יום שבת, 03 ביוני 2023, י"ד סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

אמש - כמעט תאונה בלוד: רכב פרץ למסילה מול רכבת שנאלצה לבלום בלימת חירום - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אמש - כמעט תאונה בלוד: רכב פרץ למסילה מול רכבת שנאלצה לבלום בלימת חירום

רכב חצה אמש פס הפרדה רצוף ופרץ לשטח מפגש הכביש מסילה בלוד לאחר הפעלת כל אמצעי האזהרה ושניות בודדות לפני מעבר רכבת. נהג הרכבת ביצע בלימת חירום. בשל מרחק העצירה הארוך של רכבת לא הספיק להגיע לעצירה, אך האסון נמנע. האירוע התרחש אתמול (שני) בלילה, סמוך לשעה 22:00 במפגש הכביש-מסילה הסמוך לתחנת לוד.

המשטרה עצרה צעיר ערבי תושב לוד, החשוד בהצתת בית הכנסת "אוהל החסידים" בשכונת חב"ד בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

המשטרה עצרה צעיר ערבי תושב לוד, החשוד בהצתת בית הכנסת "אוהל החסידים" בשכונת חב"ד בלוד

על פי הודעת המשטרה, "חוקרי תחנת המשטרה בלוד פתחו ביום שישי בערב בחקירה ,עם קבלת דיווח בדבר חשד להצתה של מבנה ארעי סמוך לבית כנסת בעיר, ללא נפגעים. בתוך כך, חוקרי התחנה ניהלו חקירה מואצת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, שאפשרו את זיהוי החשוד - תושב העיר בשנות השלושים לחייו." הכתבה פורסמה היום בערוץ 7

מתנ"ס דנוור בלוד, לובש פנים חדשות. - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מתנ"ס דנוור בלוד, לובש פנים חדשות.

יאיר רביבו: "תענוג לראות את המתנ"ס עובר מייק-אובר רציני בהשקעת ענק של כמיליון ₪, עם מתיחת פנים מרשימה לאחר 40 שנה שבהן המתנ"ס לא שופץ באופן יסודי. האולם לבש חג, עם כיסאות חדשים ורצפה מרעננת, לצד שדרוגים בבמה ובקירות וכן אזור הלובי והחדרים – ששודרגו בצורה יוצאת דופן. מוזמנים לבקר". 

סמנכ"ל ביטחון וחירום במשרד החינוך וצוותו ביקרו בעיר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

סמנכ"ל ביטחון וחירום במשרד החינוך וצוותו ביקרו בעיר

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו הוביל את המפגש בהצגת העיר, המורכבות שלה, הפתרונות והבעיות העירוניות באבטחת מוסדות חינוך והכנתם לחירום. רביבו העלה בפני הסמנכ"ל פערים שבהם על המשרד להשקיע, באופן שיעניק עדיפות ללוד בשל מורכבותה ביחס ליישובים אחרים והסמנכ"ל הבטיח לסייע ככל יכולתו לצמצום הפערים. מנהל מחלקת האבטחה אביטן בן שמן סקר בפני הסמנכ"ל וצוותו את מוסדות החינוך בעיר, את תכנית העבודה השנתית והאתגרים העומדים בפני המחלקה, את המענים שניתנו להם ואת הפערים.

אלפים מתושבי לוד השתתפו בחגיגות ל"ג בעומר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אלפים מתושבי לוד השתתפו בחגיגות ל"ג בעומר

יאיר רביבו "יום זה, ל"ג בעומר - הוא יום של שמחה, אחדות וביטחון באמונה. בכל שנה אני משתדל להגיע לכל אירוע והדלקת מדורה ביחד הקהילות החשובות והנכבדות ברחבי העיר ושמח לחגוג עם תושבי העיר היקרים באירועי ל"ג בעומר בשכונות - והכל לכבודו של התנא האלוקי - בעל ההילולא, רבי שמעון בר יוחאי זיע"א. יחדיו פיזזנו סביב המדורות שמפיצות אור ומאירות את הטוב והחום חיובי שבעם היהודי!"

המחנכת יעל שבתאי מבית ספר 'ספיר' בלוד מתמודדת על התואר "המורה של המדינה" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

המחנכת יעל שבתאי מבית ספר 'ספיר' בלוד מתמודדת על התואר "המורה של המדינה"

יעל שבתאי, מחנכת כיתה ז' בבית הספר 'ספיר' בלוד ורכזת שכבה, מתמודדת בין אלפי מורים מרחבי ישראל, על התואר "המורה של המדינה" יחד עם עוד 50 אנשי חינוך, במסגרת פרויקט מיוחד של "ידיעות אחרונות", הסתדרות המורים ובנק מסד.

פועל נפל מסולם בלוד - מצבו בינוני - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

פועל נפל מסולם בלוד - מצבו בינוני

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לפועל שנפצע בינוני כתוצאה מנפילה מסולם בשכונת נופי שמן בלוד. יוסף גרוס חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בפועל (כבן 20) שנפל מסולם ובעקבות כך נחבל בראשו. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונהבניידת טיפול נמרץ  למרכז הרפואי שמיר-אסף הרופא במצב בינוני".