יום שישי, 24 בספטמבר 2021, י"ח תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

יאיר רביבו בכנס של מנהלי בתי הספר לקראת השנה החדשה בלוד: "חינוך העתיד בידיים שלכם" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יאיר רביבו בכנס של מנהלי בתי הספר לקראת השנה החדשה בלוד: "חינוך העתיד בידיים שלכם"

עשרות מנהלות ומנהלי בתי ספר מרחבי העיר לוד התכנסו השבוע באולם הכנסים בבית העירייה החדש ליום עיון לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה תשפ"ב והיערכות להתמודדות עם החינוך בעידן הקורונה שמשתנה לעת לעת.

ערב משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים מלוד בבריכה העירונית 'ניו ליג' - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ערב משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים מלוד בבריכה העירונית 'ניו ליג'

בשבוע שעבר התקיימה מסיבת קיץ לילדים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם מלוד, זאת לאחר תקופה מאתגרת למשפחות ובמיוחד לילדים המדהימים. בערב המיוחד והמרגש השתתפו 60 משפחות עם כ-250 הורים וילדים מכל גווני האוכלוסייה בעיר.

אלפים ליוו את לוחם מג"ב סמ"ר בראל חדריה שמואלי הי"ד למנוחות - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אלפים ליוו את לוחם מג"ב סמ"ר בראל חדריה שמואלי הי"ד למנוחות

.ההלוויה התקיימה אתמול בלילה (שני) במעמד משפחתו של הלוחם, השר לביטחון הפנים, מר' עמר בר-לב, סגן השר לבט"פ, מר' יואב סיגלוביץ, מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב יעקב (קובי) שבתאי, ס' מפקד משמר הגבול, תת-ניצב בריק יצחק, מפקד מג"ב דרום, סנ"צ תומר אלדר, מפקד פיקוד הדרום, אלוף אליעזר טולדנו, חברי כנסת נוספים, סגל פיקוד בכיר של משטרת ישראל ומשמר הגבול, מפקדי ולוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב דרום, לוחמים ולוחמות מג"ב, שוטרים ושוטרות, משפחה ואזרחי מדינת ישראל.

הגיע הזמן לבחור מועצה דתית הגונה עם שקיפות מלאה בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הגיע הזמן לבחור מועצה דתית הגונה עם שקיפות מלאה בלוד

המועצה הדתית בלוד מנוהלת ע"י פקיד ממונה כבר יותר מעשר שנים. היא פועלת לכאורה בחוסר שקיפות, כך שהעבירות המתבצעות לכאורה תחת ידה , הינן רבות ופוגעות בציבור התושבים במיוחד, אלה הזקוקים לשירותי קבורה ולביקורים בשני בתי העלמין בלוד. מנהל חברה קדישא, מר עמרם דנין עושה ככל העולה על דעתו, למשל דוחה את קיומן של הלוויות ומאריך את ימי האבל למשפחות האבלות שאין ביכולתן להפעיל בעלי שררה מול האיש הזה. מר דנין זכה במכרז שהיה לכאורה סמוי מעיני הציבור, מדובר על תפקיד מנהל חברה קדישא, שבפועל מתבצעת ע"י קבלן המנהל גם את כל הלוויות וגם מפעיל את האמבולנס להובלת הנפטרים מבתי החולים , ולראשונה בתולדות העיר לוד האיש הזה ערך ברית מילה ליהודי בחדר הטהרה תמורת תשלום בגובה 1500 ש"ח.

דני כהן מנהיג מהפכה בעיריית לוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

דני כהן מנהיג מהפכה בעיריית לוד

בשנה הבאה ימלאו 20 שנים להיבחרו של דני כהן לראש ועד עובדי עיריית לוד. גם את המשבר האחרון שעבר על העיר לוד בחודש מאי 2021 הוא צלח, כמו גם את כל המשברים שחוותה העיר בעשרים השנים האחרונות, כולל התמודדות עם 3 ועדות קרואות, ו-7 שנים רעות ללא ראש עיר. במשבר האחרון הוא היה בורג מרכזי, כאשר בזכות קשריו המצוינים עם כל ראשי המגזרים בעיר, ובשל היותו איש של נועם ושלום, פעל להנמכת הלהבות ולהחזרת החיים בדו-קיום בעיר על כנם. סיכום ביניים, אבל לגמרי לא סופי, עם האיש שעשה מהפכה במעמדם של עובדי עיריית לוד.

יורם מרציאנו: "הניצחון שלי זה להחזיר את השפיות לעיר לוד!" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יורם מרציאנו: "הניצחון שלי זה להחזיר את השפיות לעיר לוד!"

יורם מרציאנו הכריז לאחרונה כי אין בעל ניסיון פוליטי-ציבורי כמוהו בלוד, ולמרות עובדה חשובה זו, ראש העיר יאיר רביבו לא מצא לנכון לפנות אליו, לקבלת עצה טובה, כדי לנהל טוב יותר את ענייני העירייה, ואיך להחזיר את הדו-קיום בין התושבים כולם, למרות הבדלי הדת, הצבע והמוצא. "אני שמח שהיה לי מקום מרכזי בהחזרת השקט לעיר, היכולת שלי לפגוש ולדבר עם תושבים יהודים וערבים בבתיהם, כדי להביא להרגעת הרוחות בלוד ושאפשר להחזיר עטרה ליושנה גם בלוד."

 מבצע בדיקות סרולוגיות לילדי לוד לקראת פתיחת שנת הלימודים - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מבצע בדיקות סרולוגיות לילדי לוד לקראת פתיחת שנת הלימודים

לקראת פתיחת שנת הלימודים קיימה עיריית לוד בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות ופיקוד העורף, מבצע לבדיקות סרולוגיות מהירות ללא עלות לילדים בגיל 12-3, כאשר המטרה היא לאפשר שגרת לימודים רציפה באמצעות הגדלת מספר התלמידים שיהיה להם פטור מבידוד.