יום שישי, 24 בספטמבר 2021, י"ח תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

גל גבריאל:  "בלוד מתרחש המהפך האורבני החיובי הגדול ביותר בישראל" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

גל גבריאל: "בלוד מתרחש המהפך האורבני החיובי הגדול ביותר בישראל"

ביוני 2020 החלה גל גבריאל את דרכה בעיריית לוד כאדריכלית העיר ובשבוע האחרון נבחרה לכהן כמהנדסת העיר לוד אשר תוביל את מנהל ההנדסה עם ניסיונה העשיר בתחום ● גבריאל בעלת תואר ראשון באדריכלות מ'בצלאל' ותואר שני בניהול ומדיניות עירונית אותו למדה בארה"ב עם התמחות בפיתוח עירוני מקיים ודיור בר השגה ● את הידע המקצועי אותו רכשה במשך שנים רבות – היא מביאה לעיר לוד, כשלדבריה, "ההצלחה של לוד תהפוך לסיפור הצלחתה של ישראל" ● לתושבים היא אומרת: "בשנים הבאות תוכלו לראות את תוצאות העבודה הטובה" >>> 

בהצלחה! כ-23 אלף תלמידים פתחו את שנה"ל תשפ"א בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בהצלחה! כ-23 אלף תלמידים פתחו את שנה"ל תשפ"א בלוד

בהצלחה!!! כ-23 אלף תלמידים בכל מסגרות החינוך בלוד, פתחו את שנת הלימודים תשפ"א בלוד, בהתאם למתווה של משרד החינוך ולתכנית הפדגוגית שתלווה את שנת הלימודים הקרובה, על רקע המאבק בנגיף הקורונה ■ בין התלמידים הנרגשים  כ-1,800 תלמידי כיתות א' הנרגשים  ראש העיר עו"ד יאיר רביבו: "נמשיך לעשות את עבודתנו באמונה, באומץ ובאהבה. בשמי ובשם חבריי למועצת העיר ולהנהלת העירייה, אני מאחל לכולם בע"ה שנת חינוך פורייה ומוצלחת, שנת הצלחות והישגים, שנה שבה נגשים את כל משאלות ליבנו לטובה, בע"ה!".

יאיר רביבו מעד ונפצע באופן קל בביתו החדש בגני איילון - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יאיר רביבו מעד ונפצע באופן קל בביתו החדש בגני איילון

עו”ד יאיר רביבו, ראש העיר לוד, מעד בביתו ונפל על מעקה זכוכית שפצעה אותו בידו וחדרה לזרועו • לאחר הפציעה שלח רביבו את התפילין שלו מיד לבדיקה אצל סופר סת”ם, וכאשר קיבל את התוצאה – נדהם ונבהל • המילים “על ידכה” בתפילין שלו – היו פסולות

אמנות עד פתח הבית: הנהלת עיריית לוד ביקור במוזיאון זומו שהגיע לעיר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אמנות עד פתח הבית: הנהלת עיריית לוד ביקור במוזיאון זומו שהגיע לעיר

הצוות הבכיר בעיריית לוד יצא לסיור במוזיאון זומו המפתן – אמנות עד פתח הבית, ברחוב ההדרים, להתרשמות מהמיצגים המרהיבים עליהם עמלו טובי האמנים בישראל, יצירות אשר מחברות בין האוכלוסיות השונות המתגוררות זו לצד זה, דלת מול דלת.

יאיר רביבו: תשפ"ב תהא שנת פעילות ברוכה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יאיר רביבו: תשפ"ב תהא שנת פעילות ברוכה

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: " שנת תשפ"א הייתה מאתגרת אך ב"ה עמדנו ביעדים להחזיר את העיר למסלולה בתקופת הקורונה והאירועים שהיו בלוד.  מלאכה רבה עוד לפנינו. נאחל שהשנה החדשה תהיה טובה ומוצלחת יותר ● המהפכה של העיר לוד היא אחד המהלכים המוניציפליים המשמעותיים בישראל ● הדרך שבה אנו בוחרים היא בהמשך הבנייה והפיתוח בלוד, בהמשך דבקות בעקרונות וערכים, בהמשך בניית קהילה משגשגת, ובהמשך גינוי ומאבק עיקש באכיפת החוק והסדר וחיזוק המשילות בעיר."