יום שבת, 03 ביוני 2023, י"ד סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

מגן נגיד רוטרי ישראל לסובלנות הוענק לעזרא אקרוגר על סובלנות, דו קיום ושלום לשנת 2023 - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מגן נגיד רוטרי ישראל לסובלנות הוענק לעזרא אקרוגר על סובלנות, דו קיום ושלום לשנת 2023

עזרא לקה בנגיף הפוליו כאשר היה בן 3 שנים, אבל הנכות לא הפריעה לו לגדול כדי להכיל בגופו 100 אחוז של נתינה. עזרא ניחן בתכונות רבות של סובלנות וסבלנות, אמפתיה ודאגה לאחר. הוא משמש דוגמא אישית חיה לכך, שלמרות המגבלה, אפשר להצליח בכל, אפשר לחלום ולהגשים הכל. בזכות, אישיותו הכובשת, נעשו חיבורים ושיתופי פעולה בלתי רגילים ומבורכים בעיר לוד. אנו סבורים כי, מר עזרא אגרוקר, ראוי למגן זה, משום עשייתו הבלתי נלאית למען בעלי צרכים מיוחדים, יהודים וערבים גם יחד, וכל זאת ללא לאות ובמסירות אין קץ.

יו"ר אקים ישראל הרב ד"ר בני לאו ביקר בלוד והתפעל מאוד מהעשייה של סניף אקים בלוד-שוהם - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יו"ר אקים ישראל הרב ד"ר בני לאו ביקר בלוד והתפעל מאוד מהעשייה של סניף אקים בלוד-שוהם

הרב ד"ר בני לאו, לא הסתיר את התפעלותו מהעשייה העשירה והמרשימה של הסניף המקומי, וציין ללא כחל וסרק, כי הסנף הזה הינו אחד הסניפים המצטיינים ביותר בארץ, והודה בחמימות לכל חברי הנהלת העמותה, שחלקם הסמיקו מרוב התרגשות לשמע המחמאות שהרעיף כבוד הרב לאו על הסניף המקומי, בראשותם של בני שפר והגזבר הנהדר של הסניף, עזרא אגרוקר, שזכה לאחרונה בפרס הסובלנות מרוטרי ישראל.

עונשי מאסר למשליכי בקבוקי תבערה על בתי יהודים בלוד באיחור של שנתיים - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

עונשי מאסר למשליכי בקבוקי תבערה על בתי יהודים בלוד באיחור של שנתיים

על פי כתב האישום נגד החוליה, אחד המורשעים פגש בשלושה מחבריו והציע להם על רקע אירועי שומר החומות להשליך בקבוקי תבערה אל בית משפחה יהודים. בהמשך, בשעות הערב, השלושה ביצעו סיור הכנה בזירה בה תכננו לבצע את הפיגוע בהמשך הלילה. הם בחרו את הבניין שלעברו ישליכו את בקבוקי התבערה וחילקו ביניהם את התפקידים, כך ששניים מהם ישליכו את בקבוקי התבערה לעבר הבניין ונאשם נוסף יתצפת ויזהיר את שותפיו מפני הגעת כוחות משטרה לזירה. עוד תכננו הנאשמים את דרך הגעתם לזירה ואת דרך המילוט. חרף התכנון, לא ביצעו את תוכניתם באותו הלילה.

העיר המבוקשת במרכז מתחדשת: זה הפרויקט המסקרן שייבנה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

העיר המבוקשת במרכז מתחדשת: זה הפרויקט המסקרן שייבנה

התקבל היתר חפירה והחלה הקמתו של פרויקט "ניצני בן שמן" של חברת "ניצני מבשרת", בשכונת "נופי בן שמן" החדשה בלוד. הפרויקט יהווה את פרויקט הדגל החדש של החברה ובמסגרתו יבנו 144 יחידות דיור, במגדל שיתנשא לגובה 23 קומות, יבנו 103 יחידות דיור ו-41 יחידות נוספות יבנו בבניין סמוך בן 10 קומות.  86 מתוך יחידות הדיור יבנו במסגרת תכנית דירה בהנחה ו58 יחידות דיור ישווקו לשוק החופשי. הכתבה פורסמה לראשונה השבוע במערכת ice

בית המשפט האריך את מעצרן של הסייעות החשודות בהתנהגות לא הולמת כלפי ילדי מעון צפרירים בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בית המשפט האריך את מעצרן של הסייעות החשודות בהתנהגות לא הולמת כלפי ילדי מעון צפרירים בלוד

עמותת פ.ש.ר מגנה כל מעשה אלימות או התנהגות לא ראויה כלפי ילדים. כמו כן, העמותה מבקשת מהציבור לנהוג באיפוק ובסבלנות עד עד לסיום החקירה של המשטרה ולהחלטת בית המשפט. כל המעונות של עמותת פ.ש.ר פועלים בפיקוח משרד החינוך ומשרד הרווחה וכמובן בשיתוף פעולה מלא עם עיריית לוד.