יום שני, 22 באפריל 2024, י"ד ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

האצטדיון העירוני של לוד נבחר לשמש בית לצילומי סדרת טלוויזיה - חדשות לוד ברמלוד נט

האצטדיון העירוני של לוד נבחר לשמש בית לצילומי סדרת טלוויזיה

מגרשי הספורט של לוד הם בין היפים והמטופחים במגרשים בארץ, כשגולת הכותרת היא כמובן אצטדיון הכדורגל העירוני, שנחשב לאחד מהאצטדיונים היפים בישראל. תעיד על כך העובדה, שבשנת 2022 נבחרה לוד כעיר שאירחה את אליפות אירופה לנבחרות עד גיל 17. חותמת נוספת קיבל האצטדיון העירוני של לוד, כשנבחר לאחרונה לשמש כמקום המרכזי בו מצולמת סדרת טלוויזיה, שמפיקה בימים אלו חברת "נאווי פרו" לחברת "הוט".

ראש העיר לוד יאיר רביבו בתחילת כהונתו השלישית: "זהו תפקיד חיי!" - חדשות לוד ברמלוד נט

ראש העיר לוד יאיר רביבו בתחילת כהונתו השלישית: "זהו תפקיד חיי!"

מועצת העיר לוד ה-15 התכנסה לישיבה חגיגית ראשונה, עם קואליציה מקיר לקיר * יאיר רביבו: "השלמתי קואליציה נדירה בכל הארץ, עם 18 מתוך 19 חברי מועצה, שבה חברים כל מפלגות הכנסת וחלקי העם: ימין, שמאל, יהודים, ערבים, דתיים, חילוניים, חרדיים ועולים".

יום המעשים הטובים 2024 בלוד: כ-100 מיזמים של חסד התקיימו בלוד תחת הכותרת "לוד מאוחדת בטוב" - חדשות לוד ברמלוד נט

יום המעשים הטובים 2024 בלוד: כ-100 מיזמים של חסד התקיימו בלוד תחת הכותרת "לוד מאוחדת בטוב"

גם הגשמים החזקים שירדו אתמול, יום שלישי – 19.3.2024, לא עצרו לרגע את הפרויקטים המדהימים של יום המעשים הטובים שהתקיימו בלוד תחת הכותרת "לוד מאוחדת בטוב" – בהובלת האגף לשילוב חברתי בעיריית לוד, ויחידת ההתנדבות בניהולה של עליזה שקד. 

מברית מועדונים תאומים בין מועדון רוטרי לוד למועדון "פעולות מלאכי אנטוליה" סלוניקי לברית ערים תאומות - חדשות לוד ברמלוד נט

מברית מועדונים תאומים בין מועדון רוטרי לוד למועדון "פעולות מלאכי אנטוליה" סלוניקי לברית ערים תאומות

לאחרונה התקיים ערב מיוחד של מועדון "פעולות מלאכי אנטוליה" אירוע בו השתתפו אורחים רבים ממועדוני רוטרי באירופה. חבר מועדון לוד ראובן גרנות הוזמן אף הוא לאירוע זה, שתכליתו כריתת ברית מועדונים תאומים עם מועדון רוטרי לוד. בטקס זה מסר ראובן דברי ברכה בשמו של ראש עיריית לוד, יאיר רביבו.