשטרת ישראל התקבל דיווח על צעיר החשוד בהטרדה מינית של נשים, בהן קטינות, ברשתות החברתיות. בפוסט שפרסם לאחרונה אותו צעיר ברשת הפייסבוק, הוא פנה לנשים, בגירות וקטינות, והציע להן הצעות בעלות אופי מיני. בעקבות הדיווח נפתחה חקירה בתחנת לוד ולפני זמן קצר נעצר החשוד במעשים, תושב לוד בן 22. החקירה נמשכת.

תרבחו ותסעדו בבית משפחת רביבו בלוד: שרים, ח"כים ואישי ציבור השתתפו בחגיגת המימונה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תרבחו ותסעדו בבית משפחת רביבו בלוד: שרים, ח"כים ואישי ציבור השתתפו בחגיגת המימונה

מתוק בחך: כמדי שנה, עם צאת חג הפסח (מלבד השנה הקודמת – בה התמודדנו עם נגיף הקורונה), זרמו אל העיר לוד שרי ממשלה בכירים, חברי כנסת, אח"מים ואישי ציבור מכל הקשת הפוליטית בישראל, להשתתף בחגיגת ה'מימונה' בבית יעקב ואסתר רביבו –  הוריו של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, שהגיעו לחבק את העיר ותושביה באהבה רבה.

יאיר רביבו קורא לממשלת ישראל ללמוד מהעיר לוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יאיר רביבו קורא לממשלת ישראל ללמוד מהעיר לוד

יאיר רביבו: "כמי שעומד בראש עיר מעורבת, שחברים בה בקואליציה ימין, שמאל, ערבים, חרדים ועולים, אני יודע שזה קשה אבל בהחלט אפשרי. כל מי שמשנן מונחים על משילות, מלחמה בפשיעה, בנייה בלתי חוקית, שיידע שהדרך לפתרון הבעיות הללו עוברת בשותפות אמיתית, בעשייה ובמציאת פתרונות כי המצב הנוכחי בהחלט לא מזהיר".

נפרדים בצער מרפאל (רפי) אביטל ז"ל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

נפרדים בצער מרפאל (רפי) אביטל ז"ל

רפי אביטל היה בין המייסדים של מועדון רוטרי בלוד בהובלתו של זאב ביסטריצקי ז"ל. רפי עזר לרבים מבני לוד לקבל מילגת לימודים מהמחלקה לחיילים משוחררים במשרד הביטחון, מחלקה שבה עבד בטרם יצא לפנסיה, והתפנה  לפעילות התנדבותית למען הקהילה בלוד. רפי פעל רבות במסגרת ברית יוצאי מרוקו בישראל, וקידם רבים ללימודים אקדמאיים, פעילות שתרמה להעלאת אחוז הסטודנטים בלוד

הצגת היחיד של תושב לוד נבחרה לייצג את ישראל בפסטיבל הצגות יחיד ברוסיה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הצגת היחיד של תושב לוד נבחרה לייצג את ישראל בפסטיבל הצגות יחיד ברוסיה

"לחיות שעה אחת אחרי היטלר", הצגת היחיד של המפיק והשחקן, איציק אבל , נבחרה ע"י אמ"י-אומני ישראל, מבין שמונה הצגות יחיד, לייצג את ישראל בפסטיבל מיוחד ברוסיה. הבשורה המשמחת הגיעה לאוזניו של איציק אבל מיד כאשר הוועדה האומנותית של רוסיה, החליטה לבחור בהצגה של איציק אבל. הפסטיבל ברוסיה ייפתח ב-16.4.2021