יום שישי, 24 בספטמבר 2021, י"ח תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

מוטי אלון, מנהל מתנ"ס גני אביב בלוד איננו ! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מוטי אלון, מנהל מתנ"ס גני אביב בלוד איננו !

מוטי החזיק ביד רמה את מתנ"ס גני אביב ע"ש אריק איינשטיין, עד יומו האחרון, אתמול סמוך לכניסת השבת. מוטי ראה במתנ"ס בית שני ומפעל חיים, שהחל לפני כעשרים שנה, באופן זמני במבנה המשרדים שנותרו מאז בניית השכונה "גני אביב", ועד שהצליח מוטי לשכנע את יו"ר הוועדה הממונה מאיר ניצן, להשקיע במבנה חדש וראוי למתנ"ס בשכונה שנחשבה אז כשכונה הגדולה ביותר בארץ. אכן, בשנת 2014 נחנך המתנ"ס החדש שלימים זכה להיקרא ע"ש הזמר המפורסם אריק איינשטיין ז"ל. היה זה אך טבעי שמוטי יקבל את שרביט הניהול לשביעות רצון הממונים וכמובן גם של תושבי השכונה.

תכנית החלל של לוד: תלמידים מהעיר ישתתפו בניסוי שישוגר לחלל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תכנית החלל של לוד: תלמידים מהעיר ישתתפו בניסוי שישוגר לחלל

אירוע חגיגי לציון פתיחת תוכנית "ספייסלאב" של קרן רמון בלוד נערך השבוע בקרית אדם בלוד, בארגון 'הקרן לפיתוח לוד' ובמעמד עו"ד יאיר רביבו - ראש העיר לוד, איתן סטיבה - האסטרונאוט הישראלי השני, ירום אריאב - יו"ר הקרן לפתוח לוד, משה וידמן - יו"ר בנק מזרחי טפחות, לליב סנדנר - מנכ"לית 'הקרן לפיתוח לוד' ורוני אורנשטיין - מנהלת קשרי קהילה ופרויקטים בקרן.

יאיר רביבו: "העיר הזאת היא סלט מטבוחה אחד גדול, הכל מעורבב בה!" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יאיר רביבו: "העיר הזאת היא סלט מטבוחה אחד גדול, הכל מעורבב בה!"

ארבעה חודשים אחרי "שומר החומות", שני כתבים מערוץ 12, אוהד חמו וברהנו טגניה, ביקרו בלוד עם צוות צילום כדי להראות לעם ישראל, דווקא כחצי שעה אחרי תום צום יום הכיפורים, כי לוד הינה גם מעצמה קולינרית. מי שפיספס את הכתבה בגלל הארוחה לשבירת צום יום הכיפורים, מוזמן לגעת על הקישור המסתתר תחת המילים: "כתבה על לוד" כאן בהמשך:

מזל טוב! ארגון החסד של שיכון חב"ד 'יחד למענכם- לוד' מציין שנה לקיומו! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מזל טוב! ארגון החסד של שיכון חב"ד 'יחד למענכם- לוד' מציין שנה לקיומו!

לפני שנה בדיוק, ערב ראש השנה, זכינו להתגבש כמניין אנ"שים המייצגים את כלל קהילות הקודש של משפחת חב"ד בלוד-רמלה ובהכוונתו ועידודו של המרא דאתרא,  הרה"ח הרב ברוך בועז יורקוביץ שליט"א, הקמנו את ארגון החסד של שיכון חב"ד 'יחד למענכם- לוד'!

הבניין בחולון קרס יום אחרי שפונה מדייריו ע"י העירייה. האם זה יכול להתרחש גם בלוד? - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הבניין בחולון קרס יום אחרי שפונה מדייריו ע"י העירייה. האם זה יכול להתרחש גם בלוד?

קצת יותר מיממה לאחר שצוותי כיבוי פינו במהירות את 32 המשפחות מרחוב סרלין יוסף בחולון, המבנה המסוכן קרס היום (ראשון) מעצמו ובמקום נותר גל הריסות. ראש העיר יאיר רביבו התייחס מיד לשאלת כתבנו בדבר היערכות העירייה לטיפול בבנייני המגורים הוותיקים שנבנו בלוד לפני עשרות שנים, כדי למנוע מקרה בלוד כפי שהתרחש היום בחולון. התשובה של ראש העיר בהמשך הכתבה: