יום רביעי, 04 באוקטובר 2023, י"ט תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

תלמידי ביה"ס רימון בלוד אירחו את התיאטרון "קטנטן" שהציג את ההצגה "עננים" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי ביה"ס רימון בלוד אירחו את התיאטרון "קטנטן" שהציג את ההצגה "עננים"

ההצגה מומנה על ידי "אקים לוד - שוהם" עזרא אגרוקר הגזבר הנהדר של "אקים לוד-שוהם" שנוכח בהצגה התרגש מהשמחה ומשיתוף הפעולה של תלמידי "רימון"  עם שחקן ההצגה המאוד חביב.  עזרא הודיע ליו"ר בני שפר, כי הוא שמח מאוד לראות איך אפשר להצחיק ולרומם את רוחם של התלמידים ב"רימון" עם תקציב של "אקים."

100 עובדי משרד מבקר המדינה פשטו על "יד ביד" כדי לחלק חבילות מזון למשפחות נזקקות בלוד וברמלה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

100 עובדי משרד מבקר המדינה פשטו על "יד ביד" כדי לחלק חבילות מזון למשפחות נזקקות בלוד וברמלה

יו"ר ומייסד מפעל החסד "יד ביד" הרב יעקב גלויברמן הודה לכל ראשי האגפים והעובדים במשרד מבקר המדינה ומחלקת תלונות הציבור, על עבודה נפלאה אזר מסייע להעניק תקווה ושבוע לשולחן החג של אלפי משפחות!

רב"ט רחל לקצ'או תושבת לוד נפטרה בנסיבות טראגיות. יהי זכרה ברוך! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

רב"ט רחל לקצ'או תושבת לוד נפטרה בנסיבות טראגיות. יהי זכרה ברוך!

אבל כבד נפל על העיר לוד ועל הקהילה האתיופית בעיר, עם היוודע דבר מותה בנסיבות טראגיות של החיילת תושבת העיר, רב"ט רחל לקצ'או ז"ל. רחל, בת 19 במותה, הותירה הורים, ארבע אחיות ושני אחים, למדה בביה"ס אורט בלוד, ועשתה מכינה בנחשון, הייתה חייכנית ואהבה את החיים, האמינה בדרך ארץ וצדק חברתי.

בשעה טובה! קמפיין הליכוד יצא לדרך בכנס מרשים ורב משתתפים - כי את המנגינה של רביבו אסור להפסיק! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בשעה טובה! קמפיין הליכוד יצא לדרך בכנס מרשים ורב משתתפים - כי את המנגינה של רביבו אסור להפסיק!

היכל התרבות ע"ש מקסים לוי היה מלא מפה לפה, עם מעל ל-800 תושבים, בכנס השקת קמפיין הבחירות של ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו. תושבים רבים נותרו בחוץ, בגלל שהמקום היה צר מלהכיל את התושבים הרבים שרצו להשתתף בכנס, למרות ההתראה הקצרה. בין האורחים שהגיעו לכבד את המעמד המרגש: שר החוץ, אלי כהן, שר הביטחון, יואב גלנט, שר החינוך יואב קיש, השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, ח"כ דוד ביטן, ח"כ דן אילוז, ח"כ אושר שקלים, ח"כ קטי שטרית, ח"כ מושיקו פסל, ח"כ ויו"ר הקואליציה, אופיר כץ, ח"כ צגה מלקו, ח"כ אליהו רביבו, יו"ר המועצה האזורית חבל מודיעין, שמעון סוסן, יו"ר ועד עובדי רש"ת, פנחס עידן ונכבדים נוספים.

מוריה רוזנברג, מנכ"לית המרכז לחינוך קשוב ואכפתי- התארחה ברוטרי לוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מוריה רוזנברג, מנכ"לית המרכז לחינוך קשוב ואכפתי- התארחה ברוטרי לוד

העמותה מתמחה בחינוך חברתי רגשי, מבוסס על מחקר אמפירי, אשר מטרתו לטפח חוסן נפשי, מסוגלות וערכיות בקרב ילדים ונוער, זאת באמצעות הכשרה של אנשי חינוך, והורים, בתרגול והקנייה של פדגוגיה מתבוננת קשיבות (מיינדפולנס) וחמלה.

החינוך הטוב ביותר – בלוד! שנת הלימודים תשפ"ד נפתחה בהצלחה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

החינוך הטוב ביותר – בלוד! שנת הלימודים תשפ"ד נפתחה בהצלחה

יום חג בלוד! בוקר יום שישי, ה-1 בספטמבר 2023, שמש קיצית האירה וחיממה את שמי לוד באוויר נעים וצוהל – המאיר פנים ל-23,595 תלמידים שצעדו לבתי הספר, התיכונים וגני הילדים, לאחר חודשיים של חופשת הקיץ. את פניהם קיבלו בחום ובאהבה בשערי מוסדות החינוך, מנהלי וצוותי ההוראה, לקראת שנה חדשה, מלאת אתגרים לימודיים, תכניות מלאות תוכן ופעילויות. 

קמפיין הליכוד יוצא לדרך: כי את המנגינה של רביבו אסור להפסיק! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

קמפיין הליכוד יוצא לדרך: כי את המנגינה של רביבו אסור להפסיק!

מפלגת הליכוד שמחה להזמינכם לכנס פתיחת קמפיין הבחירות והרמת כוסית לכבוד השנה החדשה, שיתקיים, א"יה, ביום חמישי, כ"א אלול (07.09) בשעה 19:00, בהיכל התרבות העירוני ע"ש מקסים לוי, ברח' קפלן 2, לוד. הכנס יתקיים במעמד ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, שר החוץ אלי כהן, שר הביטחון, יואב גלנט, ח"כים, חברי הסיעה ואישי ציבור. המארגנים מבקשים להקדים בשל עומסי התנועה הצפויים. נשמח לראותכם.

הפודטארק הראשון בלוד של 'זלמנס' הוצב בשד' ירושלים בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הפודטארק הראשון בלוד של 'זלמנס' הוצב בשד' ירושלים בלוד

הפודטראק הראשון בלוד הגיע לעיר בהצלחה ובהתלהבות רבה. המדובר במשאית האוכל המפורסמת של 'זלמנ׳ס', אוכל אמריקאי אסלי עם נקניקיות שף 100% בשר, ויש גם נקניקיות טבעוניות (לצד שניצל בחלה, טוסטים נקניק, סלטים ועוד) אשר הוצבה בפארק המפואר שבשדרות ירושלים ולה כשרות מהדרין לרווחת תושבי לוד והסביבה. הפודטראק נפתח אתמול (שני).