יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

לחובבי המילה הכתובה: מועדון הקריאה של הספרייה הציבורית לדורות נפתח לציבור הרחב - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

לחובבי המילה הכתובה: מועדון הקריאה של הספרייה הציבורית לדורות נפתח לציבור הרחב

בשבוע שעבר נערך המפגש הראשוני של מועדון הקריאה של הספרייה הציבורית. יוזמה זאת נערכה בשיתוף של הספרייה יחד עם אגף התרבות והאירועים של עיריית לוד, בה ייפתחו שני מועדוני קריאה – מועדון לאוהבי ז'אנר הפרוזה ומועדון לאוהבי הז'אנר הרומנטי. המפגשים הראשונים של מועדון הפרוזה בבוקר ובערב התחילו עם סרט דוקומנטרי על דבורה עומר, סופרת הילדים והנוער המוערכת, "גשם בעיניים".

חצי שנה אחרי שהמשיכו לדרכם: בוגרי ישיבת צביה אלישיב לוד נפגשו עם ראש הישיבה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חצי שנה אחרי שהמשיכו לדרכם: בוגרי ישיבת צביה אלישיב לוד נפגשו עם ראש הישיבה

ראש ישיבת צביה אלישיב בלוד, הרב פנחס בן יאיר והצוות החינוכי, פגשו את בוגרי הישיבה כחצי שנה לאחר סיום שנת הלימודים הקודמת, כאשר הבוגרים שנמצאים במסגרות לימוד מגוונות ומיוחדות (ישיבות גבוהות, הסדר, מכינות, שנת שירות ועתודה) שיתפו בתרומה של הישיבה בהתפתחות ובחוסן שלהם כעת.

בטקס יום העצמאות ה-73: סמלת ענבל חיות, המשרתת כחיילת בלוד תקבל אות הצטיינות מנשיא המדינה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בטקס יום העצמאות ה-73: סמלת ענבל חיות, המשרתת כחיילת בלוד תקבל אות הצטיינות מנשיא המדינה

מידי שנה במסגרת חגיגות יום העצמאות, מעניק נשיא המדינה אות הצטיינות ל-120 חיילים, נג"דים וקצינים שנבחרו מכל יחידות צה"ל. הטקס מתקיים במעמד ראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל ומזכה את המצטיינים במלגת לימודים ובהוקרה על היותם דוגמה למופת. 

נחנך גן ציבורי במרכז לוד ע"ש זימנה ברהני ז"ל – מחלוצי המאבק להעלאת יהודי אתיופיה לישראל  - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

נחנך גן ציבורי במרכז לוד ע"ש זימנה ברהני ז"ל – מחלוצי המאבק להעלאת יהודי אתיופיה לישראל 

במעמד ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו נערך טקס קריאת גן ציבורי במקום הכי מרכזי בלוד, צומת שדרות הציונות ורחוב הנשיא, על שם זימנה ברהני זכרו לברכה, תושב לוד אשר פועלו יכול לשמש סמל ומופת לרבים, איש חזון עם מסירות נפש שהקדיש את כל חייו למען עלייתם של יהודי אתיופיה וקליטתם המיטבית.

איציק אלימלך ארגן סדר פסח במעון "אביב" בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

איציק אלימלך ארגן סדר פסח במעון "אביב" בלוד

איציק אלימלך הידוע כאביהם של החיילים, רשם בתעודת הזהות שלו גם את מעון "אביב" המשמש כפנימיה לעשרות צעירים מרחבי הארץ. איציק לא פועל לבדו למען הצעירים במעון "אביב", הוא עושה זאת יחד עם קבוצה של מתנדבים העושים מעשה טוב כמעט כל יום במהלך כל השנה. את סדר פסח למשל, הם עורכים מזה כמה שנים באופן עקבי, למעט הסדר הקודם שלא התקיים בגלל הסגר שהוכרז בעקבות הקורונה.

הרב של כולם לא מפסיק להעניק את סם החיים לנזקקים בלוד והסביבה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הרב של כולם לא מפסיק להעניק את סם החיים לנזקקים בלוד והסביבה

יצחק הרצוג יו"ר הנהלת הסוכנות היהודית הגיע אתמול (חמישי) למפעלי החסד "יד-ביד" בלוד, כדי לחלק סלי מזון ליוצאי שואה ונזקקים והודה נרגשות לרב יעקב גלויברמן. וכאות תודה והערכה העניק לו את הספר "אור הישר" שחיבר סבא רבא שלו. ושיצא לאור בימים אלו.

 נחנך צומת "לוד מזרח" המחבר את 'גני יער' ו'גני איילון' למרכז העיר ולכביש 40 - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

נחנך צומת "לוד מזרח" המחבר את 'גני יער' ו'גני איילון' למרכז העיר ולכביש 40

'לוד מזרח' חדש: ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו הגיע בשעות הבוקר המוקדמות של יום חמישי האחרון, אל הצומת החדש הגדול ביותר בעיר לוד, בכניסה/יציאה משכונות גני יער וגני איילון המתחבר לשדרות הציונות ולכביש 40 – אשר נפתח לרווחת תושבי העיר בפרט והנוסעים בכביש זה בכלל .

אביב ירוק בלוד- פריחה * התחדשות * בריאות - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אביב ירוק בלוד- פריחה * התחדשות * בריאות

פסח תשפ"א, מביא עמו בשורות מבטיחות לתושבי העיר לוד * העיר בעיצומה של התחדשות ושינוי יסודי בדגש על ייעול השירות לתושב עם המעבר לבית העירייה החדש * הסכם הגג האסטרטגי דוהר קדימה לקראת תחילת יישום התוכניות וההשקעות האדירות בעיר הותיקה ובשכונות החדשות, לרבות פרויקטים בתחומים שונים: חינוך, רווחה, תחבורה, ביטחון אישי, תיירות, תרבות, תשתיות, סביבה, מרחב ציבורי, עירוניות חכמה ועוד * העיר ירוקה ופורחת עם פארקים ציבוריים מטופחים, וירוקה גם במלחמה בקורונה. יאיר רביבו: "פרויקטים אלה יצעידו את העיר קדימה וישפרו את איכות החיים של התושבים. לוד הופכת למרכז החדש ולאחד היעדים האטרקטיביים בישראל למגורים, לתעסוקה ולמסחר."

יאיר רביבו הדיח היום את רפי יקותיאל מתפקיד המשנה לראש העיר! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יאיר רביבו הדיח היום את רפי יקותיאל מתפקיד המשנה לראש העיר!

יאיר רביבו לרפי יקותיאל: "הגדלת לעשות במהלך יום הבחירות אתמול כשעברת בסמוך למתחם המפלגות בבית הספר 'זבולון המר', המלא בפעילים ושומר, ומבלי שמישהו פנה לעברך צרחת שם פעמיים: "היום מדיחים את ראש הממשלה, אחר כך מדיחים את ראש העיר יאיר רביבו." שאר הפרטים המופיעים במכתב של ראש העיר אל חבר המועצה, רפי יקותיאל, כאן בהמשך הכתבה.