יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

 ערבים תקפו אמנים יהודים צעירים שהוזמנו ע״י עיריית לוד לשמח את העוברים והשבים כחלק מאירועי פסח בעיר. - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ערבים תקפו אמנים יהודים צעירים שהוזמנו ע״י עיריית לוד לשמח את העוברים והשבים כחלק מאירועי פסח בעיר.

יאיר רביבו: "מדובר באירוע חמור ביותר ואני משוכנע שעד כניסת החג המשטרה תשים יד על בני העוולה. בימים הקרובים עוברת העירייה למשכנה החדש בעיר העתיקה וזהו מסר של משילות לפיו אנו נהיה בכל מקום וללא מורא."

יום האוטיזם הבינלאומי, כך נראה אוטיזם בזמן משבר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יום האוטיזם הבינלאומי, כך נראה אוטיזם בזמן משבר

עמותת פ.ש.ר הקימה מעון לילדים אוטיסטים לפני תשע שנים, במעון השיקומי במרכז לגיל הרך בלוד. המעון מטפל ב 20 ילדים עם בעיות תקשורת . המעון מעניק לילדים טיפול חינוכי יום יומי ובנוסף 14 שעות טיפול לכל ילד ע"י מרפאים פארארפואיים בתחומים : טיפול רגשי פסיכולוגי , מרפאה בעיסוק וקלינאית תקשורת . לכל כיתה של 10 ילדים גננת ועובדת סוציאלית אשר מלוות את הילדים וההורים . העבודה עם הילדים האוטיסטים הינה מערכתית ותחת פיקוח משרד העבודה והרווחה ומשרד הבריאות.

ב'יום המעשים הטובים' בלוד: טיפוח ושימור הגינה הקהילתית ״דקל״ בשכונת נווה נוף - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ב'יום המעשים הטובים' בלוד: טיפוח ושימור הגינה הקהילתית ״דקל״ בשכונת נווה נוף

 כ-50 תלמידים משתי כיתות י' בבית הספר ״דרכא״ יצאו ב'יום המעשים הטובים' לפעילות בגינה הקהילתית "דקל", זאת במסגרת תכנית המעורבות החברתית בבית הספר וכחלק משיתוף פעולה מתמשך בין בית הספר ״דרכא״ בלוד ל'יחידה לאיכות הסביבה'.

"עתיד תיכון למדעים לוד" מצטיין בבחינות בגרות באנגלית ובמתמטיקה! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"עתיד תיכון למדעים לוד" מצטיין בבחינות בגרות באנגלית ובמתמטיקה!

בגרויות החורף של שנת הקורונה עדיין בעיצומן, אך אלו שסיימו את הלימודים לפני כשנתיים עדיין לא יודעים מה הממוצע העירוני שלהם, ואפילו לא הממוצע הבית ספרי. משרד החינוך לא מפרסם בשנים האחרונות את ציוני הבגרויות לפי ערים ובתי ספר, אבל פרויקט מיוחד של ynet והתנועה לחופש המידע חושף את הציונים, זו השנה השנייה.