יום שבת, 03 ביוני 2023, י"ד סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

משנה לירושלים: האורות של ממילא הירושלמית הגיעו ללוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

משנה לירושלים: האורות של ממילא הירושלמית הגיעו ללוד

השבוע ביקר ראש העיר ברחוב ועקב מקרוב אחר סיום העבודות. רביבו הודה למנהל אגף התפעול – יאיר גולדמן, מנהל מחלקת חשמל – אבי אפריאט ולמנהל אגף תחזוקה - רזי עמר, על ביצוע מושלם למען התושבים ובאי העיר, שייהנו מאווירה מהנה בלבה של לוד. 

לודאי נוסף רונאל פריאנטי זכה בכליה אשר הצילה את חייו, כמו הכליה שהצילה את רונית דנינו מלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

לודאי נוסף רונאל פריאנטי זכה בכליה אשר הצילה את חייו, כמו הכליה שהצילה את רונית דנינו מלוד

דינה בר חמא, אם לחמישה ילדים, אישה בריאה שנמצאה מתאימה לתרומת הכליה, החליטה ללא היסוס להיכנס לתהליך כירורגי לא פשוט. "הרגשתי שזה לא מאוד מבהיל אותי, שזה אפשרי לי, שהבית שלנו יוכל לעמוד בזה", היא מסבירה את המעשה ההירואי. "אני מתרגשת מאוד. אני חושבת שההתרגשות כי גדולה היא מהמעשה של מתן חיים".  ניתוח ההשתלה לעובדת עיריית לוד - רונית דנינו, נערך בראש חודש סיון בביה"ח הדסה עין כרם, בירושלים. תודה ענקית לתורם הכליה פנחס בן חנה.

עיריית לוד מקימה מגרשי כדורגל גם בשכונות הוותיקות - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

עיריית לוד מקימה מגרשי כדורגל גם בשכונות הוותיקות

בשורה גדולה לתושבי השכונות הוותיקות. בימים אלה התחלנו בהקמת מגרש כדורגל ענק עם דשא סינתטי במתחם תיכון אורט בהמשך לרח' ביל"ו (כמו המגרש שב"עתיד תיכון למדעים"). ראש העיר יאיר רביבו, מודע לביקוש ולצורך במגרשי ספורט בשכונות הוותיקות,  (יש  כבר כעת שלושה מגרשי כדורגל: באיצטדיון, ב"עתיד תיכון למדעים"  ובגני אביב. כעת מקימים עוד שלושה מגרשי כדורגל:  במתחם תיכון אורט,  ברמת אשכול ובגני איילון. כולם עם דשא בתקן אירופי, תאורה וסימון. ראש העיר יאיר רביבו, מודה לאריה לוי- מחזזיק תיק הספורט, למאיר אליהו- מנהל אגף הספורט, ולירון זרד, מנהל מחלקה הספורט. 

לראשונה בלוד:  פרויקט שגרירים צעירים של משרד החוץ יוצא לדרך  - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

לראשונה בלוד:  פרויקט שגרירים צעירים של משרד החוץ יוצא לדרך 

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו נועד השבוע עם שר החוץ אלי כהן ויחד השיקו את הפרויקט הייחודי שיזם משרד החוץ לבני ובנות נוער, אשר יפעל בשירות משרד החוץ ובשיתוף עיריית לוד, ובמסגרתו ילמדו הצעירים דיפלומטיה אזרחית ודרכים לקידום האינטרסים של מדינת ישראל ושיפור תדמיתה בעולם. 

 המשטרה חשפה כעת בלוד חלקים של מטען חבלה המוסלקים סמוך לפסי רכבת בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

המשטרה חשפה כעת בלוד חלקים של מטען חבלה המוסלקים סמוך לפסי רכבת בלוד

שוטרי תחנת לוד ויחידת הכלבנים של מחוז מרכז בצעו לפני זמן קצר פעילות מבצעית מוגברת בעיר, למען בטחון תושבי המקום, במסגרת המאבק העיקש וחסר הפשרות של משטרת ישראל נגד שימוש והחזקה לא חוקית באמצעי לחימה בידי גורמים פליליים ואחרים. 

מנהיגות בדרכי שלום: כנס לזכרה של פאתן אלזינאתי בלוד  - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מנהיגות בדרכי שלום: כנס לזכרה של פאתן אלזינאתי בלוד 

קהל רב מילא את האולם של היכל התרבות בלוד לכנס מיוחד שנערך לזכרה של פאתן אלזינאתי ז"ל, המנהלת הוותיקה והמסורה של מתנ"ס שיקגו בלוד, במעמד הנהלת העיר, אורחים נכבדים, חברים ובני משפחה – כנס שנערך בסימן "מנהיגות בדרכי שלום – פרקטיקות של הסכמה במציאות שסועה".